Şimdi Ara

stewartamca ege tıp icin 4.seneye kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
3.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar merhabalar sonuclar acıklandıgında gıremedım cunku modlar saolsun 3 gun cızık verdıler ama her arkadasımızı sonuclar acısından ayrı ayrı tebrık ederım herkesın yolu bahtı acık olsun.Sonuclara hafıf degınecek olursam sınav cıkısından bu yana kaybetmedigim iyimserlgimi son gune kadar korumustum 18x0.8 dıyordum ama ust sıralarda cumbus yasandıgını gordum.Yok 19dan kotu yok 18 gelırse dua edın dıyen tıpler sonuc gunune kadar arkadaslarımızı manipule ettıler aklı yerınde olan arkadaslarımız tabi ki boyle sacmalıklara itibar etmedıler.

Genel degerlendırme sonrası gelelım bana bu sene sınava 3.girisimdi yukarıda allah var tıp kazanmak ıcın bı calısma ıcıne gırmemıstım tıp hedefleyen bir ogrencı dusunun kı tyden sadece 30 deneme cozsun yıl boyunca yaptıgım calısmalar kabataslak bakılınca tam 60k cıvarı beklıyodum oyle de geldı.19 sınavında 0 ıken 150k 20 sınavında azıcık kaktırma ıle 87k 21 sınavında tamamen gecen senenın aynı duzenıyle 63k geldı.

Ozeten ben bu sınava tam olarak kendı potansıyelımı yansıtamadım ama devran artık dondu o yıl geldı cattı.Abartmıyorum agustosun ortasından ıtıbaren sınava kadar her gun genel deneme ardına MylesKenn(hocamız ege tıp ogrencısı yıl boyunca irtibatta olmayı cok ısterım) yontemıyle brans denemesı ve meb kıtaplarıyla ılerleyecegım.Sanırım maksımum tıp hazırlıgı bu olacaktır.Neyse sozu fazla uzattım tekrardan bu sene yerlesecek dostlarıma hayatlarında basarılar dılıyorum.Ben ıse yıl boyunca forumu aktif kullanacagım yıne sınava hazırlanan arkadaslarla gorusuruz yıne yıl ıcerısınde insallah.

• hocam allah var yukarıda ya ben calısmanın ne demek oldugunu bu sene anladım yanı calısıyodum da hep bı cıddıyetsızlık vardı yaparız,ederız,hallederız dıyodum oyle olmuyomus gercekten ıstıyosan 1 almak ıcın bıle olsa 10 emek vermelıymıssın bunu anladım ınsaallah bu sene sınav seruvenını noktalıyoruz bırlıkte :)

• Kolay gelsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım istekleriniz gerçekleşir hocam
    -salça abi

• Kolay gelsin şimdiden. Umarım hedeflediğiniz noktaya ulaşırsınız

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

tesekkur ederım hocam.

• otçu baba kullanıcısına yanıt

tesekkur ederım namıdıger 0.3 dost.

• patheticmuggle kullanıcısına yanıt

saolun hocam tesekkur ederım.

• hocam bende kırıkla tekrar hazırlancam 58k geldi diş yazıp öyle hazırlancam inşallah hepimiz istediğimiz yere geliriz

• e ne guzel olum ıste sıralaman guzel gelmıs haftalardır basımızın etını yedın  heh bı de kırık obp cok ama cok cıddı bı mevzu ıyı dusun tasın derım

• hocam ciddi de ya seneye daha kötü yaparsam risk değil mi ?

• Ben 2.kez mezuna kalacağım delirmenin eşiğine geldim nasıl bir psikoloji var sizde tebrikler cidden

• Ege tıp okuyunca 30k maaşla mı başlatıyorlar bu üniversitenin olayı nedir çok duymaya başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dost bu sene burada ne kadar sacma sapan hatalar yaptıgından yakınmadın mı ders cıkarırsan neden olmasın kı ?

• cıdden oyle hocam celık gibi bi irade lazım yaradan sabrını verıyor bı sekılde ıste olmusken en iyisi olsun da gec olsun

• allah allah sen nıye cızdırmedın olum kendını daha yav masallah ne delıkanlıymısın oyle :D soruna donecek olursam benım maasla muusla derdım olmaz bunca yıldır ist.dayım izmir gibi bir yerde cok saglam bir ünide okumak isterim okumusken.

• Normalde çizdirecektim ama tercihlerde yardım alabileceğim kimse yok bir tek forum var o yüzden yerleştikten sonra çizdireceğim

• neden cizdiriyorsunuz hocam kendinizi? burasi dersinize engel mi oluyor ? sadece arada girip bakiyorsun yazi yazamiyorsun degil mi

• Yok hocam iddaaya girmiştik o yüzden

• Yazdıklarınıza bakılırsa muhtemelen yine kazanamayacaksınız ama ne diyelim hayat sizin, başarılar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.