Şimdi Ara

+6 Oyun daha eklendi - Steamden Daha Ucuz Dark Souls 3 + DLC - Humble Montly

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski konum silindi arkadaşlar tekrardan açıyorum. Dark Souls 3 + Ashes of Ariandel dlc ile birlikte montly alana hediye. Montly ilk kez alana 10.80 dolar. İlk olmayana 12 dolar. Her türlü en düşük steam indirimi fiyatından aşağıya geliyor. Ayrıca ay sonunda farklı oyunlarda hediye edilecek her türlü kazançlısınız.

Edit: 6 oyun daha eklendi.

Humble Montly

İsteyen arkadaşlar ürünü referans linkimi kullanarak alabilirler.

Humble Montly Referans

İyi oyunlar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 3 Mart 2018; 2:29:58 >

• o eklenecek 6 oyunu da 45 ₺ bedel içindemi sahip olacağız ?
  • fearuq kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Başka hiç bir ücret ödemeyeceksin.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    hocam bir soru daha sorayım kullanmayıp satmak için üye olurken alttaki gift mi seçmem gerekli ?

diyelim gift seçtim beğnediğim oyun oldu onu kendime etikinleştirebilir miyim ?
    Hocam gift seçmene gerek yok. Satın alım yaptığında mail adresine ve direk ulaşabileceğin bir sayfa aracılığıyla steam keyi geliyor oyun veya oyunların. Bu keyi ister saklai ister birine ver al gir de yada istersen sat sana kalmış. Lakin gift olarak seçersen farklı bir humble hesabına gift olarak yollama imkanı tanıyor sana. Bunuda o hesabın mail adresini girerek yapıyorsun. Keylere ulaşım ekranı direk hediye yolladığın kişiye gidiyor.
  • İndirim devam ediyor ...
    bilgilendirme için çoık teşekkürler hocam..
    Rica ederim hocam. Almaya karar verir bunuda ref linkimi kullanarak yaparsan beni mutlu edersin.
  • Arkadaşlar güzel oyunlar oluyor mu aylık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Hocam her ay değişiyor oyunlar. Her ay kontrol edip o ay ihtiyacın varsa alman daha sağlıklı. Mesela bu ay Dark Souls 3 alasın varsa çok kazançlı.
    bu aydeğilde önümüzdeki aya bakacağım hangi oyunlar olacak alacağım zman sizin refinizi kullanacağım emin olabilirsiniz ;)
    Eyw hocam ama diğer aya benim montly biteceği için geçerli olmayabilir. Duruma göre artık. Dark Souls 3 ihtiyacınız yoksa problem değil sağlık olsun. :)
  • Hocam alakasız olacak belki ama oyun güzel mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.