Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merudo Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Dirt Rally 2’nin kısayolu olması lazım. Ona sağ tıklayıp kaldır diyince oyunu siler. Windows ayarlardan da “Uygulamalar” kısmında yüklü olarak gözükmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar kısmında görünmüyor.

Oyun yüklü değil sanırım. Dosyaların oluşturma tarihi taa Ekim 2019. O yüzden ne yaptığımı hiç hatırlamıyorum.

Büyük ihtimalle indirmeye tıkladım, harddiskte oyunun dosyaları için yer ayrıldı, sonra indirmeyi iptal ettim.
  • Bu yöntemi denemiştim ama silemedim yine.
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Buna benzer bişey benim de başıma gelmişti. Forza indirirken %70de elektrikler gidip gelmişti. Yeniden bilgisayarı açınca yükleme 0 gözüküyordu ancak bi 35 40 gb dolu gözüküyordu. Oyunu tekrar indirdiğimde ise hala fazladan bir 35 40gb vardı. Bu uygulamadan bu yüzden nefret ediliyor işte. Neyse sonra tekrar oyunu kaldırdığımda gitmişti fazlalık. Ama baya sövmüştüm. Farklı diske kurmak da çok sorunlu oluyor bu uygulamada.

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    O zaman ancak şöyle silebilirsin Game Pass üyelik başlat. Oyunu indirmeyi başlat, 2 dakika falan indirsin falan indirsin sonra iptal et. Ben Dead Rising 4’ü bu şekilde silebilmiştim.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler

• Ubisoft Store'da Ubisoft Forward Sale indirimleri başladı! Far Cry serisinin bütün oyunları historical low fiyatlarda. Ayrıca UBIFORWARD kodu ile %20 ekstra indirim de veriliyor. Mesela kod ile Far Cry 4 Standart 21,60 TL'ye, Gold 43 TL'ye alınabiliyor. Ayrıca genel olarak birçok serinin oyunlarında, season pass'lerinde ve DLC'lerinde de indirim söz konusu. Şahsen, Far Cry serisini almak isteyenler için alım fırsatı
  • Bu seneki Epic Games Store Mega İndirimleri'nde Far Cry 4 Gold Edition alan ya da fiyatını hatırlayan var mı? Steam'de %70 indirim ile 80 TL'yi görmüş. Eğer Epic'te deaynı indirim ve fiyatı gördüyse kupon ile 20 TL'ye denk geliyorsa Epic indirimlerini bekleyeyim
  • Uplay'da
    Far Cry 3 10 TL
    Far Cry 4 27 TL
  • UBIFORWARD kodu tek kullanımlık sanırım ve diğer indirim koduyla da birleştirilemiyor. Ben Epic indirimlerini bekliyorum bakalım ne zamansa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Bu izinleri üzerine alma olayın muhtemelen fixlemişler çünkü ben de geçtiğimiz ay Xbox Game Pass alıp, FM 2020'ye mod yüklemek istemiştim. Tüm izinleri almama rağmen ve oyun klasörünün içine girebilmeme rağmen, ne herhangi bir dosya silinebiliyordu ne de herhangi bir dosya kopyalanabiliyordu oyun klasörüne. İnternetten okuduğum yorumlarda dosyaların şifrelendiği için hiçbir müdahaleye izin vermediğini yazıyordu bazı kişiler.

Çok lanet bir şey bu Xbox uygulaması. Bu inatlarından acilen vazgeçmezler ise kendileri kaybederler. Modlama yapmak PC platformunun olmazsa olmazıdır. Sen PC platformunu da konsol kafasıyla yönetmeye çalışırsan, Xbox One neslinde yaşadığın hezimeti PC platformunda da yaşarsın.

• Farcry 4-5’i steamden aldik standart olarak, keske izin verilse de season passlerini uplay olarak alinabilse. Ozellikle 4’un Yeti eklentisi merak ediyorum.

• the little prince kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam, Epic'deki fiyatı fazla olduğu için 92.70 TL'ye inmişti. Ben de 32.70 TL'ye almıştım. Epic sağ olsun Ubisoft'un bu etkinliğinin benim için hiçbir anlamı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epicten far cry 5 gold alanlar far cry 3ü alabildiler mi benim 3 gün oldu hala eklenmedi
  • Son yaz indirimleri nedense pek beğenilmemiş ama çoğunlukla bağımsız yapımları kovalamış biri olarak ben oldukça memnun kaldım diyebilirim

Undertale
    Papers Please
    Journey
    Quantum Break
    Ruiner
    To the Moon
    Finding Paradise
    Beyond Good and Evil
    Psychonauts
    Shadow Warrior 2
    Horizon Zero Dawn

Horizon’ı saymazsak geri kalan 10 oyunu toplamda 85 TL’ye aldım ve çoğunda da hatırı sayılır indirimler vardı. Saydığım ilk 3 oyunu bitirdim bile ve üçü de gerçekten parasının hakkını fazlasıyla veren şaheser yapımlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 11 Temmuz 2020; 15:3:49 >
  • konays kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, helal olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk çıktığında biraz FC3 oynamıştım. O zamandan sonra da hiç FC oyunu almadım. Sizce FC3 alsam yeter mi yoksa FC5 mi almalıyım?
  • DeShawN1905 kullanıcısına yanıt
    FC3'ü oynayıp bitirdiyseniz ve uzun süredir yeni bir FC oyunu oynamadıysanız FC5'i fiyatının da uygun olmasından dolayı deneyebilirsiniz. Benim gözümde en iyi ve oynamaya değer FC oyunu FC3 olsa da subjektif bir değerlendirme yaptığımı düşünerek kesin bir dille FC5 almayın diyemiyorum insanlara. FC3 bitmedi ise sadece FC3 almanız bence yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ubisoft Store'dan FarCry 4 alıcam Türkçe yama hangisi ile uyumlu? rockerdem'in v1.2 sürümü mü? yoksa v1.3 sürümü mü? (Standart sürüm)
  • the little prince kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için. indirim koduyla:

FARCRY 1+2+3+4 : 51 TL yada FARCRY 4+5 : 54 TL oluyor. şeytan dürtüyor

edit: Epic'te Fc5 Gold 32 tl ye düşmüş(kuponla) ama kaldırmışlar. Fc5 alinacaksa orayı beklemek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 11 Temmuz 2020; 20:47:7 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.