Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1234. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse sana cevap yazmamış ki yanlış anlasın ???
    Hem nereden çıkardın bu olayın tadının kaçtığını... anlamadım yani
    elbetteki şahsi fikrindir saygı duyuyorum, muhtemelen diğer arkadaşlarımda öyle düşünüyorlardır.
    Sanal alemin dili farklı algılanıyor sanırım.
    Ama bir milleti temsil eden paranın üzerinde yada yakalarımıza
    taktığımız rozette Ulu önderimizin yer alması bence gayet gurur verici.
    Bu da benim şahsi fikrimdir...!
  • Canlar
    bir selam verip çıkıyorum..

yeni geldim,yarın işyerinde müşteri ziyareti var
    bu yüzden sabah erken gideceğim,hepinize iyi geceler
    keyifli sohbetler...
    aman diyeyim , biraz sakin olalım.....
  • stiilloo
    Tebrikler. Sayfa başı ve yeni rütben hayırlı olsun.

(Bir takım kendini bilmezlere inat SAYFA BAŞI muhabbetine devam)

sağolasın kardeş.

SON OLARAK BUGÜN BAŞIMDAN GEÇEN GÜZEL BİRŞEYİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTERİM:iş dönüşü yoğun mersin trafiği.adım başı ışık.birden önümde 2003 veya 2004 dinamik mavi bir stılo ve ben takip.içinde 60-65 yaş amcam.bana onu sollarken düdük çalıyor.yavaşlıyorum ve beni geçerken bende düdükle selamlıyorum.amcam sapağına gelince düdükle tekrar ayrılıyor.yanımda hanım.hayırdır diyor .cevep şu. başaka hangi marka hangi model bir arabada bu sıcaklık var.anti parentez aynı olayı ilk defada yaşamadım.bu duygusallık gerçekten hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayvanc -- 24 Mart 2010; 1:11:39 >
  • bu arada hanımlar yanınızdayken öndeki stıloda bayan olmadığına emin olun sonra duygusallık yapın.ben sonra bunu bayağı bi düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvanc

stiilloo
    Tebrikler. Sayfa başı ve yeni rütben hayırlı olsun.

(Bir takım kendini bilmezlere inat SAYFA BAŞI muhabbetine devam)

sağolasın kardeş.

SON OLARAK BUGÜN BAŞIMDAN GEÇEN GÜZEL BİRŞEYİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTERİM:iş dönüşü yoğun mersin trafiği.adım başı ışık.birden önümde 2003 veya 2004 dinamik mavi bir stılo ve ben takip.içinde 60-65 yaş amcam.bana onu sollarken düdük çalıyor.yavaşlıyorum ve beni geçerken bende düdükle selamlıyorum.amcam sapağına gelince düdükle tekrar ayrılıyor.yanımda hanım.hayırdır diyor .cevep şu. başaka hangi marka hangi model bir arabada bu sıcaklık var.anti parentez aynı olayı ilk defada yaşamadım.bu duygusallık gerçekten hoş.

bu olayı izmir aliko ya gönderirim.

• izzet1 seninle paylaşmak güzeldi..kusurum olduysa af ola.umarım kırılmamışssındır.sadece fikirler çakışsın bize birşey olmasın.daha stilomuza bineceğimiz çokgünlere hep birlikte arkadaşım.kendinize iyi bakın.herkese hayırlı günler.iyi sürüşler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

yazel5353; akrep jant konusunda var mı gelişme?
    cümleten günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlarınız olsun:
    yok benimkileri satmadım daha satarsam alırım duruyo hala satılıkjantlar o bana soran arkakadaşa satsammı diyorum ne dersiniz 600 700 edermi jantlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazel5353 -- 24 Mart 2010; 7:42:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

kimse sana cevap yazmamış ki yanlış anlasın ???
    Hem nereden çıkardın bu olayın tadının kaçtığını... anlamadım yani
    elbetteki şahsi fikrindir saygı duyuyorum, muhtemelen diğer arkadaşlarımda öyle düşünüyorlardır.
    Sanal alemin dili farklı algılanıyor sanırım.
    Ama bir milleti temsil eden paranın üzerinde yada yakalarımıza
    Bu da benim şahsi fikrimdir...!

