Şimdi Ara

Steamden Mafia2 Dil Sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
23.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar steamden mafia 2 yi satın aldım ama ispanyolca indi ayarları biraz kurcaladım ama ingilizce yapamadım, türkçe yamada yapmak istemiyorum ne olur ne olmaz ingilizceye nasıl çevirebileceğimi bilen varsa yardım edebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: y.serdar

arkadaşlar bul dum (steam için) kütüphaneye giriyoruz, mafia 2 ye sağ tıklıyoruz, özellikler, dil, ingilizceyi seçiyoruz

Eyvallah hocam.
  • Genjuro kullanıcısına yanıt
    saol hocam @Genjuro
  • gorkiy34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım oyunda bir problem var. Ben de yılbaşında satın almıştım. 2 gün önce kurdum. Bana da Fransızca indi, dumur oldum Neyse sonra buldum ama yeniden indirmek zorunda kaldım tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Hocam sanırım oyunda bir problem var. Ben de yılbaşında satın almıştım. 2 gün önce kurdum. Bana da Fransızca indi, dumur oldum Neyse sonra buldum ama yeniden indirmek zorunda kaldım tabi...

Bende de fransızca inmişti türkçe yama kurdum keşke tekrar indirmeseydin
    Hocam belki ingilizce dil dosyaları ile yer değiştiriyordur diye denemedim bile :/ Neyse zaten dışarda işim vardı o arada indi (:
    bende türkçe yama kurmayı denedim kuruldu ama oyunda hiçbir değişme yok.Yamanın linkini atabilirmisin?
  • quote:

arkadaşlar bul dum (steam için) kütüphaneye giriyoruz, mafia 2 ye sağ tıklıyoruz, özellikler, dil, ingilizceyi seçiyoruz

Sağol
  • Cok Tessekur Ederim Abi Senin Sayende 49 Lirayi kurtardik haha :)
  • Bende Fransızca indi İngilizceye çevirdim. İlk önce 320 mb güncelleme yaptı. Sonra da kendi kendine hiç bitmeyen güncellemelere başladı. Sinir ediyolar adamı illa oyunu iade mi edelim
  • y.serdar Y kullanıcısına yanıt
    bende olmuyo dil yerine geçiyorum fransızcanın olduğu yere tıklıyorum olmuyo algılamıyo
  • quote:

hiç aklıma gelmezdi. saolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvzdlr7

Bende Fransızca indi İngilizceye çevirdim. İlk önce 320 mb güncelleme yaptı. Sonra da kendi kendine hiç bitmeyen güncellemelere başladı. Sinir ediyolar adamı illa oyunu iade mi edelim

kardeş halledebildin mi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

quote:

Bende Fransızca indi İngilizceye çevirdim. İlk önce 320 mb güncelleme yaptı. Sonra da kendi kendine hiç bitmeyen güncellemelere başladı. Sinir ediyolar adamı illa oyunu iade mi edelim

Oyunu iade etmiştin tekrar aldım. Önce indirdim sonra oyunu açmadan kütüphaneden ing. dilini seçtim. Sonra da yamayı yaptım oldu. Kanalımda videoları da var bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

quote:

Oyunu iade etmiştin tekrar aldım. Önce indirdim sonra oyunu açmadan kütüphaneden ing. dilini seçtim. Sonra da yamayı yaptım oldu. Kanalımda videoları da var bakabilirsiniz

valla ben iade ettim onun yerine bioshoc 3 lü seti aldım :D

• arkadaşlar kanalımda videosunu çektim adı Twin Gmers HD
  • Arkadaşlar bende oyunu steamdan aldım.oyun dili fransızca olarak açıldı.Türkçe yama kurdum olmadı.steamdan oyun özelliklerinden dili ingilizce yaptım güncelleme yaptı fakat güncelleme tamamlanmadı.oyun içi eksik dosya uyarısı verdi.tekrar fransızca yaptım düzeldi.şu an fransızca olarak oynanıyor.sorun oyun dili ne ingilizce oluyor ne de türkçe yama bir işe yarıyor.ne olur yardım edin:))

• TheBlockBuster61 T kullanıcısına yanıt
    Kardeş bulamadım videoyu

• quote:

Orijinalden alıntı: dragut_60

Arkadaşlar bende oyunu steamdan aldım.oyun dili fransızca olarak açıldı.Türkçe yama kurdum olmadı.steamdan oyun özelliklerinden dili ingilizce yaptım güncelleme yaptı fakat güncelleme tamamlanmadı.oyun içi eksik dosya uyarısı verdi.tekrar fransızca yaptım düzeldi.şu an fransızca olarak oynanıyor.sorun oyun dili ne ingilizce oluyor ne de türkçe yama bir işe yarıyor.ne olur yardım edin:))

Çözebildin mi?
  • Bendede öyle dosya eksik diyor ingilizceye gelince fransızca harici çalışmıyor ne kadar saçma bir sistem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.