Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri

Koronavirüs Özel
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 17 Misafir (4 Mobil) - 15 Masaüstü8 Mobil4 Android
257.938
Cevap
2.030
Favori
12.236.990
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri
Giriş
    1247 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

quote:

Orijinalden alıntı: chionophile

age of civilization 2 alan var mi?
    Ben aldım. Oyun fena değil ama oynadığım en kolay strateji oyunu olabilir. Saldıracağın ülkenin sana sınır olan tüm şehirlerine güçlü ordu dizip savunmanda açık vermezsen kazanamayacağın savaş yok oyunda.
    |
    |

Hocam memnun musun iss'den ? Bende araştırıyorum da sağı solu düzgün bir şey bulmaya çalışıyorum malum BU DOLANDIRICI ALLAHIN BELASI TTNET her zaman ki gibi halka kazığını attığı için ilk iş seneye değiştirmek olacak
    |
    |
    dJ_bLoW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sevgili forumdaslarim, AC origins ten sonra witcher 3 oynamis ve saheser olarak bulmustum. Simdi de AC odyssey i bitirmis bulunuyorum. Tavsiye eder misin diye sorarsaniz eger; oyunu hemen witcher 3 u bitirdikten sonra oynadigim icin bana witcher 3 un antik yunan dlc si gibi geldi. Tabi hikaye oynayis ve animasyonlar olarak bi witcher 3 edecegini dusunmuyorum ama ac origins te olmayip da witche 3 te olan bircok sey eklenmis oyuna. Benim gibi ac hayranlari ve witcher 3 seven arkadaslar eger su siralar AAA offline hikayeli oyun ariyorsa kesinlikle tavsiyemdir AC odyssey.
    Son olarak "Malaka!!" :)
    Iyi forumlar degerli uyeler.

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Hocam memnun musun iss'den ? Bende araştırıyorum da sağı solu düzgün bir şey bulmaya çalışıyorum malum BU DOLANDIRICI ALLAHIN BELASI TTNET her zaman ki gibi halka kazığını attığı için ilk iş seneye değiştirmek olacak
    kablonet'e geç hem ucuz hemde ttnet gibi bela degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 2 Aralık 2018; 18:41:27 >
    |
    |

Merhaba,

Ben 1998 yılında bir hata yaparak Ttnet aboneliği almıştım ve kavga gürültü 3 ay dayanabildim. O zaman 2 Mbit hızı bile 1 Mbit şeklinde zar zor veriyor, hat kaldırmıyor bahanesi ile sürekli de kopmalar yaşıyordum. 1999 yılında ise Doping ADSL olarak Millenicom firmasına geçtim.

4 Mbit interneti hiç kopma olmadan daha ucuza sorunsuz verdiler ve bu firmada kaldım. Sonrası uzun süre 8 Mbit sınırsız olarak kullandım ve 3 senedir de 50 Mbit 200 AKN ile sorunsuzca kullanıyordum. 1 aralık itibarı ile şuan sınırsız 50 Mbit kullanmaya başladım.

Neredeyse 10 yıldır bu firma ile mutlu mesut hizmet alıyorum ve memnunum evet. Hattım desteklese 100 Mbit isterdim ama ne yazıkki 70 Mbit desteklediği için sağlıklı şekilde 50 Mbit hız alabiliyorum ki her türlü yetiyor. 2 günde 3 oyun ve 4 5 film indirdim bile.

Memnuniyet bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. Firmayı tavsiye ederim. Ttnet gibi kalleş firmadan her türlü iyidir.

Şuan 100 Mbit hıza kadar sınırsız ve taahhütsüz 89.90 ₺ olan tarifeleri var.

Konu içinde biraz uzun bir açıklama oldu. Kusura bakmasın kimse.. herkesin ortak derdi olduğu için Belki başkaları da faydalanır.

iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Shonen Jump kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z97 MPOWER MAX AC | INTEL i7 4790K 4.8 Ghz | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory | EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 | Corsair H100 | SAMSUNG 23" SyncMaster XL2370 LED Monitör | SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD | SAMSUNG Spinpoint 750GB ve 200GB HDD | WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb | Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU | CM HAF-X 942 | Logitech X-530 5.1

• Yüzbaşı
    391 Mesaj

Combat sistemini beğenemedim ben oyunun yaklasık 10 saat oynadım. Karakter cok az damage vuruyor sparta kicksiz olduremiyorum 1 2 level yuksek adamı

