Şimdi Ara

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz veya SteelSeries Arctis kullanan varmı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
62
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries Arctis Pro Kablosuz veya SteelSeries Arctis kullanan varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7711 Mesaj
    arkadaslar amazon dan SteelSeries Arctis Pro Kablosuz satın aldim. engine programını kurdum ancak bi ayarı bulamadım.aşagıda linkini verdiğim video da bi sesleri traşlayan derin sesleri almayı engelleyen programın bi ozelligi varmiş.onu kapatmak istiyorum ama engine programında arkadaşın dediği yeri blamadım.yardımcı olursanız cok sevinirim.
    https://www.youtube.com/watch?v=3Isq4zpXEbs&feature=youtu.be 11.25 de başlıyor.

video da kaldıgı yerde engine yazılımda voice diye bi ozelligi kapatmaktan bahsediyor.programda neresi orası lütfen yardımcı olun saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngencer -- 15 Ekim 2019; 10:2:10 >

|
    |
    |
    |
    Intel i7 9700k - Gigabyte z390 Auros Master - Msi RTX 2080 Gaming X Trio - GSkill TridentZ Rgb 2X16GB 3000mhz - NZXT H700i - NZXT Kraken X62 280mm - Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold - Samsung 970 Evo Plus 500GB - Toshiba TR200 480GB - Seagate BarraCuda 3.5" 6TB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K 165hz IPS - Logitech G Pro Wireless - Corsair K95 RGB Platinum Mx Speed - Steelseries QCK XXL - Kingston HYPERX Cloud II - Corsair LL120_LL140 - Creative GigaWorks T3 2.1 - DXRacer Iron Series
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.