Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SteelSeries Arctis 1 Oyun içi Para Hediyeleri ile Geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DarkSooL Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Diğer harici bileşenler >> SteelSeries Arctis 1 Oyun içi Para Hediyeleri ile Geliyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    3,5 mm jack girişi ile tüm platformlarla uyumlu olan Arctis 1, fiyat performans ürünü olarak ön siparişle HepsiBurada.com üzerinden satışa sunuldu!

Uygun fiyatı ile dikkat çeken Arctis 1, en popüler oyunlarda toplam 270 TL oyun içi para hediyesi ile sizleri bekliyor.

Ürünü inceleyip, ürüne sahip olmak için:

SteelSeries Arctis 1'e Hemen Sahip Ol

HepsiBurada.com üzerinden satılan üründe stoklar sınırlıdır.

• PubG Mobile 100 TL
    • Lords Mobile 100 TL
    • MIA Online 50 TL
    • Wolfteam 20 TL

Arctis 1, hareket halindeyken kullandığınız kulaklığınızı iki katına çıkaran, tüm platformlu bir oyun kulaklığıdır. Çıkarılabilir mikrofonu ve zarif düşük profilli tasarımıyla, nerede olursanız olun Arctis'in ödüllü performansının tadını çıkarın.
    Çok yönlü bir kulaklıktır ve PC'den PS4 ve Xbox'a kadar her şeyle çalışır. Kulaklığınızı hareket halindeyken kullanın Switch ve mobilde.

Discord sertifikalı ClearCast mikrofonu, uçak gemisi güverte mürettebatı tarafından kullanılan çift yönlü bir tasarım kullanır. Üstün ses yalıtımı sağlar, böylece sesiniz net ve doğal olur. Ayrıca hareket halindeyken çıkarılabilir.

Ürünü inceleyip, ürüne sahip olmak için:
    SteelSeries Arctis 1'e Hemen Sahip Ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelseries_Türkiye -- 12 Temmuz 2019; 11:56:17 >
    |
    |

• Yarbay
    3119 Mesaj
    Edit: Steelseries Türkiye ile iletişime geçtim ve mağduriyetimi giderdiler çok teşekkür ederim :)

Siz önce kabloları Türkiye'ye gönderimini açın sonra satarsınız. Arctis 3 aldım, kablom bozuldu sipariş edemiyorum "Maalesef, şu an Türkiye’a sipariş gönderemiyoruz. Lütfen başka bir ülke seçin."

İlk 2 hafta kullandım, 6-7 aydır rafta yatıyor cihaz kullanamıyorum.

Logitech alırım daha kalitesiz olur ama en azından destekleri var. Mouse için skatez talebi gönderiyorum adamlar Hollanda'dan kargoyla 2 günde evime kadar getiriyorlar, siz kabloyu Türkiye'ye satışa bile çıkartmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandt -- 15 Temmuz 2019; 16:9:48 >
    clearcast falan diye kandırmayın milleti. Karşıya ses gitmiyor ses. Ağzıma sokuyorum mikrofonu bu seferde nefesim gidiyor karşıya. Şuna çözüm bulun önce. Ama sanırım biz Arctis 3 kullanıcılarını çoktan salladınız siz. Ne halt edersek edelim sonuçta sattınız malınızı.
    |
    |

Logitechde aynı durum başıma geldi geçen sene. G502 için skatez alacaktım Amazon alibaba heryeri aradım en son aklıma geldi. Kendilerine ulaşıp durumu anlattım. Bana sadece mousedaki etiketin üstünde seri no var onu istediler. O rakamlarda sürtünmeden dolayı silinmiş okunmuyordu kendilerine belirtip o resimle birlikte faturasınıda gönderdim bana ait bu mouse diyebilmek için. Mehmet’ti sanırsam ismi kendisi durumla ilgilenip sorunumun en kısa sürede çözülmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Ve mutlu son aynı gün onay ve kargo haberi geldi. Hollandadan çıkan ürün 2 günde teslim edildi. Satış sonrası destek bambaşka birşey logitechde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Brandt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.

Katen Kyoukotsu.
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.

Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.

Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yarbay
    4376 Mesaj

Despec ile iletişime geçersen yardımcı olacaklardır.
    |
    |

Merhabalar,

Genel olarak kullanıcılarımız sorun yaşadığında yedek parça gönderiminde bulunmaktayız. :)
    Dilerseniz konu ile ilgili turkiye@steelseries.com adresine mail atarak kablo talebinde bulunabilirsiniz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    |
    |

Önce şu ürünü bir getirin Türkiye'ye de sonra kampanyalara bakarız. :)

LİNK >>>>>>> qck+ FaZe Clan Edition <<<<<<< LİNK

Steelseries pad markasıdır en iyi yaptığı ürün mousepaddir. Ama neden TR satışı/gönderimi yok anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RascH -- 15 Temmuz 2019; 14:43:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Steelseries_Türkiye

Yalnız var ya bu baya yılan bir şeymiş.

Aynısının full siyahı var bende. Gelse alırdım herhalde bunu.
    |
    |
    RascH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || ASUS ROG SWIFT PG248Q 24" 1080p 1MS 180Hz G-SYNC || ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX || INTEL Core i7 8700K || ASUS ROG STRIX 1080 Ti 11GB OC EDITION 352Bit GDDR5X || GSKILL TridentZ RGB Series 16GB DDR4 3000Mhz CL15 || CORSAIR H115i 280mm Extreme Performance || SAMSUNG 960 EVO 250 GB M.2 SSD 3200/1500 || SAMSUNG 860 EVO 500 GB SSD || Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue SATA 3.0 7200RPM 64MB || CORSAIR Graphite 780T White || EVGA Supernova 850 G2 80 GOLD Full Modüler || ZOWIE EC2-A Mouse BenQ || RAZER Mouse Bungee || STEELSERIES QcK Heavy MousePad 6mm || CORSAIR VOID USB RGB 7.1 White Gaming Headset ||
  • Çavuş
    53 Mesaj

Steelseries TR’ye sosyal medyadan ulaştım şöyle derler, “Tr’de satılabilecek ürünleri getiriyoruz.” Bunun satılmayacağını düşünüyorlar. Steelseries’i sk gaming, navi, fnatic mousepadleriyle tanıdı Türkiye. Haberleri yok herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RascH -- 16 Temmuz 2019; 21:42:32 >
    |
    |
    Can Coşkun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj

Bende buna tutuluyorum arkadaş. Kimin ne istediğini nerden bilebilir ki firmalar? Geniş ürün yelpazesi sunmuyorlar, getirdikleri 2-3 tane belirli ürün var buna göre yaptırım uygulanıyor.

Şu Faze ürünü gelse ve normal fiyatlardan satılsa (Edition adı altında fiyat giydirmesi olmadan) yok satar. O kadar net konuşuyorum.
    |
    |
    RascH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || ASUS ROG SWIFT PG248Q 24" 1080p 1MS 180Hz G-SYNC || ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX || INTEL Core i7 8700K || ASUS ROG STRIX 1080 Ti 11GB OC EDITION 352Bit GDDR5X || GSKILL TridentZ RGB Series 16GB DDR4 3000Mhz CL15 || CORSAIR H115i 280mm Extreme Performance || SAMSUNG 960 EVO 250 GB M.2 SSD 3200/1500 || SAMSUNG 860 EVO 500 GB SSD || Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue SATA 3.0 7200RPM 64MB || CORSAIR Graphite 780T White || EVGA Supernova 850 G2 80 GOLD Full Modüler || ZOWIE EC2-A Mouse BenQ || RAZER Mouse Bungee || STEELSERIES QcK Heavy MousePad 6mm || CORSAIR VOID USB RGB 7.1 White Gaming Headset ||
  • Çavuş
    53 Mesaj

Müşteri ilişkileri, satış fizibilite araştırması vs vs adı altında Türkiye’deki ajanslar ve bu hizmeti de veren distribütörler SS’i silkeliyor gibime geliyor :)

Yurtdışında $\€ 25 fiyatı var. İşin ilginci amazon benzeri Tr gönderimi olan herhangi bir sitede de yok ürün. Burası ilginç bir ülke çok sorgulamamak lazım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Can Coşkun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Blogio
SEO
üniversite
Ankara Web Tasarım
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.