Ünal haklısın para olabilir ya da rozet... Ama İzzet arkadaşım, böyle bir konunun
    rant kapısı yapılmasını yanlış buluyor bence. İnsanların duygularını istismar etmek bi bakıma.
    Arkadai yazmış ya... Saat ne kadar bilemem ama 70 TL ye alacağım demiş. 70 TL ye posterini alırsın...
    (Eğer adi bir saatse) Herkese hayırlı günler...

• agalar herkeşe günaydın
  • Stilo Sahibi ve Stilo Sever Arkadaşlarım Herkese Günaydın , İyi Günler.
  • arkadaşlar cümleten herkeze günaydın...
  • IS YOGUNLUGUNDAN NEZAMANDIR GIREMIYORUM,AMA ORTALIK TOZ DUMAN OLMUS BU NEDIR YA BOYLE..!!!
    BURASI GEREKSIZ TARTISMALARIN,ATISMALARIN,KAPISMALARIN YERI DEGIL,HICBIRZAMAN DA OLMADI..ARADA BIR DEGISIK INSANLAR GELIP SORU SORUP KACAR YADA LAF ATAR GIDERLER..OKADAR

ATISMAK KAPISMAK LAF SOKMAK BU FORUMUN KURALLARINA AYKIRIDIR..

HICBIRIMIZE HICKIMSEYE YAKISMIYOR!!

DIKKAT!!
  • valo abi nerdesin sen yoksun kaçgündür buldunmu stilini...

haklısın abi atışmak tartışmak bizim işimiz değil ama bazı arkadaşlar durduk yere geriyolar adamı geçmiş olsun diyelim artıkın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

quote:

yok benimkileri satmadım daha satarsam alırım duruyo hala satılıkjantlar o bana soran arkakadaşa satsammı diyorum ne dersiniz 600 700 edermi jantlar ...

Dostum yazael,,
    jantlarini sakin satma!yazik gunah,arasan bulamazssin jantlarini birdaha..almak istedigin akrep jantlar senin stilin rengine kesinlikle uymaz sana garanti veririm.sonradan cok pisman olursun..iyice dusun!!
  • Tüm stilo ahalisine günaydın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: valo

quote:

quote:

Dostum yazael,,
    jantlarini sakin satma!yazik gunah,arasan bulamazssin jantlarini birdaha..almak istedigin akrep jantlar senin stilin rengine kesinlikle uymaz sana garanti veririm.sonradan cok pisman olursun..iyice dusun!!

yazelllll bak bencede haklı kesinliklee katılıyorum sonra çok ararsın o jantları çoook... satma güzelim jantları

• quote:

valo abi nerdesin sen yoksun kaçgündür buldunmu stilini...

haklısın abi atışmak tartışmak bizim işimiz değil ama bazı arkadaşlar durduk yere geriyolar adamı geçmiş olsun diyelim artıkın...

yazelcim havacilik benim meslek acaip yogunum bu aralar..kosturmaktan bakamiyorum..

stili bulamadim hala ama agirdan alacagim demistim..acele etmeden bekliyorum..illaki cikar 1-2 ay icinde..
    bu foruma girip insanlari gerenleride gendarme ye havale edeceksiniz robine havale edeceksiniz geregini yapacaklar,mesajlari silinir uyelikleri iptal edilir gerekirse,kendimizi uzmeye degmez..
    bu arada dun ugradim lokum aldim senden,ama sanirim yoktun,civciv de yoktu

• herkese günaydınlar arkadaşlar.

Studyocan,

sanırım aynı sayfada üstteki yazımı okumadın :) araştırdım ve 130 TL olduğunu öğrendim. Enclave arkadaşıma sadece bu sensor arızası ne gibi problemleri getirdiğini sormak istemiştim...
  • ROBINHOOD;

bir milleti temsil eden paranın üzerinde yada yakalarımıza

AYNEN KATILIYORUM KARDESIM
  • arkadaşlar benim ön cam krikolarından ses geliyor... genelde olan bi sorun mu yoksa bana özel mi çıktı bu bide fiyatları hakkında bilgisi olan war mı? ortalama 70-80 bişey olması lazım sanırım ama tam emin değişilim ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afiLi_01 -- 24 Mart 2010; 10:59:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.