Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benim stilo ile istanbuldan kibrisa geldim!!
    istikamet sole
    ist-ankara(arti sehir icinde bayagi bi gezdik)-konya-karaman-mut-silifke
    depoyu fulledim ve isik yandigi anda 960 km yol gitmisdim!! 90-100 gibi arabayi sabitledim geldim arkadaslar!!
    muttu gecdikden sonra 50 liralik benzin aldim!! sonra silifkeye gidip oradanda mersine gittim ve kibrisa gecdim!!
    bu arada kibrisda benzin 1500 ytl
  • yeni stilo 2007 ocak sonu tanıtılacak.mart piyasaya çıkıcak.bize de mayıs-haziran gelir.
  • hayırlısı bakalım inşallah satar yenisin alırız hoşumuza giderde
  • arkadaslar gecen gun sabah arabaya bindim ve calistirdim!! durup dururken airbag faild die bi yazi cikti ve airbag isareti cikti yol bilgisayarinda!!! onur kardesi aradim!! bi soketmi ne bozulmustur dedi!! 14 ytl gibi bi ucretle degisiolarmis dedi!! ben simdi kibrisdayim!! istanbula gidene kadar herhangi bi sorun yaratirmi? ara sira arza isigi sonuoo ara sirada cikio!! airbag faild---stop die yazi cikio!!
    acaba sicakdan mi bi sorun oldu?? bunun motora herhangi bi zarari olurmu!! 20 gun sonra falan istanbula gitcem!! bu sure icinde baska sorunlar dogururmu?
  • yok dostum bir şey olmaz kesinlikle ben o sorundan cok yaşadım ve en sonun da arka 8 inçi sol eirbag koltuk altı soketinde sorun cıktı sende onları varsa elinle bir sıkıştır cıkar yeniden tak tabi biz bulana kadar koltuk bile söktük zorlan bulduk rahat rahat gez sorun olmaz bende öyle bir ay gezdim sadece sorun allah göstermesin kazada olur hava yastığı calışmaz
  • bişi olmaz bişi olmaz tazen sen kaza yapsan seni kurtaracak hava yastığı yok uğurcum 140 150 yle makasa giren bi adamsın sen salla ben biliyosun 2 ay abs asr esp ve hava yastığı failure bindim hala yaşıyom kıbrısata bizim içinde bi iki kol çek
  • onur kardes ole deme!! ben biraktim makas atmayi!!! walla kibrisda bir suru modifiyeli arabalar war pasoo beni gaza getiriolar ama zor tutuom kendimi!! gecen bi mersoyu girne lefkosa yolunda virajda pis tokatladim herhalde ESP si yokdu
    iii yaa bise olmayacagina sevindim!! burda lekosada bi fiat servisi var ama adamlar tr plaka gordu die kaziklamaya calisio bende geri dondum!! zaten kibrislilar turkiyelileri sevmiolar!! sanki ingilizler onlari kurtarmiscasina bize dusmanlar!! anlamadim gitti!! bana hep siz turkiyeliler die hitap ediolar

• Şu güzelliğe bakın ya.

Ah ulan ah. Babamın otomatik vites sevdası yüzünden Stilo alamadık.

STILO FOREVER :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orcunsau -- 16 Temmuz 2006; 0:33:12 >

• off allahim adam ne yapmis yaa!! maSAllah!!
  • GÜZEL OLMUŞ HAYAL BİZE GÖRE AMA GÜZEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcun87

Ahhh aahhh. Tek kapı stilo. Ama bizimkileri ikna edemiyorum. İlla ki arkada oturanlar içinde kapı olacakmış.

aynen kardeş.
    bizde tipo 1.6 slx var onunda ekranında lamba kontrolü var.ampül bozulduğunda hangisi bozuksa gösteriyo.

sarı 3kapı tercihim müthiş
  • 2003 stilo dynamic sunroofsuz, kırmızı 50.000 km için ne dersiniz?
    araç özellikleri bilinmiyor, servise götürüp soracağım.. (hayret arabasının özelliklerini bilmeden alanlarda var)
    fiyat 18.500 diyorlar, corsa 1.2 easytronic 2001 vereceğim , bunu 13.500 sayıyorlar,üste 5000 vereceğim........
    görüşlerinizi alabilirmiyim?
    selamlar
  • yukarıdaki araba çok güzelde komple boyalı be abi tamponlarla çamurluklar deiişmiş kazalı olabilir orcinali gitmiş bi kere
  • Stilo Turkiye Yahoo Groups `a uye olmak icin ...

http://autos.groups.yahoo.com/group/stilotr
  • onbes kardes benim stiloyu verelim!!!
  • Stilo Turkiye Web Forum Sayfasi ...

http://stilotr.members.winisp.net
  • okis
  • yukardaki stilo bence iğrenç ötesi olmuş.
    aracın standart hali bundan daha güzel bence.

bu arada clikka satamadın mı stilo yu???
    bu araçların pazarı zayıf mı yav??
    mesela megane olsa hemen satılır diye düşünüyorum.
    Allah kolaylık versin.
  • bencede igrenc walla
    yok yaa satmadim daha!!
    dun ilan verdim iste butun sitelere!! pazar gunude otopazarina goturcem!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

yeni stilo 2007 ocak sonu tanıtılacak.mart piyasaya çıkıcak.bize de mayıs-haziran gelir.

geçenlerde forumda resmini görmüştüm
    araba harbiden iyi olmuş ama
    aynaları çıkıntı gibi duruyor
    bu yeni grande puntoda da böle
    eski puntoda da böle
    bence değiştirseler
    şöle oturaklı bişi bağlasalar
    daha iyi
    olur
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.