Şimdi Ara

Steamko 10-15 gun sonra yeni server gelicek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Steamko 10-15 gun sonra yeni server gelicek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1815 Mesaj
    2.premiumlari almamiz için yeni server acicaklar 10-15 gun icinde bu serverla beraber maden droplari ve ardreaminda ayni anda açılacağini dusunuyorum krowaz bile açık olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 21 Şubat 2016; 13:41:41 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

Bende tam yeni Server ve ardream için konu acacaktim. Nerden aldınız hocam bu bilgiyi ? Ardream için yeni serverda başlamak daha mantikli değil mi ?

Valla kaynak popom :D Ama yeni server ardreamla birlikte gelicektir aynı anda maden droplarıda açık olacaktır ve oyun premiumlar bitince 2.premiumu aldırmak istiyecekler ondan.
    |
    |
    İyide ardream gelirse bütün serverlara birden gelir,sadece yeni açılacak servera neden gelsin ki? Zaten 1. serverlara premiumsuzlar giremediği için pazarı 2. serverlara taşıdılar,haliyle artık 1. serverlara girilebiliyor.Bütün etkinlikler zaten 1. serverda,ardream gelincede değişen birşey olmayacak.Benim popomda böyle söylüyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: Maliken

İyide ardream gelirse bütün serverlara birden gelir,sadece yeni açılacak servera neden gelsin ki? Zaten 1. serverlara premiumsuzlar giremediği için pazarı 2. serverlara taşıdılar,haliyle artık 1. serverlara girilebiliyor.Bütün etkinlikler zaten 1. serverda,ardream gelincede değişen birşey olmayacak.Benim popomda böyle söylüyor

Ardreamda oynamak isteyen adam muhtemelen yeni serverda yeniden baslayacaktir, mevcut serverlarda zaten ati alan uskudari gecti. Isin sonunda hepsi birlesecek zaten. NTT'nin K2 den farki nasil para kazanacagini cok iyi biliyor.
    |
    |

• Yarbay
    2828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maliken

Bir düzeltme yapayım: 1. servera premiumsuzlar değil premiumlular giremediği için pazarı kaldırdılar.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.