Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayfa başı muhabbetinden rahatsız oldunuz galiba ben bu foruma girdim gireli var beni pek ırgalamadı gocundurmadı sizi neden rahatsız etti ki ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlialiko

arkadaşlar bir saçmalıktır almış başını gidiyor bence nedir bu sayfa başı sayfa sonu muhabbeti başa geçince günün kralı yada başınızın göğe erdiğini falan mı hissdiyorsunuz bırakın bu muhabbetleri sayfalar bedavaya dolup durmasın işimize yarıyacak başka bir konu bulalım isterseniz
    hep beraber

yazılan saçmalıklara saçma demek de saçma olmuş biraz... keşke bedawaya dolduracağına direk ''işimize yarayacak'' olan konuya giriş yapsaydın...
    ne de olsa Türkiye gerçekleri bizim işimize yaramaz...

• quote:

arkadaşlar bir saçmalıktır almış başını gidiyor bence nedir bu sayfa başı sayfa sonu muhabbeti başa geçince günün kralı yada başınızın göğe erdiğini falan mı hissdiyorsunuz bırakın bu muhabbetleri sayfalar bedavaya dolup durmasın işimize yarıyacak başka bir konu bulalım isterseniz
    hep beraber

Bu sayfa başı muhabbeti SAÇMALIĞINI ben ve değer verdiğim en az 10 ve ya daha fazla arkadaşım yeri geldiğnde yapıyor. Yaptığımız SAÇMALIĞA kimsenin katlanmasına gerek yok. Bu KENDİ aramızda bir espri konusu. Yoksa bu SAÇMALIKtan başka birşey değil.
    Konumuza siz karar verinde onun hakkında konuşalım... Eğer konunun gidişini beğenmezseniz, başka konu verirsiniz...

• Soner binbaşım sakin :)
  • havalarda ısınıyor,sky tavanlıların stil keyfi bir kaç kat daha artacak... stili beğenmeyenleri araca bindirdiğinde fix cevap; ben bu arabayı böyle bilmiyordum,çok geniş ve güzelmiş,oldukçada dolu .....
    bir çok konu hakkında bilgimiz yoktur ancak konusmaya gelincede bizden bilmişi yoktur...ah biz insanlar,biraz kitap okumayı öğrenebilsek...
    ..(muğla ,ula 'ya tatile giden oldu mu arkadaşlar aranızda,tavsiye edermisiniz)
  • Herkese Selam
    Yaz yaklaşırken araca iç dış detay temizlik yaptırayım diyorum ve biraz da piyasayı araştırıyorum.http://www.sahibinden.com/otomobilinizi_yeniliyoruz_-36WQQaXQQ23078185WQQpXQQdisplayitem

Bu ilandaki temizleme işi ve fiyat nasıldır sizce, Bonus karta 4 taksit yapılıyor. Tek korkum motoru temizlerken beynin hasar alması ve Sağ koltukdaki hava yastığı sensörünü bozmaları. Bu şeklde temizleten varsa bilgi verirse sevinirim.
  • kusura bakmayın arkadaşlar baya bi yaranızı deştim galiba alayınız isyan etti size iyi fforumlar ama şunu unutmayın geçmiş sayfalarda başka arkadaşlarda bu muhabbeti söz konusu etmişti ister başı olun ister sonu allah size rahatlık versin yapacağınız muhabbet bu kadar olur sizin işte.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

quote:

hep beraber

Bu sayfa başı muhabbeti SAÇMALIĞINI ben ve değer verdiğim en az 10 ve ya daha fazla arkadaşım yeri geldiğnde yapıyor. Yaptığımız SAÇMALIĞA kimsenin katlanmasına gerek yok. Bu KENDİ aramızda bir espri konusu. Yoksa bu SAÇMALIKtan başka birşey değil.
    Konumuza siz karar verinde onun hakkında konuşalım... Eğer konunun gidişini beğenmezseniz, başka konu verirsiniz...

Soner abimi kızdırmayın uleyn evet o saçmalığı biz çıkardık hatta bizzat benim yüzümden oldu, ben abartınca ozellikle de GENDARME abimiz ile aramızda esprili yaklaşımlar oldu ve oluyorda, şimdiye kadar rahatsız olan olmamıştı ki zaten saçma bir konu için rahatsız olmakda saçma değil mi ?? umarım bundan sonra da kimse rahatsı olmaz, olan olursa da yorum yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Herkese Selam
    Yaz yaklaşırken araca iç dış detay temizlik yaptırayım diyorum ve biraz da piyasayı araştırıyorum.http://www.sahibinden.com/otomobilinizi_yeniliyoruz_-36WQQaXQQ23078185WQQpXQQdisplayitem

Bu ilandaki temizleme işi ve fiyat nasıldır sizce, Bonus karta 4 taksit yapılıyor. Tek korkum motoru temizlerken beynin hasar alması ve Sağ koltukdaki hava yastığı sensörünü bozmaları. Bu şeklde temizleten varsa bilgi verirse sevinirim.

burayı bende gördüm ve fiyatlarda baya uygun gibi geldi bana, fakat nasıl bir yer tabi fikrim yok güvenemedim açıkçası...

