Şimdi Ara

Stephen HawkIng uyardı: Uzaylılarla sakın konuşmayın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
9.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MirabLe

Stephen HawkIng uyardı: Uzaylılarla sakın konuşmayın!

süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

Beyler Kristof Colomb Hint adalarını keşfettiği sırada ada halkının sahildeki gemileri görmediğini biliyor muydunuz? Yani şöyle düşünün, aslında gemiler sahilde ve apaçık belli oluyor. Yerli halk daha önceden böyle birşeyi görmedikleri için anlamlandıramıyorlar. Yani göremiyorlar. Durum öğrenmeyle ilgili, daha önce toplumsal hafızalarına böyle bir bilgi eklenmediği için anlamladıramadıkları şeyleri göremiyorlar.

bunu duydum fakat bana çok saçma geldi.
    görmüşlerdir fakat onların insan olmadığını düşünmüş olabilirler ama görmemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Orijinalden alıntı: nihatnet

100 milyar galaksi ve 100 milyonlarca yıldızın olması hadi
    uzaylıların varlığını gayet rasyonel kılıyor da,

uzaylıların zeki yaşam formları olduğunu neye dayanarak söylüyor?

Hep bu daha üstün olduğukları düşüncesi nereden galiyor?

tam bunu yazıcaktım

Zeki yaşam formu insandan daha zeki varlık demek değildir.Düşünebilen ve zekası olan canlılara denir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gimildenn

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

quote:

Orijinalden alıntı: nihatnet

100 milyar galaksi ve 100 milyonlarca yıldızın olması hadi
    uzaylıların varlığını gayet rasyonel kılıyor da,

uzaylıların zeki yaşam formları olduğunu neye dayanarak söylüyor?

Hep bu daha üstün olduğukları düşüncesi nereden galiyor?

tam bunu yazıcaktım

Zeki yaşam formu insandan daha zeki varlık demek değildir.Düşünebilen ve zekası olan canlılara denir.

• Çok doğru konuşmuş zaten sevdiğim biriydi bir daha sevdim adamı.
  • Uzaylılar Türk'tür
  • uzaylılarda da apaçi varmıdır?
  • -nerelisin?
    -jupiter merkez
  • -Uzaylılar var

-Merih(Mars) da yaşıyorlar

-Mars ın Yüzeyi yaşama elverişli olmadığı ve yüksek derecede radyasyon olduğu için yer altında yaşıyorlar

-**
    -**

-İleride İletişim kurulacak..bu kesin ve kesin olan birşey..

-İnsanoğluna göre sadece boyları biraz daha uzun..normalden daha uzun..Mesela DÜnyaınn en uzun boylu adamı vardı ya..onun boyu mars da normal bir sayılacak boy..

-**

-Marsı son 4 yıldır araştırıyordum..Kendi teorilerim vardı fakat kaynaklarda gördükten sonra kafamdaki teorileri değiştirdim..

-Ezberden konuşmuyorum..Mars ile ilgili bütün kaynaklara belki bütün uydu fotoğraflarına (halka açık olan) inceledim ve PC de mevcut..

merak eden varsa mars ile ilgili şu konuma da bakabilirsiniz..Baya bilgiler verdim..

NOT: Şu an inanmayabilirsini.z.o rly gibi şeyler de yazabilirsiniz ama emin olun yukarda bahsettiklerim gerçek...Herneyse şimdilik bilmeyenler için çok erken..Sadece okuyun yeter..İlk irtibatlar kurulduğu zaman belki aklınıza gelirim

Not 2: Şunu da unutmayın..Ay ın yüzeyine şimdiye dek sadece bir kere insanlı iniş yapıldı..ve ardından AY unutuldu gitti..çünkü ölü bir parça gibi birşey..yaşam yok hiçbirşey yok..

Diğer gezegenleri de düşünün Saturn-Titan-Jüpiter vs vs...Bunlara sadece 1-2 kere Görev (Mission diye geçer) düzenlendi(Ciddi olarak)..Hem NASA hem de ESA olarak..Fakat Mars a bir değil iki değil şimdiye dek 30 ün üzerinde görevler düzenlendi ve devam da ediliyor..Hiç dikkat ettiniz mi bunun bir sebebi yok mu diye?..Kendim ben şuna inanıyorum ki NASA veya ESA dan birileri buradaki yaşam hakkında bilgileri var..Bu kadar masrafın bu kadar sermayenin ölü bir gezegen üzerinde yapılması saçmalık..

Mars'a yapılan şimddiye dek ve ileriki yıllar için düşünülern görevler:

bunların arasında kanımca EXOMARS ve MARS SCIENCE LABORATOARY nin sonuçlarında ilk irtibatlar kurulacak...

tekrar düşünün: Eğer Mars ölü bir gezegen olsa idi bu kadar masraf yapılmaya değermiydi?..Sırf MSL için 2.3 Milyar Dolar yatırım yaptı Amerika ki bu Mars a yapılan en büyük deney olucak:

Curiosity adlı rover kullanılacak: herneyse benim ana konudan bakabilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_38468662/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38468662

Güneş Sisteminde tek yaşam olan gezegen Mars bunu da unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Typov -- 26 Nisan 2010; 14:48:13 >

• Jüpiter Merkez Rahat Olsun Herkez..

Farkımız Tarzımız Jüpiterli Olmamız..