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ekmek Arası Klavye

İnternet firmalarından şikayet ediyoruz (haklı olarak tabi) ama yeri burası değil arkadaşlar, burası indirim takip etme konusu. İnternet firmalarına dair forumda tonla konu var.
    |
    |

Hocam zaten level sistemi 1-2 level ustun adami oldurmeyin diye var. levelinize ve dusurdugunuz itemlerin statlarina dikkat etmeniz gerekiyor. mesela tum itemleriniz ekstra hunter damagesi veriyorsa ama siz hic ok kullanmiyorsaniz bosa gidiyor ozellikler. Ben warrior ve assassin ortak gittim. Kamplari temizlerken ilk siradan askerleri assassinledim sonra komutanlar kaldi. Komutanlari da combat ile oldurdum. Zaten 30 level civarina gelmeden 1 vs 5-10 atmak mumkun degil ya da cok iyi oynamaniz gerekiyor.
    |
    |
    Blackoffire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WSniper10

Walking Dead in fiyati değişmiş 92 tl iken 50 tl olmus indirimsiz. İndirimle 25 30 a alınır sanırım.
    Starter edition o, ama bencede düşer o fiyatlara

|
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Güzel oyun hocam ben biraz takıldım. Strateji seviyorsan oynamaya değecektir...

|
    |
    Pontus Euxinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Necip Fazıl Kısakürek
  • Teğmen
    106 Mesaj

güzel oyun arkadaşlarınla beraber daha eğlenceli oluyor diğer strateji oyunları gibi cok uzun sürmüyor 1-2 saat bitebiliyor zaman olmayanı strateji sevenler içinde keyifli oluyor ve ayrıca oyun türkçe buda önemli bir detay
    |
    |
    Pontus Euxinus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alacağım büyük ihtimal. Teşekkürler yorumlar için.

|
    |
    Bahsedilenler: yildzmene31 , Storm Raider

Orijinalden alıntı: Mighty Ravendark

Northgard % 50 indirimle 25 lira. Oynayıp denemiş olan var mı? Ne zamandır istek listemde duruyor. Oyun oynamayalı uzun zaman oldu, alasım var.
    Alma sıkıcı bir oyun age of empires gibi level'lı dizayn yapmaya çalışmışlar story mod'da olmamış hikaye kötü ve sıkıcı mekanikler fena değil ama yeterince derin ve sağlam değil 1-2saat oynayıp silceğin tarzda bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppropriateName -- 5 Aralık 2018; 15:16:22 >

https://www.fanatical.com/en/bundle/kingslayer-bundle

Oxenfree
    Styx: Shards of Darkness
    STAR WARS - Knights of the Old Republic
    STAR WARS Knights of the Old Republic II - The Sith Lords
    STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition
    The Age of Decadence
    THE KING OF FIGHTERS XIII STEAM EDITION
    METAL SLUG X
    SimCity™ 4 Deluxe Edition
    Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition

|
    |

Orijinalden alıntı: CheKD

Konu iyice çöküşe geçti, şu bundle ile canlandıralım. Toplam fiyat 26.5, genel olarak fena değil bence.

https://www.fanatical.com/en/bundle/kingslayer-bundle

Oxenfree
    Styx: Shards of Darkness
    STAR WARS - Knights of the Old Republic
    STAR WARS Knights of the Old Republic II - The Sith Lords
    STAR WARS™ - The Force Unleashed™ Ultimate Sith Edition
    The Age of Decadence
    THE KING OF FIGHTERS XIII STEAM EDITION
    METAL SLUG X
    SimCity™ 4 Deluxe Edition
    Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition
    Fena değil mi? Bence baya güzel, humble uzun süredir bu ayarda bundle vermiyor. Styx serinin ikinci oyunu, şimdiye kadar en düşük -humble bundleda- 15 dolarlık seviyeye bundle olarak düştü, öbür türlü indirimlerde 40 liraya satılıyor. SwTor'lar uzun zamandır bundle'a girmiyor, Steam indirimlerinde tanesi 7 liraya düşüyor. Diğer Star Wars oyunu keza öyle. Age of Decandence indirimde 7-8 liraya düşüyor, inanılmaz detaylı ve zor bir c-rpg, bildiğim kadarıyla daha bundle görmemişti. Kalan oyunlar da işin tuzu biberi.

• Yarbay
    2889 Mesaj

Bundle güzel canım, fena değil lafın gelişi. Humble'ı zaten takip bile etmiyorum artık, acayip çöktü öyle böyle değil.
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,999
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.