Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün aracın yağını değiştirdim.adana bosch servisinde
    opet yağ filtre,hava filtresi,bor power toplam 140 tl verdim.
    bor power ı ilk defa denedim ve ilk izlenimlerim olumlu.motorun sesini azalttı ve daha atikleşti.tabi bunlar ilk izlenimler.bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

herkese merhabalar.
    bor power ı ilk defa denedim ve ilk izlenimlerim olumlu.motorun sesini azalttı ve daha atikleşti.tabi bunlar ilk izlenimler.bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.

psikolojik olmasın şaka bir yana bende reklamlarını izledim kısmetse bende bir daha ki yağ değişimine kattırayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbagame

istanbulda var mı acaba..

Olması şart değil dediğim yere ulaş ve aracın boya kodunu ver boyayıp gönderiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

herkese merhabalar.

psikolojik olmasın şaka bir yana bende reklamlarını izledim kısmetse bende bir daha ki yağ değişimine kattırayım.

tabi bunlar ilk izlenimler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nivs

Arkadaşlar merhaba,

ESP ve ASR nin stilolar için çok büyük önemi var mı? şöyle ki benim daha önce ESP'li bir aracım olmadığı için güvenlik açıdan bu STİLOlar için ne denli önemli olduğunu sizlerden öğrenmek lazım?

bir de hangi modellerinde var?

herkese hayırlı akşamlar,
    ben kendi izlenimimi paylaşayım stilo için 2005 5 kapı lastik ebatları da 195/65/R15 ve aracım şimdiye kadar virajda 1 kere savurdu ve bu ilk aracım, kışın da bizim iş yerine çıkarken hafif bir bayırı vardır, yerde kar var iken sadece ön tarafta kar lastiği takılı olmasına rağmen ilk seferde çıkabildim, ki bir çok araç zorlanıyormuş, aracınızı tanırsanız ve dikkatli olursanız aramazsınız, ama olsa iyi olmazmı hemde ne iyi olur, stillerde ESP ASR MSR ve hill holder tek paket ve harika bir şey.....

selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 23 Ekim 2010; 22:29:54 >

• arkadaşlar öncelikle merabalar dün mesajlarınızın hemen hemen yarısını okudum büyük bir heycanla
    zaten stilo hayranıydım şimdi daha cok hayran oldum ve stilo ararken bir tane buldum ama araçta biraz sorun var sorunu şunlar..

sandrofun bir degil ikinci camı kırık
    araba tavan harıcı boyalı darbeden degil diyorlar cızıkten nekadar dogru bilemem
    ve arka bir amaortısörü patlak..

araba acık yesildi gök yüzü yeşilimiydi ne bilmiyorum tam olarak
    activ serisi hersey mevcut navigsayon yok ama.

ara satan benim tanıdık cıktı 13,000 tl kadar indirdim zorla

ama arabanın yürüyeninde ve motorunda bir sorun yok..

sizce arabayı alayımmı yoksa yaramazmı
    alırsam sandrofun cıkmasını bulabılırmıyım
    hı bide araba benzinli tüp takılı degil...
    cevaplarınızı bekliyorum saygılarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: moguz

quote:

Orijinalden alıntı: nivs

Arkadaşlar merhaba,

ESP ve ASR nin stilolar için çok büyük önemi var mı? şöyle ki benim daha önce ESP'li bir aracım olmadığı için güvenlik açıdan bu STİLOlar için ne denli önemli olduğunu sizlerden öğrenmek lazım?

bir de hangi modellerinde var?

herkese hayırlı akşamlar,
    ben kendi izlenimimi paylaşayım stilo için 2005 5 kapı lastik ebatları da 195/65/R15 ve aracım şimdiye kadar virajda 1 kere savurdu ve bu ilk aracım, kışın da bizim iş yerine çıkarken hafif bir bayırı vardır, yerde kar var iken sadece ön tarafta kar lastiği takılı olmasına rağmen ilk seferde çıkabildim, ki bir çok araç zorlanıyormuş, aracınızı tanırsanız ve dikkatli olursanız aramazsınız, ama olsa iyi olmazmı hemde ne iyi olur, stillerde ESP ASR MSR ve hill holder tek paket ve harika bir şey.....

selamlar...

teşekkür ederim hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: nbagame

istanbulda var mı acaba..

Olması şart değil dediğim yere ulaş ve aracın boya kodunu ver boyayıp gönderiyorlar.

tamam ustam ulaştım .. sağolasn
  • herkese günaydın.
    my immortal33 hosgeldin.skyın cıkması zor bulunur.arac dediğin gibi ise bayağı masraflı geliyor bana.yoksa fiyatı uygun ama yapacagın masrafları da göz önüne koyarsın normal fiyatta ki araclardan bi farkı kalmayacak.iyi düsünmen lazım.

arkadaslar dün cihan abinin stiline xenon far taktık cok hos oldu.resimleri eklemeye calısacagım.
  • ...

STILO FOREVER :)

• hadi hayırlı olsun cihan abi...
    herkese günaydın buarada??
    toprağım niye 140 oldu yaw en fazla 125 diye konuşulmuştu...
  • ...

• ...

• ...

• ...

• ...

• ...

• topragım hava filtresi işin icine girince fiyat öyle oldu.tekrar cok sağol topragım.cetosu da yiyemedin yaw.

cenkaytamer suna bi bak.
    http://cgi.ebay.co.uk/FIAT-STILO-01-07-BUMPER-MOULDING-NEW-GENUINE-FIAT-/300485218298?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f6508ffa#ht_767wt_698
  • Herkese günaydın,

Resimler için sağol Mehmet.

xenon ampüller ayrı bir hava stile kattı görüş alanı çok çok fark etti ışık homojen bir şekilde geniş olarak yayılıyor parasına göre çok başarılı geldi bana tavsiye ederim.
  • quote:

...

Bu resim normal ampü ile xenon arasındaki farkı açıklıyor.Normal ampülde ışık homojen dağılmıyor belirli noktalar daha parlak düşüyor , xeononda her tarafta eşit ışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stilock -- 25 Ekim 2010; 11:30:24 >
  • 
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.