Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • galeriler-bayiler çok kar etmek ister hep. direk sahibinden almaya çalış.
    quote:

Orjinalden alıntı: etit

Peki biraz daha pazarlık edeyim bari.Bi de fiat bayinde satılan stilolar da garanti mi veriyorlar orada daha pahalı araba pazarına göre.Araba pazarı gayet ucuzdu.
  • ben aldığım zaman stilonun dizelide vardı ama ben almadım ondan sonrada cekti piyasadan ama gercekten güclü bir dizeli var son hızıda cok iyi ben arabamı her yol koşulunda kullandım özellikle dar ve virajlı yollarda onlan gitmek bir hastalık oldu bende
  • bu araba galariye satılmaz hastasına satacan bence ben arabamı şu gelen zamlardan sonra 30 dan aşağa vermem gecen bir arkadaş tutturdu C4 seninkinden daha iyi. arkadaş o arabayı bir sürdüm içini öyle bir yapmşlarki yollan bağlantın yok adam gelmiş daha iyi diyor sürdükten sonra tekrar benimkine bindim şükür dedim bunuda sizlen paylaşmak istedim birde şunu demek istiyorum yeni cıkan focus eski nen alakası yok ama bizim arabanın neredeyse konsolu benziyor demek ki bizim arbalarda ki konsol gercekten eskimeyen bir yapıda ve kaliteside focusun kinden daha iyi
  • evet kardes yaa gecen bende bi citroen bayisine gittim walla c4 ler cok kalitesiz geldi bana!! gecenlerdede pejo bayisine gittim allahim 407lerin ici cok kalitesiz!! dugmelere dokundum elime yapisip kalkacaklar gibi duruolar
    walla stilolarimiz tas gibi kiymetini bilin!!!
    bu aralar satmayi dusunuyorum!! kismetse 3.20cabrio almak istiyorum!!! ama agustosun sonuna dogru!!! eee stilodan sonrada BMW yakisir insallah olur arkadaslar!!!
  • Senin kasko işi noldu ya. Karşılamıyor filan diyordun. Hallettiler mi?
  • yani stilo satılınca bmw alınır zaten anca hayırlısı
  • Kardes kasko once karsilamiodu!! ama ben bastirdim biraz!! hem hasarimi karsiladilar!! hemde kazayla alakasi olmayan ve hasarida olmayan on lastik ve jantlarida sifir takdilar!! bende neden sifir takiosunuz die sormadim
  • dostum gecmiş olsun üzüldüm inşallah büyük olay değildir
  • dostum gecmiş olsun üzüldüm inşallah büyük olay değildir
  • arkadaşlar cok gec yazılıyor muhabbet edemiyoruz daha sık görüşelim
  • arkadaşlar arabaları hep sattınınzmı
  • arkdaşlar yeni stilo tam ne zaman cıkıyor
  • kendi arbasına 17 takan varmı cok yakıştı diyen markasını bildirseniz
  • işte yeni stilo:

STILO FOREVER :)

autoexpress'in sitesindeki haberde (http://www.autoexpress.co.uk/news/spyshots/200285/latest_hatches.html )
    " Torino'lu üreticinin orta büyüklükteki hatchback'i yeni stilo yerini aldığı modele göre gayet farklı. farkedilen yeni jantları ve devasa ön ızgarasıyla yeni stilo 2008te yollara çıktığında gözleri üstüne çekecek. kaputun altındaki teknoloji bugünkünden pek de farklı olmayacak benzin modeller 95 beygir ila 170 beygir gücü arasında değişirken dizel modeller 100 beygir ila 150 beygir gücü arasında değişecek. otomobil 3 ve 5 kapı olarak üretilecek. station versiyonun ise üretimi için yeşil ışık yakılmadı yeni croma'ya benzemesi nedeniyle."

• quote:

Orjinalden alıntı: faati2222

işte yeni stilo:

STILO FOREVER :)

autoexpress'in sitesindeki haberde (http://www.autoexpress.co.uk/news/spyshots/200285/latest_hatches.html )
    " Torino'lu üreticinin orta büyüklükteki hatchback'i yeni stilo yerini aldığı modele göre gayet farklı. farkedilen yeni jantları ve devasa ön ızgarasıyla yeni stilo 2008te yollara çıktığında gözleri üstüne çekecek. kaputun altındaki teknoloji bugünkünden pek de farklı olmayacak benzin modeller 95 beygir ila 170 beygir gücü arasında değişirken dizel modeller 100 beygir ila 150 beygir gücü arasında değişecek. otomobil 3 ve 5 kapı olarak üretilecek. station versiyonun ise üretimi için yeşil ışık yakılmadı yeni croma'ya benzemesi nedeniyle."

Çok başarısız bir photoshop çalışması, daha iyi çalışılmış photoshop Punto örnekleri çok...

• ARABAYI YAKINDAN GÖRMEK LAZIM RESİM ALDAABİLİR BİZİ
  • Stilo Turkiye mail grubuna uye olmak icin ...

http://autos.groups.yahoo.com/group/stilotr
  • yeni stilo şimdilik iğrenç gözüküyo tek kelimeyle
  • 2008 de çıkacak bir arabanın yollarda böyle açıkça görünmesi imkansız. ben internette sadece taslak çizimlerini gördüm. bu tamamen palavra. plakası bile var...
  • bu arabanan fazla oynanmış ben başka resimlernide gördüm stilonun onun da tipi bambaşka rengi beyazdı sanırım ve 2008 sitilo yazzıyordu bu arabadan daha net görünüyordu test sürüşünde ama sitenin adını hatırlamıyorum bulursam takrar iletirim size bunların hangisi stlo olabilir belli değil
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.