Şimdi Ara

Steroid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 20 yaşında 1.77 boyunda 70 kilogram biriyim ve 1.5 yıldır fitness sporu ile uğraşıyorum. Kısa bir zaman içerisinde steroid kullanarak hacim kürüne gireceğim fakat steroid alacağım yerler konusunda pek bi güvenim yok bilgisi olan arkadaşlar bana güvenilir bi yer söyleyebilir mi ? Teşekkürler. l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kuzey -- 27 Eylül 2019; 11:2:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türkiyede yasal değil yarışmacılar da yurtdışından alıyor
  • Türkiye'de yasal değil yurtdışında yasalmıymış? :D bazı konularda bilginiz yoksa sizden ricam fikir beyan etmeyin.
    İlaç her yerden bulabilirsin dostum ama benim sana tavsiyem yüzyüze görüşmediğin kimseden ilaç alma hatta küre başladığın zaman çalışıp çalışmadığını anlamak için hasanede test yaptır.
  • allah sana akıl fikir versin.
  • Dünyanın hiçbir ülkesinde Streoid ler yasal değil. Streoid çok çok ağır ve ölümcül bir ilaç. Genelde Doktorlar Aids ve Kanser hastalarını ayakta tutmak için yazıyor. Birgün ansızın kalp krizi geçirmek isteyen kullansın. Yada Evli ise Ereksiyon sorunu yaşayıp bir daha asla Cinsel ilişki yaşamadan yaşamak istiyorsa alsın.. Streoid ile Naturel Vücudun 3 yılda ulaştığı seviyeye 8-12 ayda ulaşabilirsiniz ama bu risklere değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steroid kullanmadan önce gerekli herşeyi bildiğinden emin olmalısın. Bu iki yazıya göz atmanı öneririm:

Steroidler Zararlı Mı? Kullanım Alanları, Yan Etkileri ve Tehlikeleri

Steroid Kullanımı – Ne Kadar İleri Gidebilirsin?

Ayrıca streoid kullanmadan dünyaca ünlü vücut geliştirmecilerin programlarından örneklerin olduğu bu yazıya da göz atmalısın: Steroid Kullanmaksızın Ciddi Kazanımlar Elde Edebileceğiniz 5 Farklı Full Body Workout Programı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.