Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.978
Cevap
48
Favori
145.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: scov

imdb top250'nin ikincisi olan filmi nasıl bilmezsin, "esaretin bedeli" artık bir klasiktir...

http://imdb.com/chart/top
    http://imdb.com/title/tt0111161/

quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

quote:

Orjinalden alıntı: scov

Ben de Sitefan'cıyım, eserlerinden çoğunu okudum, seyrettim :) bence en iyi romanı INSOMNIA ve en iyi sinama uyarlaması SHAWSHANK REDEMPTION. Shawshank R. kısa öykülerinden birisidir aslında, "Rita Hayworth'ı Seven Adam" adlı kısa öyküden uyarlama...

"SHAWSHANK REDEMPTION"
    Hiç duymadım, nezaman sinemaya uyarlandı bu?

AA esaretin bedeli Stephen King in miydi .. şok.gif
    Bu filmi cok severim ama stephen king im oldugunu bilmiodum..
    Bu arada kitap bolumunde cevap yazılan tek konu burası arkadaslar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 20burak1991

bende baslıyım o zamn hemen
    tavsiye için tesekkurler

Hangisine başlıyosun??

kusura bakma (s)éq0 ya ben biraz geriden geliomda.ölüm kapısına.yaramaz prensin tavsiyesi

• quote:

deme üstadaaaaaaaaaaaaaa
    gerçi senin bir suçun yok bende uzun zaman habersiz kaldım bundan.ne kitabını gördüm ne de birisi bana anlattı.

hala kitabını görmüş degilim

• quote:

quote:

deme üstadaaaaaaaaaaaaaa
    gerçi senin bir suçun yok bende uzun zaman habersiz kaldım bundan.ne kitabını gördüm ne de birisi bana anlattı.

çevremde King okuyan arkdaslarım vardı ama hiçbirininde bunu bildigini sanmıyorum.. Bilseler kesin söylerlerdi

• quote:

quote:

quote:

bende baslıyım o zamn hemen
    tavsiye için tesekkurler

Hangisine başlıyosun??

kusura bakma (s)éq0 ya ben biraz geriden geliomda.ölüm kapısına.yaramaz prensin tavsiyesi

vay dostum dediğim seriye başlıyosun demek yakışır

• yarın ilk işim almak olcak.haftasonuda baslarım.bu hafta yazılı haftasıda
  • tamam başla duyduğum bilgilere göre fantastik kitapların en iyi 2 serisinden birisiymiş zaten...Biri ejderha mızrağı öbürüde bizimki işte
  • tesekkurler
  • quote:

quote:

deme üstadaaaaaaaaaaaaaa

Valla ayıp oluyo ha...

Kitabın ismi 'Kuşku Mevsimi'. Kitabın içindeki bir hikaye...

• kusura bakma ya.

eeeeeee bu yüzden pir sin sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir
    Valla ayıp oluyo ha...

Kitabın ismi 'Kuşku Mevsimi'. Kitabın içindeki bir hikaye...

Stephen King i okuyorum ama hala tüm kitaplarını bilmiyorum.. Benim ilk gördüğüm stephen King uyarlaması Yeşil Yol'du..
  • 5-6 kitabını okumuştum benide ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue night

5-6 kitabını okumuştum benide ekleyin

Eklendin..
  • Beyler aranızda "Bir Aşk Hİkayesi" ni okuyan varmı..
    Ben dün D&R da gördüm, hiç Stephen King kapaklarına benzemiyo kitabın kapağı, aşk romanı gibi
  • stephen king'i her zaman çok sevmişimdir, her zaman yerilen bir yazar olmasına rağmen, önyargısız yaklaşanlar 21. yüzyılda "Dark Tower" gibi bir epiği yazabilecek yaratılıcığa sahip olan bu dehaya kalplerinde hak ettiği yeri veriyorlar.edgar allan poe ile başlayan bir kültürün ve h.p lovecraft gibi fenomen isimlerin mirasının bu en büyük ve belki de son temsilcisine selamlar :)

Commala-come-come,
    The Battle's Now Begun!
    And all the foes of men and rose
    Rise with the setting sun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

stephen king'i her zaman çok sevmişimdir, her zaman yerilen bir yazar olmasına rağmen, önyargısız yaklaşanlar 21. yüzyılda "Dark Tower" gibi bir epiği yazabilecek yaratılıcığa sahip olan bu dehaya kalplerinde hak ettiği yeri veriyorlar.edgar allan poe ile başlayan bir kültürün ve h.p lovecraft gibi fenomen isimlerin mirasının bu en büyük ve belki de son temsilcisine selamlar :)

Commala-come-come,
    The Battle's Now Begun!

+1 evet haklısınız

quote:

Beyler aranızda "Bir Aşk Hİkayesi" ni okuyan varmı..
    Ben dün D&R da gördüm, hiç Stephen King kapaklarına benzemiyo kitabın kapağı, aşk romanı gibi

bir yazar ve karısının hikayesi.yazar psikolojik sorunları olan anılarının esiri olan bir adam karısıyla çok mithiş bir çiftler.telepatiyle anlıyorlar bileyazarın ölümü ve karısının bu ölümden etkilenşi işleniyor.bu yazar cok satan biri oldugundan basılmamış öyküleri için kadnın peşini bırakmıyorlar falan.sonra karısı ile yazar arasındaki bağı ölüm bile koparamıyor:)okuyun.sadece başında stephen king yazıyor diye bile okunur:)

• quote:

Orjinalden alıntı: OlympusFarmer

stephen king'i her zaman çok sevmişimdir, her zaman yerilen bir yazar olmasına rağmen, önyargısız yaklaşanlar 21. yüzyılda "Dark Tower" gibi bir epiği yazabilecek yaratılıcığa sahip olan bu dehaya kalplerinde hak ettiği yeri veriyorlar.edgar allan poe ile başlayan bir kültürün ve h.p lovecraft gibi fenomen isimlerin mirasının bu en büyük ve belki de son temsilcisine selamlar :)

Commala-come-come,
    The Battle's Now Begun!

Belliki Stephen King ve yapıtları hakkında bilgin mevcut. Seninde paylaşımlarınla burda olman bizi mutlu eder.. Ne yazikki kitap bölümünde yeni mesaj yazılan tek konu bu.. Bu konuda kaybolup gitmez işalla bizim sayemizde..
  • Herkese selamlar. İlk okuduğum kitabı kemik torbasıydı ve çok hoşuma gitmişti. Evde koleksiyon var 40 küsür kitabını aldım. Şu an yaratığı okuyorum. İsmimden de anlaşılır KING hayranıyımdır.
  • Senide burda görmek isteriz..
    Bu arada yaratık benim favori kitabımdır..Gercekten elimden bırakamadıgım bi kitaptı... Lise 1deydim galiba okudugumda..
  • quote:

Beyler aranızda "Bir Aşk Hİkayesi" ni okuyan varmı..

Doğal olarak ben de okudum ama, pek tat vermedi ya. Diğer kitapları gibi değil. Ama arkadaşlarında dediği gibi, sırf Stephen King yazdığı için okunur...

Ayrıca arkadaşlar sizleri de ekledim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 16 Ocak 2008; 18:01:16 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.