Şimdi Ara

Stephen King || Okuyanlar Kulübü (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.978
Cevap
48
Favori
145.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz hiçbir kitabını okumadım, filmleri de izlemedim. Sizce hangi kitap ile başlayayım. Outsider çok çekici geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mahşer-O-Yaratık gibi bir kaç kitabını okudum sadece ama hepsinin çevirisini altın kitaplar yapıyor sanırım. Tuğla gibi kitaplarda toplasan 2-3 tane çevirmen notu ya oluyor ya olmuyor! Oysaki, King aşırı derecede referans veriyor kitaplarında. Genel kültürünüz çok iyi olmalı, yahut her şeyi açıp internetten bakmalısınız. Açıkçası tembel çevirmenleri var Altın Kitaplar'ın. Bu arada kütüphaneler harika, tebrikler arkadaşlar.

• Medyum, hayvan mezarlığı, sadist

• quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Henüz hiçbir kitabını okumadım, filmleri de izlemedim. Sizce hangi kitap ile başlayayım. Outsider çok çekici geliyor
    Tepki, Göz olabilir, Outsider çekici ise okumadım ama akılda kalmasındansa mideye inmesi daha iyi olur.
  • rick dangerous kullanıcısına yanıt
    Referans vermesini geçtim, birsürü imla hatası da var. Bu kitapları satışa sürmeden okumuyorlar mı anlamış değilim.

• Mart için söz verdikleri Yazma Sanatı ve The Institute'un ülkemizdeki prömiyeri gerçekleşmedi. Son olaylardandır diyorum ve Altın Kitaplar'dan haber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Mart için söz verdikleri Yazma Sanatı ve The Institute'un ülkemizdeki prömiyeri gerçekleşmedi. Son olaylardandır diyorum ve Altın Kitaplar'dan haber bekliyorum.
    Çağrı ne zaman gelir, bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Çağrı ne zaman gelir, bilgi var mı?

Alıntıları Göster
    Birkaç ay önce Tepki ile ikisini sormuştum. Tepki baskıda, Çağrı'nın kapağı değişip baskıya girecek demişlerdi. Tepki' den dahi ses yok henüz.

• quote:

Birkaç ay önce Tepki ile ikisini sormuştum. Tepki baskıda, Çağrı'nın kapağı değişip baskıya girecek demişlerdi. Tepki' den dahi ses yok henüz.

Alıntıları Göster
    Tepki, Korku Ağı, Gece Yarısını Dört Geçe gibi az bilinen kitapları var ama şu Çağrı bayağıdır yok. Ne kadar zor olabilir ki bu kadar satan bir yazarın kitabını basmak?
  • quote:

Mart için söz verdikleri Yazma Sanatı ve The Institute'un ülkemizdeki prömiyeri gerçekleşmedi. Son olaylardandır diyorum ve Altın Kitaplar'dan haber bekliyorum.
    Maalesef cevap da vermiyorlar Yazma Sanatı için.
  • iki gün ünce uykusuzluğu bitirdim. böyle güzel bir şaheserin neden yeni baskısını yapmazlar acaba...
  • Yazma Sanatı geliyor diye bir tweet daha attılar 5 Nisan'da. Piyasaya girmesi ay sonunu bulur sanırım.
    https://twitter.com/altinkitaplar/status/1246811601677815813
  • quote:

Yazma Sanatı geliyor diye bir tweet daha attılar 5 Nisan'da. Piyasaya girmesi ay sonunu bulur sanırım.
    https://twitter.com/altinkitaplar/status/1246811601677815813
    Boşa bekleme, kitaplığımdan al.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Boşa bekleme, kitaplığımdan al.

Alıntıları Göster
    Asıl Tepki'yi sakladığın yeri söyle, ufacık evde bir kitabı bulamadım. Yaptığın ayıp

• quote:

Asıl Tepki'yi sakladığın yeri söyle, ufacık evde bir kitabı bulamadım. Yaptığın ayıp

Alıntıları Göster
    Tepki'de ilik gibi, hemen yanında yahu... Tepki, Göz, Korku Ağı, Yazma Sanatı, Gece Yarısını Dört Geçe...
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Maalesef geç okuyoruz. Şimdi yeni kitabı çıktı if it bleeds adında ve acayip merak ettiğim bir kitap.. Kim bilir ne zaman okuyacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Maalesef geç okuyoruz. Şimdi yeni kitabı çıktı if it bleeds adında ve acayip merak ettiğim bir kitap.. Kim bilir ne zaman okuyacağız.
    Çağrı aslında eski kitaplardan ve daha önce basılmış ama uzun zamandır basılmıyor anlamıyorum.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Herhalde popülerlikle alakalı, fazla satmayanları pek ilgi göstermeyip basmıyorlar ya da çok sonraya erteliyorlar.Halbuki benim de listemde olan kitaplar arasında tepki, çağrı.Mesela son nöbeti bulamıyorum Bill hodges 3 lemesinden 2 si var bay Mercedes ve kim bulduysa onundur..

• Bu arada konuyu güncellemek lazım çok konu dışı kalmış, Biri el atsa çok iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.