Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri Başladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Namikal

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: gesso

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TITAN

Doom 66,50 TL

ama amerika'da $15 dolar 3.5 kurla çarp 52.5 tl falan çıkıyor.

14 tl fazladan veriyor türkler birde amerikanın gücü türkiyenin 3-4 katı
    </blockquote>
    Maalesef Steam'de oyun fiyatları çok karıştı. Pek hoşuma gitmiyor ama bir şey de söylemek istemiyorum. Şimdi bütün oyunları güncel kurdan yeniden hesaplanırsa bu da iyi olmaz.</blockquote>
    Hiç bir oyun güncel kur fiyatından yüksek bir fiyata satılamaz, bu kadar ya gerçekten. Normal bir şekilde G2A'dan Kinguin'den kod almak kesinlikle ve kesinlikle daha hesaplı olmamalı bana kalırsa, hadi yabancılar risk alıp 5-6 dolar daha az veriyor biz bazı oyunları G2A'dan Kinguin'den alırsak bazen 60-70 lira daha az veriyoruz.

ruslar beleşe alıyor oyunları bizim 100 verdiğimize adamlar 50 60 veriyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Friday the 13th'da indirim olmayacakmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Namikal

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: gesso

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TITAN

Doom 66,50 TL

ama amerika'da $15 dolar 3.5 kurla çarp 52.5 tl falan çıkıyor.

14 tl fazladan veriyor türkler birde amerikanın gücü türkiyenin 3-4 katı
    </blockquote>
    Maalesef Steam'de oyun fiyatları çok karıştı. Pek hoşuma gitmiyor ama bir şey de söylemek istemiyorum. Şimdi bütün oyunları güncel kurdan yeniden hesaplanırsa bu da iyi olmaz.</blockquote>
    Hiç bir oyun güncel kur fiyatından yüksek bir fiyata satılamaz, bu kadar ya gerçekten. Normal bir şekilde G2A'dan Kinguin'den kod almak kesinlikle ve kesinlikle daha hesaplı olmamalı bana kalırsa, hadi yabancılar risk alıp 5-6 dolar daha az veriyor biz bazı oyunları G2A'dan Kinguin'den alırsak bazen 60-70 lira daha az veriyoruz.

Dediğini tersinden de düşünürsen daha anlamlı olur. Yani o zaman bizdeki fiyatı 35 lira olan bir oyunun Amerika'da 10 dolar olması lazım en fazla. Ama onlarda 10 dolardan fazla olursa biz ucuza alıyoruz. 10 dolardan az olursa onlar ucuza almış oluyor. Senin olayda da bizimki normal bir değer olarak baz alınırsa onlarda ek indirim olabiliyor. Bizde daha ucuz olan oyun nasıl varsa onlarda da bu durumda olmuş oluyor. Tabii alım gücüne göre ayarlansa çok daha iyi olur ama yapımcı/dağıtımcı bu konuda yetkiye sahip de biraz :( Steam gerçekten kuru 1.8 e sabitleyip büyük nimet sundu ama her oyuna hükmedemiyor :(

• Eskiden beklerdim ama hiç mi hiç zevki kalmamış. O fiyatlar ne öyle ya. İyi ki PS4 e geçmişim PC de oyun almak acayip pahalılaştı. Aldığımız oyunları satamıyoruz zaten hesapta kilitli kalıyor o daha kötü. PS4 veya Xbox gibi sistem olsaydı yarı yarıya alırdık oyunları :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar tek kelime ile fiyasko.

• quote:

Orjinalden alıntı: Centaurus A

Eskiden beklerdim ama hiç mi hiç zevki kalmamış. O fiyatlar ne öyle ya. İyi ki PS4 e geçmişim PC de oyun almak acayip pahalılaştı. Aldığımız oyunları satamıyoruz zaten hesapta kilitli kalıyor o daha kötü. PS4 veya Xbox gibi sistem olsaydı yarı yarıya alırdık oyunları :(

Konsolda sanki sudan ucuz da. Dolar, Euro yükselince bu artışlar kaçınılmaz. Ülkeye özel fiyatlandırma şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Eskiden beklerdim ama hiç mi hiç zevki kalmamış. O fiyatlar ne öyle ya. İyi ki PS4 e geçmişim PC de oyun almak acayip pahalılaştı. Aldığımız oyunları satamıyoruz zaten hesapta kilitli kalıyor o daha kötü. PS4 veya Xbox gibi sistem olsaydı yarı yarıya alırdık oyunları :(

Bazı konularda haklısın da arkadaşım, her konuda değil. Hala bir çok oyun konsoldan daha ucuz olabiliyor. Örneğin;

-Şuan konsolda haftanın indirimi (psn); sniper elite 4 89tl steam; 44.50tl
    -Plus üyelerine iki kat indirim ile dishonored 2; 76.16tl steam 57.49tl
    -Plus üyelerine iki kat indirim ile hitman complete first season; 71.60tl steam; 57.05tl
    -Gene iki kat ile Witcher 3 game of the year; 74.50 Steam; 37.49tl

Bunlar bu indirimlerde gözüme çarpanlar. Resident Evil 7 de şuan steamde mesela; 108tl Ben psn'de 130tl altına düştüğünü görmedim. Özetle haksızlık etmemek lazım diye düşünüyorum.
  • http://store.steampowered.com/app/256190/Enemy_Front/ Enemy Front 5TL
    http://store.steampowered.com/app/24840/Medal_of_Honor_Airborne/ MOH Airborne 4.50TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 24 Haziran 2017; 2:36:18 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.