Şimdi Ara

Stellar Lumens (XLM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
4.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu başlığı bilseydim daha çok kazanırdınız

0.0000800 den toplamıştım zamanında vay be

şimdi içimi tarif edemediğim bir korku sardı
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey için geç değil hocam bu piyasada

An itibariyle 0.00005103 BTC = 0,76
  • MarketCap'te LiteCoin'i sollayıp 6.'lığa oturmak üzereyiz

5.3k (0.78$) yeni ATH bu arada. Bi düzeltme gelecektir illaki...
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    buradaki kazancı nasıl bozduurup nakite çeviririm onu düşünüyorum kara kara

başımıza iş gelmesin sonra
  • Stellar Lumens (XLM)
  • 800 sat dan almıştım zamanında ama çok kötü bir tercihle 1465 den satıp, 967 den Verge aldım. Şu an Verge 940 larda. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu görüp gaza gelip 30 stellar aldım aldığım gibi düşmeye başladı uçurum bir düşüş hem de dumplara mı geldik neler oluyor....
  • LeiMei kullanıcısına yanıt
    herşeyin başı sabır

sabretmeyi bileceksin

ben aldıklarımı hiç sabit tutmadım gerçi şu an riskli ama elinde 1000 den fazla varsa parçalı yükselme yüzdesi xlm den yüksek başka coin e geçebilirsin

ben aldığım rakamların çok çok üstüne çıkınca parçalı satıp xlm %2yükselirken %40yükselen coin lere geçiş yapa yapa 140-150 adet artırmıştım portföyümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 4 Ocak 2018; 8:39:0 >
  • Telaşa gerek yok beyler. 1$'ı gördü, belki bugün 1$ üzerine çıkıp sabit kalacaktır ve yükselmeye devam edecektir. Telaşa kapılıp yapılan satışlar zarardan başka bir şey getirmez.
  • Dun tronlari satip var olan stellara eklemistim

Tron yuzde yuz artti

Stellardan umitliyim

• 1 haftada x5 yaptı, daha noolsun

Buralarda biraz dinlenir. Bi süre dramatik şekilde düşeceğini yada çıkacağını kendi adıma pek sanmıyorum çünkü hacimi şu an ripple, tron gibi diğer coinlere kayıyor ki gayet normal bi durum. Belki bugün trondan rippledan falan parayı bulan, karı ile stellar'a dönerse tekrar 1$'ın kapıyı çalabilir

E nihayetinde stellar'ın arkasındaki insanlar belli, altındaki teknoloji belli, yatırımcıları ortakları belli... Kısaca önü açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 4 Ocak 2018; 11:5:28 >
  • 5.8k'dan aşağı düşmez diye bekliyordum ama 4.5k'lara kadar indi dün. Şu an 5.2k'da sağlam bi direnç oluşmuş durumda...
  • bir nevi keriz silkeleme yaptılar

eninde sonunda yükselecektir

ripple ın 2.olduğu sistemde

Ripple dan daha iyi daha ucuz bir sistemin Ripple ı geçmesi an meselesidir

Millet Bitcoin i gördü her alış-veriş te giden coinleri giden zamanı gördü sistem tamamen bu yöne doğru kayacaktır elbet birgün
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    Kaç tane almıştınki merak ettim şimdi.

• inanılmaz dump yiyor şu an. Dump nedir diye ders niteliğinde bi grafik...

Stellar Lumens (XLM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 7 Ocak 2018; 11:50:8 >
  • Arkadaşlar traderlığa saygım var ancak bu piyasada alıp unutmak daha çok para kazandırıyor bence. Bu şekilde 3 haftada 3 e katladım portföyümü. Sadece sabır
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    Ne zaman yükselir Peki. Alma zamanı mıdır şimdi.ya da alim için fiyat aralığı onerirmisiniz

• Storm_Wind kullanıcısına yanıt
    Alım satım için nereyi kullanıyorsunuz.. para aktarma olayı falan nasıl oluyor , rica etsem?

• Tr borsası iç n paribu dan btc ya da eth alıp yurtdışına Binance ye aktarıyoruz .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.