Şimdi Ara

Sterio Bluetooth Hoparlörü Aux Üzerinden Ses Verici Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde hoparlörleri bozulmuş bir Stereo bluetooth hoparlör var. Bu cihazın hoparlörlerini değiştirmek de bir alternatif tabi ama ben Logitech Z323 2+1 ses sistemim için bluetooth alıcı haline getirmek istiyorum. Fakat sesi aux üzerinden vermek istediğimde ya sağ yada sol taraftan ses alabiliyorum. Çünkü her iki hoparlör için + kutupları bağlayabilsem de GND'leri birbirine değdirince cihaz kapanıyor. Bir GND bağlasak da ses bir kanaldan düzgün gelirken diğer kanaldan çok kötü ve boğuk geliyor. Fakat Aux kablosunda iki kanal için tek GND bulunuyor. Bu sorunu nasıl aşarım bilemedim.
    Ses sisteminin RCA tipi ses girişi de var aslına. Belkide RCA üzerinden bağlasam kanallar ayrı ayrı olduğundan sorunsuz çalışacak ama elimde RCA kablo yok. Bu yüzden nasıl Aux üzerinden bağlantı yaparız yardımlarınızı bekliyorum.

• Nasıl yaparız hocam ? Entegre üzerinden mi almak lazım sesi ? Öyleyse mevcut ses sistemine takamıyorum demektir. 2 uygun hoparlör bulup eski haline geri getirmek lazım.
    Mono şekilde beslemek de istemiyorum. Hazır kartı değerlendirmek istemiştim. En kötü şunlardan alacağız sanırım

Sterio Bluetooth Hoparlörü Aux Üzerinden Ses Verici Yapmak
  • Gnd sağ ve solda ayrı olsada, içerde birleşiyor,, RCA gnd leri , içerde birbirine bağlı ,, gnd tek yani,,,,

Evet bu buluetoot aparata anfi gerekir ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.