Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.978
Cevap
48
Favori
145.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Herhalde popülerlikle alakalı, fazla satmayanları pek ilgi göstermeyip basmıyorlar ya da çok sonraya erteliyorlar.Halbuki benim de listemde olan kitaplar arasında tepki, çağrı.Mesela son nöbeti bulamıyorum Bill hodges 3 lemesinden 2 si var bay Mercedes ve kim bulduysa onundur..
    Bunun karaborsası olmuş 50-60'dan satıyorlar, demek ki alıyorlar. Bana kalırsa yayınevinin tembelliği, yani yazar belli güzelce cilaladıktan sonra kapağı biraz reklam ve indirimle çok fazla satacaklarını düşünüyorum. Tepki'yi mesela öyle indirimden almıştım.
  • quote:

Bu arada konuyu güncellemek lazım çok konu dışı kalmış, Biri el atsa çok iyi olur.
    Geldim hocam, buyrun :)
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    :) hocam merhaba, öncelikle konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Stephen King in yeni çıkmış kitaplarını da eklerseniz sevinirim, bir de niye takma adını kullanmış ve babasının kötü bir romancı olduğunu da belirtirseniz memnun olurum biyografisi kısa kalmış gibi. Ama yine de bu konuyu açmak bile çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

:) hocam merhaba, öncelikle konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Stephen King in yeni çıkmış kitaplarını da eklerseniz sevinirim, bir de niye takma adını kullanmış ve babasının kötü bir romancı olduğunu da belirtirseniz memnun olurum biyografisi kısa kalmış gibi. Ama yine de bu konuyu açmak bile çok iyi.
    Yeni çıkanlarını ekliyorum hocam hemen. Diğer konu için sizin katkınızla yazabiliriz...
  • Yazma Sanatı çıktı çıkacak dediklerinden bu yana dördüncü siparişimi geçiyorum. Her seferinde bekleyeyim Yazma Sanatı'nı da eklerim diyorum ama yok adamlar çıkaramadı bir türlü.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Ben de 3. siparişimi geçtim. Muhtemelen aynı anda Yazma Sanatı - Tepki - The Institute ilk baskı ve birkaç baskısı biten çok satanı daha sürecekler piyasaya.

Tahminimin sebebi Yazma Sanatı ve The Institute için çok önceden Mart diye duyuru yapmışlardı, Tepki'yi özelden sorduğumda da baskıda, yakın zamanda çıkacak demişlerdi. Nitekim Tepki, babil.com takip listemde de uzun süredir tükendi olarak gözükürken şu an stokta yok olarak gözüküyor. Muhtemelen toplu çıkacak birçok kitap. Kara Kule, O, Mahşer, Medyum çoğaltılır, Christine vs. yeni baskı gelir diye düşünüyorum.

Çağrı için de kapak değişip gelecek yazmışlardı, umarım onu da dahil ederler bu furyaya.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım, bilmediğim olay şu, bu kitapları yeniden basmak çok mu zor? Sadece bu kitaplar için değil uzun süredir çıkmayan başka kitaplar var. Anlamıyorum.
  • Yeni kitapların baskısı, dağıtımı vs. Covid yüzünden aksıyor büyük ihtimalle.
  • Hayvan mezarlığı hariç beni korkutacan hangi King kitabını önerirsiniz? Gerilmek, korkma istiyorum.

• Sonunda Tepki'yi buldum, 1 adet stokta gözüktü dün. Direkt geçtim siparişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmoslu

Hayvan mezarlığı hariç beni korkutacan hangi King kitabını önerirsiniz? Gerilmek, korkma istiyorum.
    Buick 8 / Diriliş
  • Merhabalar. Ruhlar Dükkanı kitabının tam metin olup olmadığı hakkında bir fikriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Ben de 3. siparişimi geçtim. Muhtemelen aynı anda Yazma Sanatı - Tepki - The Institute ilk baskı ve birkaç baskısı biten çok satanı daha sürecekler piyasaya.

Tahminimin sebebi Yazma Sanatı ve The Institute için çok önceden Mart diye duyuru yapmışlardı, Tepki'yi özelden sorduğumda da baskıda, yakın zamanda çıkacak demişlerdi. Nitekim Tepki, babil.com takip listemde de uzun süredir tükendi olarak gözükürken şu an stokta yok olarak gözüküyor. Muhtemelen toplu çıkacak birçok kitap. Kara Kule, O, Mahşer, Medyum çoğaltılır, Christine vs. yeni baskı gelir diye düşünüyorum.

Çağrı için de kapak değişip gelecek yazmışlardı, umarım onu da dahil ederler bu furyaya.
    Beşinci siparişime az kaldı adamlar hala çıkarmadı kitabı hocam ne olacak bu iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Beşinci siparişime az kaldı adamlar hala çıkarmadı kitabı hocam ne olacak bu iş?

Alıntıları Göster
    Hocam ben sana bir güzel haber vereyim. Tepki'yi buldum demiştim ya, kitap ulaştı elime. Mart 2020 baskısı olarak gözüküyor. Yani bana söyledikleri şey cidden doğru çıktı. E bu Yazma Sanatı'nda da çevirme derdi yok bir şey yok aynen basacak. Demek ki artık yavaş yavaş fırından çıkıyor kitaplar. Eli kulağındadır, sen azıcık beklet 5. siparişi.

O değil de ben de 4. siparişi geçtim Tepki'yi görünce. Yazma Sanatı gelirse ben de 5leyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Hocam ben sana bir güzel haber vereyim. Tepki'yi buldum demiştim ya, kitap ulaştı elime. Mart 2020 baskısı olarak gözüküyor. Yani bana söyledikleri şey cidden doğru çıktı. E bu Yazma Sanatı'nda da çevirme derdi yok bir şey yok aynen basacak. Demek ki artık yavaş yavaş fırından çıkıyor kitaplar. Eli kulağındadır, sen azıcık beklet 5. siparişi.

O değil de ben de 4. siparişi geçtim Tepki'yi görünce. Yazma Sanatı gelirse ben de 5leyeceğim

Alıntıları Göster
    Sağol haber için, bekleteyim o zaman da Katya'nın Yazı da bitince elde kitap kalmadı. Yazma Sanatı çıkana kadar Kindle'dan bir şeyler okuyayım bari, Altın Kitaplar şu sosyal medyayı biraz daha etkin kullansa keşke de neyin ne zaman çıkacağını bilsek.

• Merhaba ben yeni katıldım ve büyük bir Stephen King hayranıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharingan ustası

Merhaba ben yeni katıldım ve büyük bir Stephen King hayranıyım.
    Hoş geldin..
  • kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Medyum olabilir
  • https://twitter.com/altinkitaplar/status/1270747866391293956?s=20

Yazma Sanatı sonunda baskıdan çıkmış sanırım, yakında okuyabileceğiz. Bu arada şu an Amazon'da Stephen King kitaplarında sağlam bir indirim var, yeni kitap almak isteyen arkadaşlar bir göz atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Bloom -- 11 Haziran 2020; 16:3:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Bloom

https://twitter.com/altinkitaplar/status/1270747866391293956?s=20

Yazma Sanatı sonunda baskıdan çıkmış sanırım, yakında okuyabileceğiz. Bu arada şu an Amazon'da Stephen King kitaplarında sağlam bir indirim var, yeni kitap almak isteyen arkadaşlar bir göz atabilir.
    İlk kapağı daha güzeldi. Haber için teşekkürler hocam...

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.