Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SteelSeries Arctis 1 Oyun içi Para Hediyeleri ile Geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: slat21 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
30
Cevap
1
Favori
5.549
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries Arctis 1 Oyun içi Para Hediyeleri ile Geliyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    929 Mesaj
    Anlaşılan o ki bizim memlekete üretim hatalı ürünleri çakıyorlar birde dandik servis oh maşallah
    |
    |

Merhabalar, turkiye@steelseries.com adresine mail atarak konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelseries_Türkiye -- 2 Ağustos 2019; 10:12:21 >
    |
    |
    caga_89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,
    turkiye@steelseries.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yeni kablo temini için kargo bilgileri gerekmektedir. :)

İyi günler dileriz.
    |
    |
    wardstone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar turkiye@steelseries.com adresine ürün faturanız ile beraber bir mail atarsanız, yardımcı olmak isteriz. :)
    |
    |

olmuyorsunuz hocam.

fatura bende

servis formu bende.

ama o lanet "GÖNDERI IRSALIYE NUMARASI" yok. bu numarayı teknosa silmiş. arıyorum servisi serviste o numara olmadan olmaz diyor.

Tuketici haklarina şikayet ettim. hakem heyeti teknosa muadil urun vermek zorunda dedi ellerinde rival 100 yoksa

teknosa kabul etmiyor. paranı al git diyor. 2 sene önce rival 100 aldım. şimdi o paraylw ben normal bir mouse bile alamıyorum.

THH beni haklı buldu. Ama teknosa beni yıldırmak için yok olmaz diyor. rival 110 vermiyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Steelseries_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Icraya verin. Paşa paşa gönderirler

|
    |
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • Teğmen
    176 Mesaj

yok hocam ya icra falan yalan. ulkede hukuk ölmüş.

|
    |
    yusuf24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arctis 5 kulaklığımın kablosu bozuldu temin edecek yer yok verdiğiniz mail adresine mail attım n11 den bir satıcı bulup yolladınız sanırım satıcı sizsiniz bir de bu yolla para kazanıyorsunuz çünkü türkiyede kabloyu başka satan yer yok.

edit: lazım olan kablo chatmixden kulaklığa giden kablo ama linkini verdiğiniz n11deki ekostoktada yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzdunuzbeniyillar -- 12 Ağustos 2019; 16:10:40 >
    |
    |
    Steelseries_Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SteelSeries urunlerini gozu kapali kullanirim ancak satis ve satis sonrasi hizmetler ozellikle Turkiye Distributoru o kadar kotu ki tarif bile edemem. THH de olmasa bu adamlara is yaptirmak imkansiz. Arizali urun gonderip aciklamasinda sorunu bildiriyorsunuz, adamlar urun arizalidir diye size geri gonderiyor. Bu gonderme sebebini ogrenmek icin bile defalarca firma ile konusmak zorunda kaliyorsunuz. Adamlar o kadar kendilerine has isletme yapiyorlarki, yurtdisindaki SteelSeries den gelen yonlendirme kayitlarini dahi dikkate almiyorlar. Sonuc olarak aldiginiz urun bozulana kadar SteelSeries sonrasinda ise bosa giden paradan ibaret bu Distributor Firma sayesinde. Boyle urunler alirken lutfen bu tarz bilgileri de goz onunde bulundurun.
    SteelSeries oneririm heleki boylesi urunlerini ancak bu Distibutor Firma ile devam ettikleri surece Turkiye de sadece lekeli ve bolca THH Dava dosyasi ile is yaptirabileceginiz bir markadan oteye gitmiyor.
    |
    |
    - Steelseries Apex 150 Klavye
    - Steelseries Qck+ Mousepad

aldım.

Buraları okuyunca biraz endişelendim. Umarım kötü tecrübeler yaşamam.
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: Sapphire RX590 SE Nitro+ | RAM: 2x 8GB GSKILL Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO

SSD: Samsung 250GB 860 EVO | HDD: Seagate 2TB 7200RPM | KASA: Cooler Master MasterBox MB520 500W 80 Plus

Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.