Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resim eklemede yine sorun var heralde.
  • sanırım bende yaptıracam
  • günaydın arkadaslar işte resimler.

• ....

• GÜNAYDIN,

HAYIRLI CUMALAR, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN
  • ...

• ayrıca double taktım ve cercevesini ayarlayıp karbon kaplattım.

• ...

• 10 numara bir çalışma olmuş ellerinize sağlık.

fikrimi sorarsanız;
    kol dayama bölgesindeki kahverengi kısım aracın gövde rengi, yada spor arabaların olmazsa olmazı kırmızı olsaydı daha can alıcı olabilirdi.
    ayrıca double kaplamasından klima ve alttaki küllük çerçevesine de uygulansa komple takım görünümünü alır.

ama herşeye rağmen güzel bir çalışma.
  • hayırlı akşamlar herkese, hemşerim gayet güzel olmuş deri kaplama, ben de böyle birşeyden bahsediyordum, ama sadece plastik kısıma, döşeme kısmına düşünmüyorum. sadece ön kapılara mı yaptırdın yolcu bölümünü de kaplattın mı ? bir de maliyeti ne tuttu?
  • Arkadaşlar öncelikle hepinizin CUMHURİYET bayramanı kutlarım.
    Daha önce başka model bir arabayı almayı düşünürken stilo formu sayesinde stilo almaya karar verdim.Formu yaklaşık olarak 1 aydır takip ediyorum neredeyse 100 sayfa okumuşumdur.Lakin 5 kapılı modeli tam olarak kac ceşit donanıma sahip anlayamadım.Ögrenebildigim kadarı ile dynamic.active.actual modelleri var.Aralarında ki farkı anlayamadım hangisini tafsiye edersiniz.
    Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekür ederim
    Kazasız yolculuklar dilerim
  • totk06 hoşgeldin kısaca cevaplayayım sana

alacağın stilo mümkünse Dynamic olsun, donanım olarak en başta skywindow olan modellere bak, aman ha sky problemli olmasın ama çünkü onarımı çok masraflı, dediğin gibi çok farklı donanımlar mevcut sana aslen gerekli olan birçok özellik zaten Dynamic modelinde mevcut(ABS, 6 hava yastığı,EBD, dijital klima, city(yumuşak kullanım) fonksiyonlu hidrolik direksiyon, hız sabitleyici vs...) extradan paketli modeller var mesela far,yağmur, park sensorlü, bagajda extra woofer bulunan ses paketli modeller, güvenlik paketli(8 hava yastığı, asr, esp, hilholder(yokuş kalkış desteği)) olan modelleri var hatta easy go(anahtarsız çalışma), fabrika çıkışlı xenon modeller mevcut. bana kalırsa alacağın stilo'da sky, ve hız sabitleyici olmasına dikkat et diğer donanımlar olsa daha iyi olur tabiki ama bence bunlar stilonun keyfini sürmeye kafi

• Sayın Fahoge
    verdiğin cevap ve yardımların için teşekür ederim Sizi fazla yormak istemem ama dynamic modelinde hız sabitleyici standart mı
    Teşekür ederim
  • Günaydın,

Yeni katılan ve katılacak arkadaşlar hoş geldiniz.

Fahrettin hocam uzunca bir ara oldu görüşmeyeli nasılsın? hava filitresiyle ilgili bir tespitin vardı ne oldu?
  • günaydın arkadaslar.
    fahrettin hocam cok sağol.sadece ön kapılara yaptırdım.tabi benimki 3k olduğu için ama senin hepsini yaptırman gerekir.su anda sadece sürücü tarafındakini bitirdiler.yolcu tarafındakini bugun yarın alacagım.200 tl dedi ama 150 ye halledecem artık.

ozgurberk tskler.ben aslında üst kısmı komple kahverengi yaptırmayı düsünüyordum.ama delikli siyahı görünce vazgecmistim.sağolsun usta yine de kahverengi atmıs.iç kısma bi ağırlık verdi bu renk.sarı hos olmazdı.kırmızı da kumasta güzel duruyor deride pek sevmiyorum.
    karbon kaplama kısmına gelince klima kısmı bombeli geliyor diye cok ugrastıracagndan sonra yapmaya bıraktık.
  • totk06 hız sabitleyici yanılmıyorsam 2004 model sonrasında standart oldu dynamic modellerde.

quote:

Orijinalden alıntı: stilock

Günaydın,

Yeni katılan ve katılacak arkadaşlar hoş geldiniz.

Fahrettin hocam uzunca bir ara oldu görüşmeyeli nasılsın? hava filitresiyle ilgili bir tespitin vardı ne oldu?

herkese günaydınlar, iyi haftasonları. Sağolasın Cihan abi şükür yaramazlık yok, abi o durum filtreyle alakalı değilmiş gaz kelebeğiyle alakalıymış, sabah ilk çalışma problemim ustamın gaz kelebeğini güzelce temizleyip yağlamasıyla halloldu, hep ben temizleyip yağlıyordum ya da demekki yağladığımı sanıyordum ustamın demesine göre kelebekteki plastik kısımın içinde yeralan dişliler tamamen yağsız kalmış, kendisi o kısımı açıp dişlileri de yağlamış şu an Allah nazardan saklasın hiçbir problemim yok. Sende de benzer bir problem vardı sende sonuç ne abi?
    bu arada bayramdan önceki haftasonu büyük ihtimalle adanada olacağım yanınıza uğrarım kısmet olursa.

• saolasın erener.ama gel görki ben teybin boardındaki ledleri takarken bi tane bişeyin üstüne lehim düştü we onu almak siterken o uctu.teybin ekranında yazı cıkmıyor.yarın gidip gostercem birilerine...şanzıman sorunum dewam edior.hala 2.vites senkromajını we aryıcı bulucuyu yaptırmadım..aracn gostergelerini beyaz ledledim ama istedgim kdr ısık weriyor.sebebi etrafındaki plastik olabilir diolar.arabanın klima teyb we gosterge panelleri sokuk duruo iki uc gundur ledle ugrasıorm.we cıldırmak üzereyim =)erener ayrıca double din almayı planlıyorum..
  • merhabalar.
    onur cihan abiyi ara ledlerle ilgili bilgi alabilirsin.bu arada arkadaslar aracımı sahibindende ilana koydum.
    ilan numarası 33786240
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkaytamer

arkadaşlar 2 adet parça bakıyorum, ikiside kolay bulunan şeyler değil ama sırıtıyorr

1. 17 jantın göbek kapağı

2. tampon tapası denen ufak plastik siyah tapa

hurdalık bile gezdim, denk gelirse belki bi aklınıza gelirim, yazarsanız sevinirim.

merhaba hocam bende 5 kapi stio mevcut... bide 3 kapi alaim diorum... satmayi dusunuomusun?
  • 
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.