• quote:

kusura bakmayın arkadaşlar baya bi yaranızı deştim galiba alayınız isyan etti size iyi fforumlar ama şunu unutmayın geçmiş sayfalarda başka arkadaşlarda bu muhabbeti söz konusu etmişti ister başı olun ister sonu allah size rahatlık versin yapacağınız muhabbet bu kadar olur sizin işte.....

Evet 411 sayfalık bir muhabbet işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihata -- 23 Mart 2010; 13:25:41 >
  • yorumsuz.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkendoss

arkadaşlar 2004-2005 sitilo arıyorum 3 kapı

Ah be arkadaşım önce bi selam vereydin. Kendini tanıtaydın.
    Biz burda araba galerisi çalışanları değiliz. O yüzden kimsede farkındaysan sana bişeyler yazmamış...
  • BU sayfa başı olunca donanımhaber hesabınıza para yatırıyor sizin haberiniz yok mu?
    Bide saçma diyorsun boşuna mı sayfa başı olmaya çalışıyoz biz.
    Her sayfa başı 10 tl.
    Ortamı germeye hiç gerek yok arkadaşlar.
    Ya bide arada fıkra falan yazmıyor musnuz arkadaşlar bir sinir oluyorum ki?
    Niye uğraşıyoruz ki böyle şeylerle.
    Ondan mı ben her bilgisayarı açtığımda ilk başta mutlaka girdiğim ve zevkle okuduğum ilk sayfa stilo forever.
    EE bizimkide saçmalık işte.
    İzmirlialiko kardeşim arada saçmalamak lazım. Kimseye zararı olmadıktan sonra.
    Bende amma uzattım haaa...

Temel bi gün fadimeye demiş ki.
    -Ula Fadime akşam bize gel evde kimse olmayacak demiş.
    Fadime akşam Temel'in kapısını çalaar çalaar.
    Bakar ki hakikatende evde hiç kimse yokmuş... Puhahaha.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil2202

Temel bi gün fadimeye demiş ki.
    -Ula Fadime akşam bize gel evde kimse olmayacak demiş.
    Fadime akşam Temel'in kapısını çalaar çalaar.
    Bakar ki hakikatende evde hiç kimse yokmuş... Puhahaha.

• halil hocam..ne içirdiler sana içmek dedimde dur bi kahve ile sigara içeyim
  • arkadaşlar, kol dayama kolcağı yaptırıcam, aslında buyuk bir kısmını kendim yapıcam. sorum şu, şoför koltuğunda vidalama aparatı var mı bütün modellerde
  • arkadaşlar merhaba bogaz kelebeğinin sorununu bir türlü çözemedim kelebeğin üzerindeki siyah bölümü söküp temizledim ama sorunum hala düzelmedi daha önceden kalibrasyon,carbon temillik,bobin değişimi,buji değişimi gibi işlemleride yaptım ama sorun düzelmedi bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.Bu arada benim sky komple değişti arkadaşlar yedek parça ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçerse yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet1

arkadaşlar, kol dayama kolcağı yaptırıcam, aslında buyuk bir kısmını kendim yapıcam. sorum şu, şoför koltuğunda vidalama aparatı var mı bütün modellerde

şoför koltuguna bağlı değil orjinal kolçaklar tam ortada ayrı bir bölüm var havalandırma onun üzerine montajlı yanılmıyosam
  • Banane Banane bende sayfa başı olmak istiyorum bende olucam sayfa başı hiç değilse şu kalan ömrümde bir kerecik olsun
    Her türlü saçmalığa varım ben (yaşım icabı)
    Kardeşim
    Kardeşlerim
    Bu hayatın kendisi zaten başından sonuna saçma
    Biz tutturmuşsak Bir postal muhabbeti yada sayfa başı muhabbeti ne olmuş
    Eğlenmenize bakın (saygıdan ödün vermeden) bilgilerinizi paylaşmaya çalışın Gerisi kendiliğinden gelir.

SONER ben hakikaten yaşlanmışım sana hak verdim .Binbir zorlukla geldiğim ve hafıza kartına kaydettiğim Tomb Radier oyunumu nasıl yaptım bilmiyorum formatlamışım tekrar başa döndüm .Kaldığım yere dönemedim galiba atıcam bu oyunu en iyisi çocuk oyunları
    hemen geçebiliyorum bölümlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stüdyocan -- 23 Mart 2010; 16:21:49 >

• Süpermiş bu fıkra yaw.
    quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

anadolu illerinden birine giden tayyip top atışıyla selamlanıyormuş.
    ikinci atıştan sonra yaslı bir kadın polise sormuş:
    "niye ateş ediyorlar,evladım?"
    polis açıklamış:"tayyip geldi de..."
    "vah, vah... ilk atışta isabet ettiremediler demek..."

RT saç traşı olmak için berebere gitmiş. berber sormuş. 'efendim, laiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?'
    RT duymazdan gelmiş. berber 5 dakika sonra tekrar sormuş:'efendim, laiklik hakkında ne düşünüyorsunuz?'
    RT yine duymazdan gelmiş. berber 5 dakika sonra sorusunu tekrarlayınca sinirlenmiş: 'sana ne ulan laiklikten? artistlik yapma, işine bak' diye azarlamış adamcağızı.
    berber gülerek karşılık vermiş: 'laiklik sözünü duyunca saçlarınız diken diken oluyor da, daha kolay kesiyorum'

• 
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.