Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada bizim stilolara hangi ebatlarda güneşlik kullanıyorsunuz. 60x130 mu yoksa 70x150 mi? Malum havalar ısınmaya başlıyor. Ön konsolu ve direksiyonu da yakmamak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

bu arada bizim stilolara hangi ebatlarda güneşlik kullanıyorsunuz. 60x130 mu yoksa 70x150 mi? Malum havalar ısınmaya başlıyor. Ön konsolu ve direksiyonu da yakmamak lazım..

Boyutlarını ölçmedim ama bir adet standart boy bir adette büyük boy kullanıyorum..

biri ön cam , diğeri de dashboard,direksiyon,ses sistemi ve klima ekranı için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: Fatihata

Anladım Mehmet abi, şimdi gidip bakıcam spreye... Bu soketler,de hic kusura bakmayın 75 tl nin, 5 tl si daha etmez YUH servise her zaman ki gibi o soketler değilde, baska bir soketler de olur oraya, servis yerine elk.ciye gitmek sorunu cozecektir bence...

soketlerin bulubguğu yeri ve kendi resimlerini eve gider gitmez cekip ekleyecem

Arkadaşlar koltuk altındaki söketlerle sorunu çözemeyenler, çukurlara girdiklerinde kah airbag lambası yananlar kah sönenler var ise başka bir çözümü var bilginiz olsun.Tuturmuş millet koltuk altındaki soketi gidiyor.....

Abi madem çözümü var, aydınlatırmısın bizi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

Hocam öncelikle hayırlı olsun, bunun maliyeti ne kadar oldu size? işçilik var mı?Biraz bilgi verirsen sevinirim.

Teşekkürler,
    bunun maliyeti tüm aparatllarla birlikte 2000 lira civarında tuttu.
    Daha uygulamayı yapmadım.Bunu Mehmet abi sağolsun takmışım gibi photoshopladı.tabi işçilik olacak.
    Orjinal yekpare bir görünüm vermek için şart ! 2 çerçeveyide birbiirne yapıştırıp boyatacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: 34vıa85

Ünal kardeşim cihaz güzel hayırlı olsun affına sığınarak sanki önceki orjinal daha bi hoş duruyordu sanki...

ama sen işini bilirsin yakında seninle çıtalar için temasa geçicem ama merak ettiğim sende bu çıtaların daha koyusu varmı yani tam alüminyum rengi benim araç gece mavisi daha hoş olur gibi geliyor bana.

Teşekkürler, tabi o orjinaldi, güzel duruyordu.
    Ama bunu da ona benzeteceğim merak etme, bu sadece protatifi :)
    Çıtalar tek renk dostum, bunlar paslanmaz çelik başka renk olmaz bu metalde.

Benim izin başladı artık,
    şimdi Allah nasip ederse yola çıkıyoruz Balıkesir'e.
    oradan izmir-kıbrıs-...falan gideceğiz bakalım.
    görüşmek üzere.

Ünal,

cihaz güzel görünüyor hayırlı olsun wifi özelliği iyi olmuş fakat kardeşim senin klavyenmi sürçtü yoksa ben mi yanlış anladım bana 1400 tl demiştin şimdi 2000 tl yazmışsın dolarla,euroyu karıştırdın galiba

Valla biliyorsun sırf internet özelliği var diye aldım ama bakalım bir gelsin de,
    Bu arada amcaoğluma da iyi saydırdım Cihan abi :)
    Aaa valla abi ben biliyormuyum ne yaptığımı
    Kafamda diğer 9'' alet kaldı ya hep onun fiyatını yazmışım.
    PM den soranlarda olmuştu, onlarada 2000 dedim galiba....
    Neyse yanlışı düzelteyim bari, sistemi 1400'e aldım arkadaşlar.
    Sizi yanlış bilgilendirdiğim için üzgünüm.
    Kafam allak bullak biliyorsun Cihan abi olayları neyse....,

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
    bu arada bir sokete 75 lira verilir mi be kardeşim :)
    gel ben sana bedavaya yapayım:)

• Valo aracın hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın ...
  • Günaydın "Gençler ve her zaman genç kalanlar"
  • Cümleten günaydın....

