Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheUnderTaker- , kullanıcı adı giriş , Darksun80 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Rektangular

quote:

Merhaba,

Ben Epic Games ekibinden Echo. Bizimle irtibata geçtiğin için teşekkür ederim.

Far Cry 5 Season Pass'ı veya Far Cry 5 Gold Edition satın aldıktan sonra Far Cry 3'e erişemeyebilirsiniz. Mevcut sistem sınırlamaları nedeniyle, her Pazartesi günü oyunculara haftalık olarak ek bir şekilde Far Cry 3 veriliyor. Bu durumda Far Cry 3 hesabınıza önümüzdeki pazartesi eklenmesi gerekiyor. Bu noktadan sonra oyununuz hala yoksa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Başka konuda yardıma ihtiyacın olursa veya başka sorun olursa Epic destek ekibi olarak senin için buradayız.

Saygılarla,
    Echo Delta

Farcry 5 gold alanlara duyurulur.
    5 gün önce aldım hala bekliyorum, pazartesi dedikleri gibi ekleniyorsa gün sonuna kadar eklenir umarım.

• Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Far Cry 3 için Witcher’ın aksine ilk 2 oyunu oynamana gerek yok hocam, hikayeler arasında hiçbir bağlantı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oddysey mi origins mi sizce?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultansari

Oddysey mi origins mi sizce?
    İkisi de. Ama tek olacaksa origins. Mısır atmosferi bambaşka.

• Arkadaşlar şimdi benim iki epic hesabım var.
    Bir hesapla ac origins aldım
    İkinci hesapla verdiği kuponla,far cry 5 Gold alsam.
    Bu iki hesaptaki oyunları uplay ekleyebilir miyim?
    Eklenince epige girmeden bağlanabilir miyim?

• ben şimdi anlamadım,ac origins ge mi almalı yoksa odyssey mi almalı? en son ac3 ve revelations oynadım başka ac oyunu oynamadım.Yeni bir oyuncuyum.Hangisini almalıyım?
  • 70 tlye farcry 5+new dawn alınır mı

Bu arada kod UBIFORWARD bir kaç yerde yanlış yazılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 13 Temmuz 2020; 19:48:44 >
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    İkisinide oynama niyetin varsa originden başla, odysseyden sonra origin oynamak bana çok zevksiz geldi

Odyssey bence

• quote:

Orijinalden alıntı: OsurtanBiber

ben şimdi anlamadım,ac origins ge mi almalı yoksa odyssey mi almalı? en son ac3 ve revelations oynadım başka ac oyunu oynamadım.Yeni bir oyuncuyum.Hangisini almalıyım?
    Az biraz da olsa ikisi arasında bağlantı olduğu için ilk olarak Origins Gold almanı tavsiye ederim. Origins bittikten sonra Odyssey alınabilir.
  • Yakuza: Kiwami 2 Bu Ay Sonunda Xbox One, Windows 10 ve Xbox Game Pass'e Geliyor

Yakuza 0 ve Yakuza Kiwami'de olduğu gibi Yakuza 2'nin yenilenmiş versiyonu Yakuza: Kiwami 2 de konsol ve PC'de Xbox Game Pass'e dahil olacak.
  • watch dogs 2 'si halen verilmeyen var mı ?

bekliyorum ama gelmiyort
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmedi. Reddite baktım da 7-8 saat önce oyunu talep ettim hala gelmedi yazanlar var.

Edit: 15 saat bekleyen bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 13 Temmuz 2020; 20:4:56 >
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam zevksi gelen noktalar nelerdi oynanış hikaye noktasında

Bir kere oynanış olarak çok üstün, origin biraz ağır kalıyor, odyssey atmosfer olarak mekanlarıyla harita büyüklüğüyle yunan mitolojisini işlemesiyle kombat sistemiyle beni çok etkiledi ve içine çekti, offline oyunlar arasında beni en çok etkileyen ve bu kadar uzun oynayış süresi sunup sıkılmadığım bir oyun oldu, origin ise şuan pcde yüklü, açıp oynayasım gelmiyor şuan

• Far Cry 5 gold alıp 3.sü eklenmeyenler epice ticket atabilirler, benimkine 1 saat içinde dönüş yaparak Far Cry 3 Deluxe Edition olarak hesabıma eklediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Ucuz olduğu için alıp 2 saat oynayıp bi kenara attığım oyunlar kervanına 21 lirayla Origins'i de ekledim çok şükür.

Bence de kasıma kadar yeni kupon gelir. Bu düşünceyle kullandım kuponu.
    Hocam sen niye oyun alıp oynamıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

İlgilenlere duyurulur. microsoft flight simulator 2020, 18 ağustosta geliyor! fiyat 60$. türkiye için standart paket 325 tl den başlıyor

yalnız pc için gamepass ile gelecekmiş bu da demek oluyor ki aylık cüzi bir ücret karşlıgında oynayabileceğiz!

oyun standard, deluxe ve premium editionlarla geliyor ve bu editionlara göre oyundaki uçak ve havalimanı sayısı değişiyor. avrupanın en çok kullanılan havalimanlarından biri olan amsterdam schipol havalimanı mesela standard edition'da yok.
    https://www.flightsimulator.com/microsoft-flight-simulator-set-for-launch-on-august-18-for-pc-also-with-xbox-game-pass-for-pc-beta/

https://www.xbox.com/tr-TR/games/microsoft-flight-simulator
    Bana çok sıkıcı geliyordu eski oyunları ama bunun videoları beni çok heyecanlandırdı. Merak etmiyorum dersem yalan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

watch dogs 2 'si halen verilmeyen var mı ?

bekliyorum ama gelmiyort
    Bana da daha gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

Hocam sen niye oyun alıp oynamıyorsun?

Alıntıları Göster
    Bir arkadaşım benim hakkımda çok güzel bir tespit yapmıştı zamanında. Demişti ki, sen ne oyunları seviyorsun ne de onlardan vazgeçebiliyorsun. Gerçekten de öyle. Oynuyorum ama yarım yamalak işte.

Sadece en en iyi oyunları çok fazla haz olarak oynayabiliyorum. Öyle her şey sarmıyor beni.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.