Şimdi Ara

stilo da fiyat muamması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir süredir internetten (sahibinden com) stilo fiyatlarını takip ediyorum. forumdan da okuduklarımı değerlendirdiğimde kafamda bir fiyat oluşuyor fakaaaat

biri bir ilan veriyor arabanın piyasasından daha fazla, bunu gören benim arabam bundan iyi o zaman da ben ondan da fazla istemeliyim mantığıyla süreç devam ediyor. benim için altın kurunu takip etmek gibi bi durum oldu 2003 model 23,500 buldu baya da 22,000 lerde satılık oldu, fakat bir arkadaş 40,000 tl istemiş 2005 ti galiba yalan olmasın 40,000 tl rekor onda. anlatamam bir ayda verilen ilanlar diğer ilanlarla fiyatta yarışır gibi. bu işin sonu nereye gidecek merak ediyorum. şimdilik takipteyim.

• alan ve satabilen yok ki :) bende sizin gibi bakıyorum hatta almak istiyorum 3 d olanlarından ama insanlar yazıyolar ama satmak için değil acaba biri düşerde alırmı diye stilo satan kişiler şunu unutmasınlarki insanlarda 20 bin ve üzeri paralar varsa kimse stilo almaz hatta o kriterlere girmez bile bence biraz hatta baya abartıyolar :)
  • hangi versiyonunu istiyorsun ?
  • :)))))))))) biri de tam benim dediğim nedenlerden şikayetçi olmuş ve sahibinden.com da ilan vermiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-uygun-fiyata-stilo-119108910/detay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.