Soner abi bujileri ilk deneyenlerdenim ve takar takmaz 1200 km yol yaptım gayet iyi zaten benim bujiler reno bujisiymiş boch u takınca bayaa bi farketti dediğim gibi önceki ölçümde 0,21 krş yakmıştı şimdi 0,166 krş yaktı...

Bu arada Yalçıncım ne yapalım bizim araçlar sizinki gibi full oğlu full değil bizde bunlarla iç geçiriyoruz...
    Takrar Fatih kardeşime ve Yücesoyhakan hocama teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nujman -- 27 Nisan 2010; 8:38:56 >
  • Günaydınlar efenim hayırlı sabahlar bol kazançlar.....
  • Bana mı dedin amca pardon abi :) Günaydın. Hayırlı işler hayırlı müşteriler...
  • NUmanım ben 100 le gitsem km de 140 yakarım. Ama işte kahretsin. Durmuyor sağ ayak. Sen birde LPG yi ucuz almışsın. Burada 2nin altında LPG yok.
    Ben diyorum orjinal bujisi olupta bosh marka takanlar arasında fark var mı? Sonuçta benim bujiler orjinal ve 3
    aylık buji...
  • quote:

bu arada airbag sorunumu çözdümm arkadaşlar, oleyy.... nasıl sevindim anlatamam

sorun herkesin dediğii gibi soketlerdennn fakaaatt hepimizn atladğı birşey var, ben Mehmet abinin dediği soketleri yattım koltugun altına eğildim buldum, söktüm taktım, söktüm taktım, üfledim salladım bişiler yaptım olmadı.... biraz araştırma yaptıktan sonra öğrendimki burası çok onemli arkadaşlar, airbag failure hatası sadce on koltuklardan kaynaklanmıyor !!!! arkada bagajda 2 soket daha varmış, onları buldum once birini onu söktüm taktım falan olmadı elledim yok.... diğerini buldum ve sonuc süper.. arıza ışığı söndü.. bu sorunu yaşayan arkadaşların dikkatine... ben şimdi oradaki soketleri yenileyecem bir daha sorun cıkmaması için, kendim yaparım onuda

stiLimi ilk aldığım zamanlar eski sahibi uyarmıştı beni... airbag uyarısı werirse bagajdaki soketleri çıkarıp tak düzelir diye... en iyisi düz bağlamak ama öyle yapıncada airbagler patladıda o yüzden yenisini takarken düz bağlantı yapmış demesinler diye yapmadım dedi... bende ilk başlarda bagajdaki soketlerden hallediyordum ama sonra oda kesmez oldu.. serwise gittim işte orda da koltuk altındaki soketi değiştirdiler halloldu...

buarada yaşlı genç herkese günaydın

• quote:

quote:

quote:

Anladım Mehmet abi, şimdi gidip bakıcam spreye... Bu soketler,de hic kusura bakmayın 75 tl nin, 5 tl si daha etmez YUH servise her zaman ki gibi o soketler değilde, baska bir soketler de olur oraya, servis yerine elk.ciye gitmek sorunu cozecektir bence...

soketlerin bulubguğu yeri ve kendi resimlerini eve gider gitmez cekip ekleyecem

Arkadaşlar koltuk altındaki söketlerle sorunu çözemeyenler, çukurlara girdiklerinde kah airbag lambası yananlar kah sönenler var ise başka bir çözümü var bilginiz olsun.Tuturmuş millet koltuk altındaki soketi gidiyor.....

Abi madem çözümü var, aydınlatırmısın bizi

Fatih kardeş,

Isıtmalı / Soğutmalı torpido gözünün iç bakalit kaplamasını çıkar yolcu airbaginin fişlerini sıkıştır, aynı problem yüzünden uykularım kaçmıştı ha bire koltuk altındaki soketlerle oynayıp durdum

• Cihan Abi, abim yanına bi gelebilse de bişeyler öğretsen garibana yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

NUmanım ben 100 le gitsem km de 140 yakarım. Ama işte kahretsin. Durmuyor sağ ayak. Sen birde LPG yi ucuz almışsın. Burada 2nin altında LPG yok.
    Ben diyorum orjinal bujisi olupta bosh marka takanlar arasında fark var mı? Sonuçta benim bujiler orjinal ve 3
    aylık buji...

