Şimdi Ara

Steel Series Siberia 150 ve Beraberinde Gelen Sorunlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kulaklığım ile oyun esnasında ve aynı anda discordda bulunan arkadaşlarım ile chat halinde iken bir anda kulaklığımın bağlantısı kesiliyor ( USB Girişli) 1 saniye sonrasında geri bağlanıyor ve bu durum ben discordu ve oyunu kapatana kadar yaşanıyor. Oyunu kapattıktan sonra discord tan çıkıyorum. Tam çıktığım vakit kulaklık normal çalışmasına devam ediyor. Ve ardından geri oyuna girip discorda giriyorum. BU anlattığım bağlantı kesilme olayını hemen hemen hergün (bazen 1 saat te 3-4 defa ) yaşıyorum.Başka porta taktım , ses sürücülerini kaldırıp yükledim veya güncelledim vs. Son bulduğum çözüm discordu açmamak oldu. Uzun süre discord olmadan bir sıkıntı çıkmadı. Şimdi size soruyorum ? Acaba USB portlarım kulaklığımın verdiği ses gücünü karşılayamadığı için mi böyle bir tepki veriyor ? Bazı konularda araştırdım , usb hub alırsam sorunun çözüleceğini söylediler. Pek inanmadım , birde size sorayım dedim belki aynı sorun ile karşılaşan vardır diye... Cevaplarınıza çok muhtacım , şimdiden teşekkür eder i İyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flariel -- 15 Mayıs 2017; 17:5:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.