Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1496. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erener0101

günaydın.
    topragım hayırlı yolculuklar.

saol toprağım... gelsin çetoslar, üstüne de yak bi
  • üstüne de kacak cay allah allah
  • Cihan abinin de tatlısını yicez zaten dahaaa... üstüne onu da yedik mi oooffff
  • ne tatlısı yaw???
  • quote:

ne tatlısı yaw???

Sıla'nın tatlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

quote:

ne tatlısı yaw???

Sıla'nın tatlısı

İyi yolculuklar Caner

Nisa'nın tatlısı diyecektin heralde Ne daim dersen evde bol cevizli kaynar hazır.
  • harbi sıla kim dicektim.hayırdır cihan abi dicektim
  • hıııı abi pardon yaa.. kafa gitti benim Sıla nerden çıktıysa...
    önce çetoss sonra tatlı yeriz abii..üzerine de çayla
  • Herkese iyi günler...

Değerli Stilocu Tecrübeler...

15 inch cant kapağı sormuştum az yukarıda. en ucuz, ne kadara, nereden temin edilebiliyor...?
    bir kapağım kayıp. çok kötü gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazysouthern

Herkese iyi günler...

Değerli Stilocu Tecrübeler...

15 inch cant kapağı sormuştum az yukarıda. en ucuz, ne kadara, nereden temin edilebiliyor...?
    bir kapağım kayıp. çok kötü gözüküyor.

45-70 tl arası fiyat çekiyor servisler.Öncelikle Konya'da ki birmotu ara , yanılmıyorsam bir arkadaşımız en uygun orada bulup almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 12 Kasım 2010; 16:08:54 >
  • teşekkür ederim cihan bey.
  • Günaydın Ahali,

Caner geldin mi
  • Arkadaşlar günaydın;

3k aracımı bayram sonrası mat siyah kaplama ve içine komple deri döşeme yaptırmak istiyorum. Bu şakilde uygulama yapan var mı araba aramızda, resimleri paylaşma şansı olabilir mi? Bir de fikrinizi almak istediğim bir konu var; bizim kapıların plastik kısımları görüntü ve kalite olarak beni rahatsız ediyor ve bu arabaya yakışmadığını düşünüyorum. Acaba bu kısımlara da deri uygulaması yapılabilir mi, yapılırsa ne kadar sağlıklı olur.

Bu kadar görsellikten sonra bir de aracın kullanımıyla ilgili kafama takılan birşey var, aynı araçtan kullanma şansım olmadığı için kıyaslama yapamıyorum. Araçla düzgün asfalt yolda giderken hiçbir sorumun yok yola oturması, viraj dengesi güzel fakat İstanbul 'da sıkça olan yol yamalarından ve girintili çıkıntılı yüzeylerde hızlı kullanırken arkadan kayma yaşıyorum. Bu olay sizin araçlarda da var mı yoksa bende mi problem var? Yorumları rica ediyorum.

Teşekkürler

• mrb arkadaslar.
    ontherock kapı plastğine deri yaptırdım ben.bi kac sayfa öncesinde resimler mevcut.su ana kadar bi sıkıntı yasamadım.genel de cok ugrastıracagından yapmak istemiyor ustalar.
    mat siyah konusunda sanırım biri resim eklemisti.forumda arastır.
    aracın kayma olayını yasamadım.
  • evet kapı bu şekilde daha güzel duruyor.. Eğer yapılıyorsa problem çıkartacaklarını zannetmiyorum, sonuçta parasını almıyor mu..
  • mrb arkadaşlar,

ontherock, senin bahsettiğin o kayma daha çok engebeli yollarda özellikle viraj alırken oluyor sanırım herkesde vardır (asr, esp'li modeller hariç) stilonun yol tutuşu güzel ama sen yine de pek güvenme. mat siyah kaplama konusunda da dj yunus günce'nin arabasını inceleyebilirsin sahibinden ilan no: 27469344

hemşolar var mı bir plan program, heralde yarın canerle mehmet araç pazarına gideceksiniz, ben de takılırım size müsayit olursa Cihan abiyle de görüşürüz olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahoge -- 13 Kasım 2010; 16:01:47 >
  • fahrettin hocam hosgeldin.yarın cihan abiyi de götürecez pazara zaten.seni de bekliyoruz.sabah ararız seni olur mu?
  • sağolasın hoşbulduk, yarın telefonlaşırız.
  • iyi akşamlar arkadaşlar...

bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum. daha önce burada ve stilo türkiyede belirtilen istanbul tekeler otomotivden triger seti aldım. kargoyla gönderdiler. az evvel aldım. pzt servise götürüp taktıracaktım.

serviste dayco marka takıyorlar. kendilerinin gönderdiği set servisinkinin aynısı ammaaa setin içerisindeki 3 parçadan sadece bir tanesinde opar barkotu var. internetten gördüğüm kadarıyla bütün parçalarda barkot kodu olmalıydı. fiattan bir arkadaşı aradım. parçada opar kodu yoksa garanti vermezler dedi.

serkan beye ulaşamadım. böyle bir tecrübesi olan oldumu? ne yapmam gerekiyor?
  • Merhaba arkadaşlar Benim basit bir sorum olacaktı.Gercekten araştırdım ama bulamadım ben active actual arasındaki farkı ögrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.