Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1487. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NORTON GHOST, Aramıza hoş geldin daha sık aktif olman dileğiyle.Yukarıda yazdıklarının altına imzanı atarım stiloya binen bilir
  • herkese günaydın.
    NORTON GHOST hos geldin.yazdıklarında cok haklısın.bizim insanımızın yargıları böyle iste aracı alırken satmayı düsündüğü için hala bos bos haybeden arabalar alırlar.
    cihan abi seninde daha sık aktif olman dileğiyle
  • GÜNAYDIN

abi ellemeyin insanlar başka arabalar alsında bizde stiloya ucuz ucuz binelim =)
    bi farkızmız olsun, geçen sene 45ooo tl ye sıfır km focus alan arkadaşımla bi yerde oturduk araclar yan anaydı.
    insanlar stiloyla daha çok ilgilenince, focus suan sahibinden.com da =)

STILO FOREVER :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

herkese günaydın.
    NORTON GHOST hos geldin.yazdıklarında cok haklısın.bizim insanımızın yargıları böyle iste aracı alırken satmayı düsündüğü için hala bos bos haybeden arabalar alırlar.

Aktif olacam hemde ne aktif garajı hazırla xeonon'lar geldi ama hazır farları sökmüşken park sis ve uzunlarada beyaz ampül takayım diyorum.

Murat hacam Adana da olsan aracına baktırırdık burada ki servislere nazımız geçiyor bendeki motor kontrol ünitesi ve kelebeği taktırır kontrol ettirirdik.

cenkaytemer,

Bak nazar edecen stili koyma böyle güzel güzel resimleri

• stilock etme böle ya =)

stilo ve diğer arabalar !!!
  • sağol Cihan hocam, bakalım son bir geyik yaptık , motorunu değiştirdim kelebeğin ki başka değiştirecek bir yeri kalmadı :)
    sonuca göre bilgi vereceğim ki bu bana iyi bir ders oldu, bakalım hayırlısıyla....

herkese ankaradan selamlar
  • sky we photoshopta warılan son nokta :D :D :D

alın size son modaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D

hep de sarı yaw arabalar.... this is a bis :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

herkese günaydın.

Aktif olacam hemde ne aktif garajı hazırla xeonon'lar geldi ama hazır farları sökmüşken park sis ve uzunlarada beyaz ampül takayım diyorum.

Murat hacam Adana da olsan aracına baktırırdık burada ki servislere nazımız geçiyor bendeki motor kontrol ünitesi ve kelebeği taktırır kontrol ettirirdik.

cenkaytemer,

Bak nazar edecen stili koyma böyle güzel güzel resimleri

abi parklara maviye boyalı park lambası takmak yerine ledli parklar çıktı şimdi.ben taktım 307 ye hem elektriği az yakıyor park halinde hemde çok parlak,far gibi olur stillerde.beyaz yerinede uzunlarada xenon tak bence.hem beyaz ampüller 50 lira civarı galiba.adanada arkadaşım var,2 yıl garantili xenon satıyor.ayrıcada garantisi gönderdim,cevap çıkmadı,inceleniyor vs değil.direk parça değişimi.120 lira gibi bi fiyatı var.selektör yapınca patlamasını seyretmeye doyum olmaz zaten.geçen yıl bjk fener gs kim konvoy yaparsa aralarına karışıp patlata patlata 2 3 takım xenon yakmıştık,okdar dikkat çekiyorki

• hatta bi gün bjk maçı var.kimle oynuyor bilmiyoruz.çarşıda seti filan açtık,araç sorento,geziyorum konvoy yakalamak için.bir baktım 2 arabadörtlüleri açmış gidiyor korna filan.hemen arkalarına takıldık.biri c3 biri toros.bendede bi yakınmn sorentosu var.sunroof açık,bizimkiler beşiktaş filan bağırıyor.dörtlüler korna selektörler sloganlar.en arkadayız.3 4 km filan dolaştık.sonra hepsini geçip ilerdeki kavşaktan dönecem,torosu gectik 5 adam var 50 yaşlarında c3de hep bayanlar var,derkeeeeen.c3ün sağ ön koltuğunda maşallah yazılı bir sünnet çocuğu.dörtlüyü kapattık,sunrooftan fırlayan arkaş içeri girdi.set kapandı hızlıcaa uzadık ordan ogün bugün karışmam konvoylara

