Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bazı oyunlarda artık native support var. Ama ben direk ds4windows ile yıllardır kullanıyorum mükemmel çalışıyor.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ekledim ben de kütüphaneye. Yorumlar pek iyi değil şimdilik indirip göreceğiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Steam den 89 TL ye almak mantıklı mı? Epic ten almadım zamanında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

DS4, Windows 10 üzerinde düzgün çalışıyor mu?
    cogu yeni cıkan oyunda destek oluyor pcde. eger problem yasarsanız oyunu steam e ekleyin non-steam oyun olarak. big picture mode da istediginiz gibi kullanabilirsiniz.
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla Fanmade yapılan bölümleri birleştirip Standalone oyun yapmışlar. Ayrıca bir kaç bölüm başı seçilen HP arttırma(3 can özelliği gelmiş), silah ile başlama, hızlı hareket etme gibi skiller eklemişler. Sunumu da yine kendi tarzları şeklinde. Yarım saat kadar oynadım, 2-3 saatlik bir oynanış var büyük ihtimal maksimum.
    İlk oyunu severek oynamıştım çıktığında, bu da aynı tadı veriyor. Ama ekstra para verir miyim, sanmıyorum. Son olarak 2,4 gb yer kapladığını, 950 mb indirme yaptığını belirteyim.
  • maliokan kullanıcısına yanıt
    Hangi oyun için? Benim önceliğim hep Steam’dir ama Ubisoft’un bazı oyunlarında achievement olmadığı için tercihimi Epic veya neresi ucuzsa oradan değerlendiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Far Cry 5 be New Dawn paket için. Ben de Steam cüzdana para attım baya fastpay tosla Hepsiburada falan ama kullanamadım. Steamden alsam yarı yarıya gibi olacak cüzdan indirimleri ile.

• bikereismiguzel kullanıcısına yanıt
    28 liraya ac Odyssey den daha çok üzüldüğüm şey Witcher 3 un tum paketinin 30 liraya satılması

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Odyssey'den sonra Origins oynarsan zevk almazsın muhabettinden sonra merak edip 2 sene sonra Origins'e yeniden başladım (Odyssey'i de baharda bitirmiştim). 2 günde 15 saatlik oynanıştan sonra şöyle bir tablo çıkarttım.

Origins daha küçük ama daha dolu bir oyun bence. Yan görevlerin hiçbiri birbirini tekrar etmiyor, hepsinin kendisine özel bir kurgusu var. Yan görevleri yaparken nerdeyse hiç sıkılmadım. Ama Odyssey'in ana görevleri bile yeri geldiğinde "git şuraya, şu adamı öldür"den ibaret olabiliyor. Yan görevlerinin %90'ı ondan ibaret zaten. Odyssey'de belli bir süreden sonra yan görevlere almayı bile zaman kaybı olarak gördüm ama Origins'te hep heyecanla aldım, acaba bunda ne yapıcam diye merak ettim.

Origins'in Mısır'da geçmesi yüzünden renk paleti sadece sarı ve turuncudan oluşuyor. Çöl havası başta ilginç gelse de sıktı kısa sürede. Odyssey'in Yunan dünyası rengarenk. Atmosferi çok daha iç açıcı ve ilgi çekici. Özellikle Atlantis Dlc'si bambaşka bir şey.

Origins'in en büyük sıkıntısı oynanış çok tek düze. Tüm oyunca boyunca combat "sıyrıl saldır, sıyrıl saldır, arada da ok at"tan ibaret. Odyssey "Hunter, Warrior, Assasin" sınıflarıyla çeşit çeşit oynanış sunanabilen, birbirinden havalı yeteneklerin olduğu bir ağaç getirmesiyle hiç tekrar etmeyen bir combat sunabiliyor. İstersen paldır küldür savaş, istersen sessizce tek tek indir düşmanları.

Kısacası; Origins kısa ama öz, Odyssey biraz lüzumsuz uzun ve büyük ama oynanışı çok eğlenceli olan bir oyun olmuş. Önerim ikisini de alın oynayın kesinlikle. 21 liraya Ac Origins Gold, 28 liraya Ac Odyssey Standart kesinlikle çerez parası.