Soner abi ne yaptın sen ya 140 yakıyorsa daha ne istiyon, izin ver de basınca da 170- 180 yaksın .

• iki gündür arabayı çalıştırdığımda boğuk bir ses geliyor... sanki açık hawa filitresi takılmış gibi bi ses war giderken de... bugün bi sanayiye uğricam bakalım neydenmiş..canımı sıkıyor..!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nujman

quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

NUmanım ben 100 le gitsem km de 140 yakarım. Ama işte kahretsin. Durmuyor sağ ayak. Sen birde LPG yi ucuz almışsın. Burada 2nin altında LPG yok.
    aylık buji...

Soner abi ne yaptın sen ya 140 yakıyorsa daha ne istiyon, izin ver de basınca da 170- 180 yaksın .

Numan uzun düz yolda 100 le gidersem 100 km de 7 lt ortalamayla gidiyorum. Eğer LPG yide 1800 den alırsam; (7x1800)/100=126...
    Ama 100 le gidince uykum geliyor. 160 la gideyim olsun 200 harcasın

• quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

iki gündür arabayı çalıştırdığımda boğuk bir ses geliyor... sanki açık hawa filitresi takılmış gibi bi ses war giderken de... bugün bi sanayiye uğricam bakalım neydenmiş..canımı sıkıyor..!!!

Arkadaşım günaydın sana ve tüm Stiloculara şu bahsettiğin boğuk ses bendede var arabayı ilk aldığımda açık
    hava filtresi vardı acaba ondanmı demiştim sonra normal filtresini takdırdım gene aynı ses var bir de ilk defa
    stilo kullandığım için heralde normal sesi diye düşünüyordum seninde bu ses hakkındaki mesajını görünce
    acaba dedim aynı sorunmu diye düşündüm sanayiye gidince ses konusunda sonucu yazarsan sevinirim
    teşekürler

• GUZEL DILEKLERINI SUNAN TUM DOSTLARIMA CANI GONULDEN KUCAK DOLUSU SEVGILER VE TESEKKURLER..

YAZMAYI UNUTMUSUM DOGRU ARACIMI 18500 UN UZERINDEN UZUN SUREN SIKI BIR PAZARLIKLA 17250 YE ALMIS BULUNUYORUM.BU BENIM IKINCI STILIM VE INANIN ICIME SINDI TEK BEGNMEDIGIM YANI 15 ORJINAL JANTARI ONLARI 17 ORJINALLERLE KESINLIKLE DEGISTIRECEGIM..ARAC SU AN SKY ARIZASINDAN OTURU DEDIGIM GIBI SERVISTE KISMETSE BUGUN ALACAGIM VARDIYALI CALISINCA INSANIN ELI AYAGINA DOLANIYOR..BAKALIM YARIN SABAHTA BIRMOTTA SAGLAM BIR BAKIMA SOKACAGIM HAYIRLISI ILE..

YALCINCIM ACIBADEM TURUNU YAPACAGIZ SOZ..

TEKRARDAN HEPINIZE TESEKKURLER

ROBINHOOD KAPI ESIGI CITALARINI SAHIBINDEN UZERINDEN MI ALAYIM BURDANMI HALLEDELIM NE DERSIN??
  • Sonercim ben artık üstüme alınmıyorumki amca muhabbetini hem ben tersten 24 yaşındayım sen 35-1 tersten 53+1
  • Öyle diyorsun da abi yolda 2 kaza yapmış araç gördük biri bizi geçmişti ve 5-10 km sonra devrilmiş vaziyetteydi, bide az daha bize arkadan gömüyorlardı kırmızı ışıkta kendimizi son anda 1 metre ileri ve sola atmamış olsam gömecekti resmen adam bize. Reno kangoydu sanırım en son dikiz aynasından baktığımda arkada ne kadar bağul varsa sürücünün üstündeydi, inip bişey demedim adam yaşlıydı...

Yanımda da eşim var ve bu kadar olayın üstüne hatunun gözü sürekli ibrede radar gibi yavaş git yavaş git neyseki Allah a şükürler olsun kazalara belalara bulaşmadan geldik....
  • 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.