Şimdi Ara

Stereo Amfi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Harman Kardon - HK3700 amfimi daha iyi bir ürünle değiştirmek istiyorum.

Bağlantı olarak iPad-iPhone-USB bağlantısı olması önemli.

Dali Oberon 5 süreceğim.

Fiyat olarak elimdeki ürünle arasında uçurum olmayan ancak değiştirdiğime değecek amfi tavsiyelerini beklemekteyim, teşekkürler.

• Sıfır mi ikinci el mi edineceksiniz önemli. Ben uygun fiyatlı al-in-One cihazları garip şekilde sevemedim.

Benim şahsi kanaatim, stereo amfi, ayrı bir Usb destekli dac veya network playerla desteklenmesi gerektiği.

Şunu da eklemek isterim, Apple’dan çalacağınız müzik sizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Cihazdan pek flac veya kayıpsız müzik dinleme sansınız yok. Tabii ki zevkler ve renkler ve de memnuniyetler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2

Sıfır mi ikinci el mi edineceksiniz önemli. Ben uygun fiyatlı al-in-One cihazları garip şekilde sevemedim.

Benim şahsi kanaatim, stereo amfi, ayrı bir Usb destekli dac veya network playerla desteklenmesi gerektiği.

Şunu da eklemek isterim, Apple’dan çalacağınız müzik sizi ne kadar tatmin eder bilmiyorum. Cihazdan pek flac veya kayıpsız müzik dinleme sansınız yok. Tabii ki zevkler ve renkler ve de memnuniyetler...
    Hem sıfır hem ikinci el için önerilere açığım.

Spotify üzerinden dinliyorum genellikle. Güncel müzikler, geniş database, çok iyi şarkı önerme algoritması bu uygulamayı kullanmamın başlıca sebepleri. Kaldı ki FLAC dinlediğimde veya TIDAL kullandığımda da aynı memnuniyetsizlik mevcut.

Sistemde bir darboğaz var ve bunu çözmem gerektiğini düşünüyorum.

USB destekli DAC veya network player için de önerileri değerlendirebilirim.

• Şöyle bir trick vereyim size, DALI hoparlörler genelde Denon amfilerle eşleştirilir fuarlarda vs. Uyumlarının iyi olduğunu iki marka da kabul etmiştir bana göre.

Şimdi şöyle durum var, cihazınızın üzerinde ki kullandığı dac ve network kısımı bir yere kadar. Kaldı ki Harman ın giriş seviyesine yakın ürünü.

Bütçe her şeyden önemli olduğunu belirterek, Bluesound NODE2i, deneyimlerine fiyatlarına göre beğendim.

Dediğim gibi bütçeler çok önemli hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.