Şimdi Ara

Steelseries Arctis 3'te Windows Dolby Atmos Kullanılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steelseries Arctis 3 2019 Edition kullanıyorum ancak ses performansından hiç memnun değilim. İade de edemiyorum. Windows Sonic yazılımı ile kulaklığı kullanmamız gerektiği söyleniyor ama Windows Sonic'in hiçbir halta yaradığı yok. Acaba şu paralı olan Dolby Atmos yazılımını kullansam kulaklıktan alacağım performans artar mı? (Ses kasma vs.) Ben Dolby Atmos'un 7 günlük denemesini daha önce kullandığım için tekrar kullanamıyorum, SS Arctis 3 ile Dolby Atmos kullanan olduysa farkını yazabilir mi?

• herhangi bir cevap bulabildiniz mi? ona göre bende deneyeceğim

• Eğer PC platformunda kullanıyorsanız, uygun bir ekolayzer yazılımı ile kulaklığın size uygun ekolayzer ayarlarına getirin. Bunu yaptığınız zaman kulaklığın size sunacağı ayrıntı ve ses yüksekliği hatrı sayılır seviyede artacaktır. Eğer Xbox platformunda kullanıyorsanız, Dolby Atmos'u satın alarak uygulama içindeki ses profili ayarlama bölümünden size uygun ekolayzer ayarlarına getirerek çözebilirsiniz. Eğer PS platformunda kullanıyorsanız dac almadan uygulama veya yazılım ile çözme gibi bir yöntem maalesef yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.