Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar araç servisde mhtemelen yarın alacağım İnşallah.
    alır almaz çekip fotoları koyacağım hemen.
    hayırlı olsun valo niyetin dynamic sanırım.
    dkerem2, stillerimizin çoğunda sis farı mevcut ama tamponda değil bizimkiler farda entegre olarak mevcut.
  • İYİ TATİLLER HOCAM

quote:

Orjinalden alıntı: aserel

Robinhoodun Stilin aldğı gün kendi gözlerimle
    gördüm

Dostlar bir süre Turgutreisteyim.

• sagolun arkadaslar birkac ay icinde 3k dynamic skyli stile niyetim var isallah..17 ye verdim arkadaslar bu arada..
    hayirlsii olsun bakalim takipteyiz artik 3k icin..
    ama herzaman forumdayim
  • hayrılı olsun vola iyi satmışşsın

kardes 3k stilo al sana tavisiyem olsun hic kapılardan dolayı pişman olmayacaksın

görünüşü şeklide sana artı olarak gelcek
  • İllaki siyah olsun Valo

quote:

Orjinalden alıntı: AdemTR

hayrılı olsun vola iyi satmışşsın

kardes 3k stilo al sana tavisiyem olsun hic kapılardan dolayı pişman olmayacaksın

görünüşü şeklide sana artı olarak gelcek

• STILOCK..KARDESIM...COK SAGOL..ILLAKI STILO ILLAKI SIYAH SEN MERAK ETME
  • quote:

Orjinalden alıntı: ROBINHOOD

arkadaşlar araç servisde mhtemelen yarın alacağım İnşallah.
    alır almaz çekip fotoları koyacağım hemen.
    hayırlı olsun valo niyetin dynamic sanırım.
    dkerem2, stillerimizin çoğunda sis farı mevcut ama tamponda değil bizimkiler farda entegre olarak mevcut.

ihtiyaç olarak deilde tamponda olsa görünğş olarak daha güzel olurdu diyordum.
  • oda olur istersen 3k tamponunun sağındaki solundaki ızgara yerleştirebilirsin aynı golf 5 lerdeki gibi.
  • hayırlı olsun valo kardes bu ortamda araba satmak zordu epey sana tavsiyem bi tane bordo 3 kapı vardı fiyatı yüksek ama km si henüz 4500 dü pazarlıla belki makul seviyeye cekilir sıfır arac almıs olursun bende o aracı takipteyim kardesim için
  • iyi dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim arkadaslar..en kisa zamanda stilime kavusurum iyisallah ama sky sensorler digital klima asr muzik sistemi olmali..ince eleyip sik dokuyacagim bu sefer ve ful alacagim ..niyeti bozdum..
  • bizim yazılarımız muhattaba alınmıyor galiba bu forumda,öğrenmiş olduk herkes kafasına göre takılıyor.
  • kardes kesinlikle full olsun degigin özellikler olsun 3k siyah al

sonra dua et kardes

manyak konfor icinde olcan hersey otomatik bide siyah olunca off valla ben hergün arabyı yıkayıp gezmek istiyorum
  • arkadaşlar selam

geçen gün sahibindende gösterdiğim 3k buz grisi stiloyu aldım.
    easy go skywindow asr hepsi var. arabayı çözmeye çalışıyorum şu aralar.
    yolda giderken ayağıma devamlı sıcak hava geliyor onu kesemedim. klima da digital.
    klimayı açmadan hava üfletme yada bütün kanalları kapatmak için ne yapmak lazım acaba?
  • hayırlı olsun güle güle kullan benden baska easy golu biri daha
    yedek anahtar varmı bu arada
    klimada bi araba resmi var oresimde hava dısardan içeri bir okla gösterilmişse onu değiştiren bir tus var ona bas
  • yedek anahtarı var. yalnız arabayı kitledikten sonra kapı kitlenmişmi diye nasıl kontrol ediyorsun?
    yanına gidince kapıyı çekince açılıyor. bunun için bir çözüm var mı?
  • cok hafif bi ses geliyo kapıların kitlenme sesi onu dinle yada anahtarı azcık uzaga bırak ydene yada benim gibi yap sadece fiat mühendislerine güven :))

anahtardan kitlemende gerek yok zaten kendi kitler ama baska araba kullanırken dikkat et ben babamın arabasının kac kere anahtar üzerinde acık bıraktım insan rahata cabuk alısıyo :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AdemTR

günaydın arkadaslar

stiloda akıllı cam var

jant kapagım düştü. servisten tam 30 ytl aldım yaw ne kadar pahalı

airback lambası yanıyordu sondurmek icin 30 ytl de ona vardim
    lamba tekrar yanarsa 500 ytl ye bir parcası degismesi gerekiyormus

kısacası servis te parcalar cok pahalı yaw

bence değişik fiat servislerine danıs derim arkadaşım.anladığım kadarıyla kim ne tutturursa benimde airbag ikazı veriyordu servise gittim hiç para almadan yaptılar.bu hatayı genelde koltuğun altındaki kabloların soketlerinden yapıyor.şimdi ikaz verdiği zaman ben hallediyorum.birde koltugu ileri geri çok sert bir şekilde oynatma ve koltuk yukseklık ayarını zemıne sıfırlama kabloları eziyor.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar forum çok sessiz kaldı canlandıralım artık
  • Oğuzhanoz,

Hayırlı olsun kazasız cezasız binmek nasip olsun çok iyi tercih yapmışsın aldığın araçta lpg kiti var mı? yoksa bana kalırsa hemen taktır bizim araçlarda gayet iyi uyum sağlıyor performansada + katıyor haberin olsun.
  • Robinhood,

Kardeşim telefonuna hiç bakmıyormusun stilin serviste anladıkta sende kayıpsın
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.