Çerezin her geçen gün zengin atıştırması olduğu ülkede de "çerez parası" anlamını yitirmeye başladı ama neyse
    Origins kısa ve öz kısmına katılıyorum ama 8 saatlik hikayeyi level kasma olayı yüzünden 30-35 saatte oynayınca bu kısa ve öz gidiyor bu kararda emeği geçenleri saygıyla anmak geliyor. Dövüş de bir yerden sonra artık yetersiz kalıyor özellikle 2.dlcde bossları o dövüş mekanikleri ile yenmeye çalışmak tam bir işkence Odyssey bu konuda devrim yapmış resmen. Odyssey'de gizli girip kritik suikast atıyorum üzerine hero strike tertemiz.

Yan görevlere ise katılmıyorum Origins'te 3-5 tane güzel yan görev anca vardır diğerleri hep git şunu öldür tarzı uzun sıkıcı ve ödül olarak cimri yan görevler. Bu görevler de yan görev değil aslında. Ana görevi 10 lvlde yapıyorum bitiyor 11 lvl belki oluyorum belki olmuyorum oyun bana diyor git 15 lvl ol gel onun için de birbirinin aynısı yan görevler yap dur. 15 lvl görevini yapıyorum 20 ol diyor sonrasında gold aldım yoksa silerdim diyerek ve söverek devam ediyorum. Hikaye olarak önceki AC oyunlarını oynayanlar için Origins hikayesi daha doyurucu ve bağlı her yanlışta Assassin's Creed'i oluşturan Tenetlerin(ilke) nasıl doğduğunu görüyoruz. Hele o Assassin nişanının doğuşu kısmında arkadan da Ezio's Family çalınca o 30 saatlik işkence birkaç dakikalığına silinip gidiyor. Origins kadar aynı anda hem sevip hem sövdüğüm başka bir oyun yoktur.

• Kütüphaneme superhot'un yeni oyunu bedava eklenmiş. Bu full sürüm mü? Ve neden bedava verdiler anlamadım.

Bir de garip şekilde oyuna sahip olmama rağmen istek listemde gözüküyor.
  • İlk oyuna sahipseniz ücretsiz veriliyor hocam. İstek listesi mevzusu ise bug sanırım arkadaşımda da oldu. Birkaç güne geçer diye düşünüyorum.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Aynen ilk oyuna sahiptim hocam, teşekkürler.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bende yakın dönemde benzer problemler yaşadığımdan yeni bir gamepad almaya kalktım ve dediğiniz gibi fiyatlar evereste çıkmış maalesef. Çok bütçe ayıramadığım için Monster Pusat aldım (o da 179 dan 300 e çıkmıştı şansıma).

Çok memnun muyum değilim açıkçası. Tipi, şarjlı olması falan güzel, malzeme kalitesi çok iyi değil. En büyük sorunu alıcı aparatlarını ufaltmışlar. 10 metreden çekiyor deniyor ama üç metreye gidince bile oyun esnasında kısa kısa kopmalar yaşanıyor. Alıcının performansı pek iyi değil yani. Ama kasanın yanındaysanız sorun olmuyor.

Bir güzel yanı tak çalıştır olması. Her oyun anında görüyor ve tuş atama ile uğraştırmıyor.

Bir monster pusatı da araştırın derim. O fiyata daha iyi birşey bulamazsanız şans verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 17 Temmuz 2020; 8:0:7 >
  • Monster pusat almayı düşünen ama o kadar para vermek istemeyen varsa, aliexpressten easysmx marka gamepadlere bakabilir. Çok yüksek ihtimal aynı fabrikadan çıkıyor monster ile easysmx. Pilsiz versiyonu vergiler dahil 180 liraya gelir.
  • maliokan kullanıcısına yanıt
    Değebilir gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoftun neden bedava WD2 verdiği belli oldu, oynadığım en kötü açık dünya oyunlarından biri, o nasıl bir sürüş dinamiğidir. Web üzerindeki 3D sürüş oyunlarının dinamiği bile daha rahat.
  • watch dogs 2 kütüphaneye eklemiş benim
  • Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Ben bugünlerde ilk Watch Dogs'u oynuyorum da araç sürüşü evlere şenlik. Bildiğin karton kutu sürüyoruz. Bir motosiklet sürüşü var yıkılmadık duvar, çit, direk ve ağaç kalmıyor.
    Bu kadar vasat sürüş dinamikleri varken üstüne Crew diye oyun çıkardılar birde. İyi yürek yemişler.
  • beyler WD2 yi ilk çıktığında oynamıştım bence sürüş hariç oyun gayet iyi dinamiklere sahip ve beni hiç sıkmamıştı
  • Gençler içinde warhammer vermintide ve 3 tane daha oyun bulunan paket Humblebundle'de 5 tl bir bakın.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.