Şimdi Ara

Steve jobsa ne oldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cokkk geçmiş olsun steve.dünya insanı bakın adına forum bile acılmış.geri dönecektirrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyOnePerson

Adam ölse size mirasımı kalıcak sanki dediğiniz şeye bak babanız hasta olsa biri öyle dese ana avrat söversiniz ama ..

Geyik geyik konuşma, adam için ölsün mü dedik.. Ayrıca bu adam pankreas kanseriyken neredeydiniz? Hiç lafını sözünü etmezdiniz? Umrunuzda bile olmazdı.. Bu kadar şakşakcı olmayın be.
  • iphone 7 yi çıkarana kadar aramızda kalsaydı bari. daha büyük beklentilerimiz var bizim.. buradan tüm dünyaya sesleniyorum. steve e dua edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnHancock

iphone 7 yi çıkarana kadar aramızda kalsaydı bari. daha büyük beklentilerimiz var bizim.. buradan tüm dünyaya sesleniyorum. steve e dua edin.

+1

Steve jobsa ne oldu?

Çok Yaşa Steve !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıkkın -- 19 Ocak 2011; 22:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıkkın

quote:

iphone 7 yi çıkarana kadar aramızda kalsaydı bari. daha büyük beklentilerimiz var bizim.. buradan tüm dünyaya sesleniyorum. steve e dua edin.

+1

Steve jobsa ne oldu?

Çok Yaşa Steve !

+2

• quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

kim kimi kovuyor..kovsa kovsa jobs apple ı işten kovar...

ise yeni basladigi siralrda isden kovmuslardi sonra ipodu bulub geri dondu adam sonrada yavas yavas yukseldi ve patron oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

quote:

quote:

+1

Steve jobsa ne oldu?

Çok Yaşa Steve !

+2

+3

• quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

quote:

quote:

+1

Steve jobsa ne oldu?

Çok Yaşa Steve !

+2

+3

+4

• quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

quote:

ise yeni basladigi siralrda isden kovmuslardi sonra ipodu bulub geri dondu adam sonrada yavas yavas yukseldi ve patron oldu

Yanlış bilgi vermeyelim, işi zaten o kurmuştu. Ancak zaman içinde şirket büyüdükçe yönetim kurulu da oluştu. Daha sonra, Yönetim kurulu kararıyla çıkarıldı.
    Daha sonra Pixar'ı kurdu, Pixar büyük bir başarı yakaladı. Pixar'ı Apple satın aldı ve tekrar CEO'luğa geçti.
  • quote:

Doğru diyorsunuz. Apple'ı da zamanında Brad Pitt kurmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertgraph1979

quote:

Doğru diyorsunuz. Apple'ı da zamanında Brad Pitt kurmuştu.

Hahahaha .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tukrok

quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

quote:

Yanlış bilgi vermeyelim, işi zaten o kurmuştu. Ancak zaman içinde şirket büyüdükçe yönetim kurulu da oluştu. Daha sonra, Yönetim kurulu kararıyla çıkarıldı.
    Daha sonra Pixar'ı kurdu, Pixar büyük bir başarı yakaladı. Pixar'ı Apple satın aldı ve tekrar CEO'luğa geçti.

Yanlis bilgi verme diyip pesinden yanlis ilgi vermek de guzel olmus. Pixar i Apple satin almadi, Disney satin aldi. Hala da Disney'in zaten.
    Apple dan cikarildiktan sonra kurdugu sirket NeXT dir, Apple NeXT i satin aldi ve Jobs da o sirada dondu. Hala Mac OS X ve iOS icerisinde NeXTSTEP isletim sisteminin librarylerine denk gelmek mumkun hatta.

• Konu nerden nereye geldi :) Başlığı Steve Jobs diye değiştireyim :P
  • dua etmeyin adam musluman degil tanri seni korusun yada tanri seni kutsasin deyin daha makbule gecer sanki babanizin oglu halla halla ne insanlar varya
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Konu nerden nereye geldi :) Başlığı Steve Jobs diye değiştireyim :P

steve jobs rehberi... paylaşım platformu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twelve

quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Konu nerden nereye geldi :) Başlığı Steve Jobs diye değiştireyim :P

steve jobs rehberi... paylaşım platformu...

Steve Jobs ile ilgili herşey.
  • Her yerde bu haber var. sabrınız varsa şunu okuyunhttp://www.elmadergisi.com/?p=4489
  • Android'e püskürmesinden sonra tansiyonu yükselmiştir.İphone'da neden flash player yok diyormuş kullanıcılar.Yakında çıkarırlar ama okadar fazla iphone ile ilgli sayfalar olduğundan pek takmıyorum flash palyer olmasını.
  • Flash sistem kaynaklarını sömürmekten başka ne işe yarar ki?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.