Şimdi Ara

Steamden oyun indirmek..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
30.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steam den oyun indirmek istiyorum parayla.İşlem nasıl sürüyor.Yükleme yaptığım makineye direk install mı ediyor yoksa exe veya iso gibi birşeymi?yani işyerindeki pc ye indirsem evdeki makinemde kullanabilirmiyim?

Teşekkürler

• Selam, bende steam kullanıyorum ve memnun değilim, hiç kullanmak istemiyorum ama işte oyunlara para verdik mecburen kullanıyoruz steam üzerinden oyunu kredi kartın ile satın aldıktan sonra download işlemi başlıyor ve asıl iğrenç olayda buradan sonra oluşuyor çünkü download ettiğin dosyalar iso veya exe formatında değil sadece steam ile çalışabilen steam için özel yapılmış bir formatta iniyor ve yükleme bittikte sonra direk steam kendisi oyunu kuruyor. kurulumdan sonra diyelimki makineni formatladın tekrar oyun dosyalarını internetten indirmen gerekiyor. indirdiğin dosyaların yedeğini steam altından backup ile alabiliyorsun ama bende bir kaç kere sorun çıkardı ve tekrar indirmek zorunda kaldım işyerinden indirdiğin zaman backup alıp eve götürebilirsin çalışıyor bende problem çıkarmıştı ama arkdaşımda sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyser Sozey -- 11 Şubat 2008; 15:39:31 >
  • saoğl dostum ozaman peki bir oyunu kaç kere indirebiliyorsun parayı ödediysen?
  • Steam' den para verip oyun almak mini beetle ile wc' e gitmeye benzer.
  • Of ya bende orjinal orange box aldım steamle uğraşıyorum hep.
  • ben hl2 ilk çıktıgında kredi kartım ile alışveriş ypamıştım steam den.geçen aylarda denedim.hatta 3 kredi kartını denedim bir türlü orange box u

alamadım.mecburen kutulu gelmesini bekledim oyunun.bu tür bir sıkıntı yaşayan varmı?kredi kartı bilgilerinden sonra adres istiyor.giriyorum

ama işlem tamamlanamıd diyor??

backup da hata olmazsa kolayca taşırsın dosyaları.bir kez yaptım sorun yaşamadım
  • oyun alacaksan pc yi minimum 1 gün acık bırakmayı göze alacaksın download asırı sekilde yavas yapıyor oyunun boyutu yüksek olursa dahada fazla uzar bu süre ben update yapmıstım adlıgım oyunları 1,5 gün acık kaldı pc anca bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 11 Şubat 2008; 15:50:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

oyun alacaksan pc yi minimum 1 gün acık bırakmayı göze alacaksın download asırı sekilde yavas yapıyor oyunun boyutu yüksek olursa dahada fazla uzar bu süre ben update yapmıstım adlıgım oyunları 1,5 gün acık kaldı pc anca bitti

Sırf Team Fortress'ın update'i 1.5 saat sürmüştü...
    Bu arada takipğ etmiyordum episode three yoldamı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: deepblue

saoğl dostum ozaman peki bir oyunu kaç kere indirebiliyorsun parayı ödediysen?

oyunu istediğin kadar indebiliyorsun ama steam serverları yavaş olduğu için baya uzun sürüyor. sık sık bağlantı problemi yaşıyorsun yani ben çok yaşıyorum arkadaşımda aynı şekilde sürekli problem yaşıyor yani bence uzak dur paranla rezil olma normal oyun sitelerinden exe ve iso halini satın alkafan rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyser Sozey -- 11 Şubat 2008; 16:03:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

oyun alacaksan pc yi minimum 1 gün acık bırakmayı göze alacaksın download asırı sekilde yavas yapıyor oyunun boyutu yüksek olursa dahada fazla uzar bu süre ben update yapmıstım adlıgım oyunları 1,5 gün acık kaldı pc anca bitti

Sırf Team Fortress'ın update'i 1.5 saat sürmüştü...
    Bu arada takipğ etmiyordum episode three yoldamı?

ep3 yolda ama şu an haber yok ep3 ten sadece bir concept art yayınlandı o kadar
  • geçenlerde arkadaşın kredi kartı ile Quake warsı almıştık onda bu problemi yaşadık ama ertesi gün düzelmişti.
  • herkese teşekkürler ozaman kasmanın bir anlamı yok en iyisi rapid den link bulup indirmek
  • quote:

Orjinalden alıntı: deepblue

herkese teşekkürler ozaman kasmanın bir anlamı yok en iyisi rapid den link bulup indirmek

rapid den bulup indirirsin ama online olayı olmaz eğer online oynamak istemiyorsan zaten steam le hiç kasma bile online oynamak istiyorsanda kutulu halini satın alman senin için çok daha avantajlı olur.
  • Uzun zamandır Steam kullanırım, hiç ciddi sorunla karşılaşmadım. Sunucuların bazılarının yavaş olduğu doğru, ama şansınıza güzel bir sunucu gelirse TTNet'in verebildiği en yüksek hız ile indirmek mümkün. Ayrıca bir kere indirdikten sonra "Backup Games" seçeneğini tıklayarak oyunları, yamaları dahil DVD'ye çekebilir, istediğiniz kadar, istediğiz bilgisayara yükleyebilirsiniz. Zaten kutulu da alsanız, birkaç saat yama inecek, yamalı versiyonu DVD'ye yedeklemenizi tavsiye ederim. DVD yedeğini yüklemek sorun olmuyor, tek tık ile hallediliyor herşey.
  • Arkadaşım kendi bilgisayarına steam den bir sürü oyun indirmiş Left 4 Dead falan yani ücreti yüksek oyunlar. Ben de şimdi steam indirdim fakat ona para vermek istemiyorum. Arkadaşım benim bilgisayarımda ki steam e kendi hesabından girse, onda nasılsa inik ya. İndirse ve çıkıp kendi hesabıma girsem oynayabilir miyim ?? LÜTFEN YARDIMMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogogorki

Arkadaşım kendi bilgisayarına steam den bir sürü oyun indirmiş Left 4 Dead falan yani ücreti yüksek oyunlar. Ben de şimdi steam indirdim fakat ona para vermek istemiyorum. Arkadaşım benim bilgisayarımda ki steam e kendi hesabından girse, onda nasılsa inik ya. İndirse ve çıkıp kendi hesabıma girsem oynayabilir miyim ?? LÜTFEN YARDIMMMMMMM

Keşke 6 yıllık başlığı hortlatmasaydınız.

Soruya gelirsek tabi ki hayır. Hesapta o oyun olmadıkça olmuyor o iş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşım kendi bilgisayarına steam den bir sürü oyun indirmiş Left 4 Dead falan yani ücreti yüksek oyunlar. Ben de şimdi steam indirdim fakat ona para vermek istemiyorum. Arkadaşım benim bilgisayarımda ki steam e kendi hesabından girse, onda nasılsa inik ya. İndirse ve çıkıp kendi hesabıma girsem oynayabilir miyim ?? LÜTFEN YARDIMMMMMMM

Hocam beni neden cagirdiniz konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

quote:

Hocam beni neden cagirdiniz konuya

Biliyorsunuzdur diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

Keşke 6 yıllık başlığı hortlatmasaydınız.

Soruya gelirsek tabi ki hayır. Hesapta o oyun olmadıkça olmuyor o iş.

Ama arkadaşımın 2 tane biligsayarı var birinden kardeşi bağlanıyor birinden kendisi, online oynuyorlar benim bilgisayarımda da kendi hesabıyla girse okmaz mı??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.