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_86

hatta bi gün bjk maçı var.kimle oynuyor bilmiyoruz.çarşıda seti filan açtık,araç sorento,geziyorum konvoy yakalamak için.bir baktım 2 arabadörtlüleri açmış gidiyor korna filan.hemen arkalarına takıldık.biri c3 biri toros.bendede bi yakınmn sorentosu var.sunroof açık,bizimkiler beşiktaş filan bağırıyor.dörtlüler korna selektörler sloganlar.en arkadayız.3 4 km filan dolaştık.sonra hepsini geçip ilerdeki kavşaktan dönecem,torosu gectik 5 adam var 50 yaşlarında c3de hep bayanlar var,derkeeeeen.c3ün sağ ön koltuğunda maşallah yazılı bir sünnet çocuğu.dörtlüyü kapattık,sunrooftan fırlayan arkaş içeri girdi.set kapandı hızlıcaa uzadık ordan ogün bugün karışmam konvoylara

• Arkadaşlar iyi akşamlar..
    Bir arkadaşımız hepsiburada'daki sileceklerden bahsetmişti.. Ben de zaten silecek bakıyordum çok iyi oldu (1+1 kampanyası göremedim gerçi ama 4-5 TL filan, birşey değilmiş zaten)..

Öndekiler 55 ve 48 cm imiş sanırım ve fakat arka silecek kaç cm acaba? 35 midir ve de Muz tipi silecek uyuyor mu ona? Daha önce ben muz silecekleri 50 TL'ye taktırmıştım fakat arkadakine uyduramamıştı eleman.. Elinde uygun boyut mu yoktu bilmiyorum ama, şimdi gene değiştirmem lazım..
    Almışken bi tane de ondan alayım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DVi -- 21 Ekim 2010; 23:21:43 >
  • günaydın hayırlı cumalar.
    DVİ arkaya muz silecek olacagını sanmıyorum.zaten güzel de durmaz.bu hali daha güzel.
  • GÜNAYDIN AHALİ HAYIRLI CUMALAR OLSUN.
  • arkalara muz olmaz evet, bence ona da önden çıkanlar eğer muz değilse lastiklerini değiştirerek çözüm bulabilir...

herkese hayırlı cumalar...

murat
  • Tşk ederim arkadaşlar bende memnun oldum aranızda olmakdan...

Stilo konusunda yardımcı olabilceğim konularda elimde geleni yaparım...

Bu arada bende aracın kısa farlarını xenon ile değiştirmişdim 6 ay kadar önce olympos marka taktırdım bi sıkıntı yok park lamabalrını da mecburen beyaz lamba ile değiştirdik :)

Ledli park lambası okudum arkadaşımın yazısında onu nerden edinebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim..

Hepinize saygılar sevgiler..
  • Arkadaşlar merhaba,

ESP ve ASR nin stilolar için çok büyük önemi var mı? şöyle ki benim daha önce ESP'li bir aracım olmadığı için güvenlik açıdan bu STİLOlar için ne denli önemli olduğunu sizlerden öğrenmek lazım?

bir de hangi modellerinde var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NORTON GHOST

Tşk ederim arkadaşlar bende memnun oldum aranızda olmakdan...

Stilo konusunda yardımcı olabilceğim konularda elimde geleni yaparım...

Bu arada bende aracın kısa farlarını xenon ile değiştirmişdim 6 ay kadar önce olympos marka taktırdım bi sıkıntı yok park lamabalrını da mecburen beyaz lamba ile değiştirdik :)

Ledli park lambası okudum arkadaşımın yazısında onu nerden edinebileceğim konusunda yardımcı olursa sevinirim..

Hepinize saygılar sevgiler..

ben 25e taktırdım çiftini ama nette galiba daha ucuzada var.tarsusta digital elektronik var,ben orda yaptırıyorum butür şeyleri.müzik sistemi,xenon,alarm,park sensörü gibi herşeyi
  • hayırlı akşamlar..

şu spoilerın aynısından nerden bulabliriz..yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbagame -- 23 Ekim 2010; 0:53:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nbagame

hayırlı akşamlar..

şu spoilerın aynısından nerden bulabliriz..yardımcı olabilecek var mı?

Ankara da karlıkçı Halil var nette araştırırsan ulaşırsın stilo dahil birçok aracın aksesuarları var resimi kendilerine gönderirsen aynısından yoksa bile yapabilirler.

• istanbulda var mı acaba..
  • 
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.