Gölktaşı Olsaydım İlk sana kayardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Çok doğru konuşmuş zaten sevdiğim biriydi bir daha sevdim adamı.

Kimliğiniz tanınınca sevindin tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

koymazsam ölürüm

fenaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunset...

-Uzaylılar var

-Merih(Mars) da yaşıyorlar

-Mars ın Yüzeyi yaşama elverişli olmadığı ve yüksek derecede radyasyon olduğu için yer altında yaşıyorlar

-**
    -**

-İleride İletişim kurulacak..bu kesin ve kesin olan birşey..

-İnsanoğluna göre sadece boyları biraz daha uzun..normalden daha uzun..Mesela DÜnyaınn en uzun boylu adamı vardı ya..onun boyu mars da normal bir sayılacak boy..

-**

-Marsı son 4 yıldır araştırıyordum..Kendi teorilerim vardı fakat kaynaklarda gördükten sonra kafamdaki teorileri değiştirdim..

-Ezberden konuşmuyorum..Mars ile ilgili bütün kaynaklara belki bütün uydu fotoğraflarına (halka açık olan) inceledim ve PC de mevcut..

merak eden varsa mars ile ilgili şu konuma da bakabilirsiniz..Baya bilgiler verdim..

NOT: Şu an inanmayabilirsini.z.o rly gibi şeyler de yazabilirsiniz ama emin olun yukarda bahsettiklerim gerçek...Herneyse şimdilik bilmeyenler için çok erken..Sadece okuyun yeter..İlk irtibatlar kurulduğu zaman belki aklınıza gelirim

Not 2: Şunu da unutmayın..Ay ın yüzeyine şimdiye dek sadece bir kere insanlı iniş yapıldı..ve ardından AY unutuldu gitti..çünkü ölü bir parça gibi birşey..yaşam yok hiçbirşey yok..

Diğer gezegenleri de düşünün Saturn-Titan-Jüpiter vs vs...Bunlara sadece 1-2 kere Görev (Mission diye geçer) düzenlendi(Ciddi olarak)..Hem NASA hem de ESA olarak..Fakat Mars a bir değil iki değil şimdiye dek 30 ün üzerinde görevler düzenlendi ve devam da ediliyor..Hiç dikkat ettiniz mi bunun bir sebebi yok mu diye?..Kendim ben şuna inanıyorum ki NASA veya ESA dan birileri buradaki yaşam hakkında bilgileri var..Bu kadar masrafın bu kadar sermayenin ölü bir gezegen üzerinde yapılması saçmalık..

Mars'a yapılan şimddiye dek ve ileriki yıllar için düşünülern görevler:

bunların arasında kanımca EXOMARS ve MARS SCIENCE LABORATOARY nin sonuçlarında ilk irtibatlar kurulacak...

tekrar düşünün: Eğer Mars ölü bir gezegen olsa idi bu kadar masraf yapılmaya değermiydi?..Sırf MSL için 2.3 Milyar Dolar yatırım yaptı Amerika ki bu Mars a yapılan en büyük deney olucak:

Curiosity adlı rover kullanılacak: herneyse benim ana konudan bakabilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_38468662/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38468662

Güneş Sisteminde tek yaşam olan gezegen Mars bunu da unutmayın

Mars'ta yeryüzünde değilde içeri dönük bir şekilde yaşadıkları teorisini bende duymuştum. Fakat bana sorulucak olsa Marsta değil Sirius'ta arardım uzaylıyı.Kimbilir belki Sirius'a insanlık hiç gidemiyicek , belkide biz öldükten çok çok seneler sonta gidebilicek

• quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Çok doğru konuşmuş zaten sevdiğim biriydi bir daha sevdim adamı.

Kimliğiniz tanınınca sevindin tabi

Çaktırma yeğen.
  • Adamlar bu Stephen dawking i bile eleştirmiş alaya almışalr yahu insaf.
    tabi haberi alıp kesip kesip magazin küpürü gibi gazeteye koyarsan böyle olur,
    ingilizce tam açıklama TIKLA

Benim yorumum
    Öncelikle akıllı yaşam formları nasıl aranıyor bunu öğrenmek lazımuzay gemisine atlanıp gezegen gezegen dolaşılmıyor.
    uzaya 7/24 radyo dalgaları ve matematiksel kodlar yollanıyor(matematik evrenseldir).

belki bir gün bu dalgalar bizden daha gelişmiş bir medeniyete ulaşacak ve bizim varlığımızı haber verecek.UFOlarla şimdiye kadar gelmemiş olmamaları onların bizden daha ilkel olduğunu göstermez.
    Ayrıca bu yaşam formlarını 2 ayaklı 2 kulaklı insan benzeri yeşil yaratıklar olmayabileceğinide hesaba katmak gerekir.Evrimin onları ne türlü şekillendirdiğini bilemeyiz,
    belki insan hayatını tehdit edecek belki asalak olarak dünyada yaşamaya elverişli metabolizmaları da olabilir.

Şunuda unutmama gerekirki dünyaya yaşam diğer gezegenlerden bulaşmış olabilir.(gök taşları ve gezegen çarpışmalarıyla)
    ya da dünyadaki yaşam başka gezegenlere sıçramış olabilir.Evrem bilimi bunun üzerine tezlerle makalelerle dolu.

• Sanki hergün görüyoruz
  • pis yahuda
  • Uzaylılar Türkmüş diye duydum
  • Ne içmiş , bende istiyorum aynısından
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.