Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12879. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.356
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

• Şöyle bir görsel geldi sağ tarafa.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden bu kadar uğraşamam,epicde 20 liraya alırım indirimle
    Beleş verirse ozaman alırım,ne güzel cips film yapıyordum.olan keyfim kacti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok belliydi böyle bir sorun yaşanacağı. Ubisoft twitch hesabından 400k insan izliyor. Youtube'a baktım orda da 500k'ya yakın. Diğer twitch hesaplarını da katsak 1M insan izliyor şu an.
  • Mobilden alabilir miyim wd2'yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woxikode kullanıcısına yanıt
    uPlay den mi bu internet sitesinden mi? Link atar mısınız?
  • Watch dogs legion'ı izlerken watch dogs 2 yi alma hevesini kaybettim En iyisi pas geçeyim hayatta oynamam ben bunları sıkıcı geldi bana uygun değil.
  • Mağduriyet için sonradan WD2 ücretsiz dağıtacaklarını zannetmiyorum böyle dağıtmak zorunda değiller şuan yüzbinlerce kişi var izleyen onlara verirler vereceklerse.
  • Twitch'te hesap bağlı olmasına rağmen kanal adının altında "Oyun içi Dropları Hesap Linki ile etkinleştirin." yazan var mı?
  • İzleyenlerin hesabına ertesi gün gelecek oyun. Şimdi anlaşılmıyor yani gelip gelmediği...
  • Sitede 'sorunun farkındayız en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz' yazıyor. Bakalım nasıl çözecekler. Bu arada Epic Games bedava GTA V dağıtması konusunda Ubisoft'dan daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 12 Temmuz 2020; 22:18:43 >
  • Başlamadan 1 saat önce giriş yapmıştım sonra baktım yarım saat kala çıkış yapmış şimdi de giriş yapılamıyor.

Klasik
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    https://www.ubisoft.com/en-gb/forward burda sag tarafta platformda cıkıyo.
  • Twitch'den drop düştüğü zaman bildirim gelmiyor muydu Twitch'e? Ben mi yanlış hatırlıyorum.
  • Watch Dogs Legions bildiğin Cyberpunk + John Wick çakması gibi olmuş
  • Birşey soracağım benim hesap psn e bağlı ama girdiğim zaman epostan doğğrulanmadı diyor bana sonra hatırlat bölümü var eğer serverleri rahatlatırlarsa yinede girmem için e postayı doğrulamam gerekirmi sonuçta sonra hatırlat bölümüde var. Eğer gerekirse yandım ki ne yandım hesabın ne kurtarma postası var nede sorusu :,(

• Ahahahahha aldım şansa tıkladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Temmuz 2020; 22:26:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A44FAC9E9

Watch dogs legion'ı izlerken watch dogs 2 yi alma hevesini kaybettim En iyisi pas geçeyim hayatta oynamam ben bunları sıkıcı geldi bana uygun değil.
    +1 Ne zevksiz leş duruyor fornite tayfa için yapılmış gibi duruyor
  • https://twitter.com/UbisoftSupport/status/1282374376533393410?s=20

Atılan twitte 'Watch Dogs 2'nin kilidini açmak için 14:30 EST / 18:30 UTC - 16:30 EST / 20:30 UTC saatleri arasında izleyin. Ücretsiz kopyanız 13 Temmuz 2020'de teslim edilecektir' diyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.