Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri

Koronavirüs Özel
12 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 38 Misafir (21 Mobil) - 25 Masaüstü25 Mobil12 Android
258.245
Cevap
2.032
Favori
12.261.568
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri
Giriş
    638 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Çok kötü çalışıyor derken?

Ben 2 defa bitirdim hatta en son geçen hafta bitirdim oyunun çalışmasında bir sıkıntı yok. Araba sürüş dinamikleri sıkıntılı demek istiyorsanız ona lafım yok.

Alıntıları Göster
    Optimizasyonu kötü .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |

Orijinalden alıntı: Sertandikici

İnternet hızında problem olmamasına rağmen steam çok yavaş resimlerin yüklenmesi bile neredeyse gerçekleşmiyor sizde de böyle bir problem var mı ?
    Evet çok yavaş. Steam akamaihd midir nedir o domain çok bekletiyor, sayfanın yüklenmesini uzatıyor. Bir iğrençlik var ama nedir anlamadım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Salı geceleri Steam'in rutin bakım çalışması oluyor 5-10 dakika. Bu sürede Steam Mağaza, Topluluk ve arkadaş ağına bağlantıda sorunlar yaşanabiliyor.

Her hafta en az 1 kişi soruyor bu soruyu.

Alıntıları Göster
    2 saatten uzun süredir çökük la steam. Hala çökük.
    |
    |

En son ne zaman oynadınız bilmiyorum ama ben optimasyon konusunda hiçbir sıkıntısını göremedim ve o konuda şikayetçi olan çok fazla kimse olduğunu da görmedim. 2-3 kişinin bilgisayarında bir oyunun sorunlu çalışması bir oyunu optimasyon konusunda kötü yapmaz.

Gecen sene ciddi indirimlerin olduğu zaman da çok fazla kişi serinin 2 oyununu aldı. Forumda baya alan arkadaşlar oldu ve kimsenin o dönemden sonra oyunun optimizasyonu konusunda şikayet yazdığın görmedim. Oyun ilk çıktığında belki optimasyon sorunu olmuş ve siz o dönemde denemiş olabilirsiniz. Şuan oyunda optimizasyon sorunu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 1 yıldır oynuyorum ve ben öyle bir sorun hiç yaşamadım. Yaşayan da duymadım bu süre içerisin de.
    |
    |
    Sniper Shepard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

En son ne zaman oynadınız bilmiyorum ama ben optimasyon konusunda hiçbir sıkıntısını göremedim ve o konuda şikayetçi olan çok fazla kimse olduğunu da görmedim. 2-3 kişinin bilgisayarında bir oyunun sorunlu çalışması bir oyunu optimasyon konusunda kötü yapmaz.

Gecen sene ciddi indirimlerin olduğu zaman da çok fazla kişi serinin 2 oyununu aldı. Forumda baya alan arkadaşlar oldu ve kimsenin o dönemden sonra oyunun optimizasyonu konusunda şikayet yazdığın görmedim. Oyun ilk çıktığında belki optimasyon sorunu olmuş ve siz o dönemde denemiş olabilirsiniz. Şuan oyunda optimizasyon sorunu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 1 yıldır oynuyorum ve ben öyle bir sorun hiç yaşamadım. Yaşayan da duymadım bu süre içerisin de.
    Sisteminizin özellikleri neler acaba eski laptop varken almıştım yüklemek şimdi nasip olacak bende sıkıntı yaşar mıyım acaba diye size sorayım dedim
    Intel Kaby Lake Pentium G4560 3.5GHz | Team DDR4 8GB Elite Plus Soğutuculu Ram | Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM |Dark F40 400W 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2x12cm Ultra Bright 33x Kırmızı Ledli Fanlı Pencereli Mid-Tower Siyah Oyuncu Kasası
    Steam:Michelangelo

• Yüzbaşı
    382 Mesaj
    steam mağazası bakımdan çıktı, TL fiyatlar güncel kurdan hesaplanmış. Hepimizie geçmiş olsun.

şaka şaka, birşey yok henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 15 Ağustos 2018; 15:22:41 >
    quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

steam mağazası bakımdan çıktı, TL fiyatlar güncel kurdan hesaplanmış. Hepimizie geçmiş olsun.

şaka şaka, birşey yok henüz.
    Korkutma lan terbiyesiz.
    |
    |

Başımdan aşşağı kaynar sular döküldü.
    |
    |
    SwordBreaker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim laptop gecen sene alınma. i7 işlemci ve 1050 ekran kartı var. Oyunu en yüksek ayarda oynamıyorum. Tüm ayarları en yüksek yapınca fps 20 filan düşüyor ama bazı ayarları yüksek bazı ayarları bir tık altı yapınca fps 50-60 çıkıyor. Gerçi 20ps de de sorunsuz oynayıp bitirmişliğim var. Bazı oyunlarda 20fps sıkıntı olmuyor bu oyunda sıkıntı değil.

Nvidia son sürücülerin de Optimum diye bir seçenek var onla ayarlayıp açınca oyunları yüksek fps açabilecek ama aynı zamanda kaliteden çok ödün vermeden açmanızı sağlayacak şekilde oyunlar açılıyor. Ha şu var nvidia o yazılımı 1-2 oyununu normal de açması gereken ayarların altında açıyor o ayrı. Onları da oyun içerisinden hal ediyorum.

Mesela ben de Wolfenstein.II.The.New.Colossus var bilgisayarım oyunu Ultra ayarlar da 100 fps ile çalıştırıyor Nvidia GeForce Experience ile optima etmek istersen ayarları düşürmek istiyor nedense onu çözemedim. O sebeple o oyunu GeForce Experience ile optima etmedim.

Optime ettiği ve 60 fps almamı sağlayan kimi oyunda da oyun içerisinden bazı düşürdüğü ayarları kendim yüksek yaptım. Fps düşürmedi.
    |
    |
    Sertandikici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    16744 Mesaj
    antik mısır temalı güzel bir oyun var mı AC origins dışında ?

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

antik mısır temalı güzel bir oyun var mı AC origins dışında ?
    Apotheon

Edit: Pardon hocam nedense yunan mitosu diye algıladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixde ki Zenci Adam -- 15 Ağustos 2018; 17:59:7 >
    Metro Exodus 89 TL. OYNAYACAKLAR ELİNİ ÇABUK TUTSUN.

sayfa açmıyor ki
    |
    |
    Matrixde ki Zenci Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dolar TL'ye göre düştü fakat Steam yükseltti. Oyun içi eşyalarda (CS:GO, TF2, Rust ....) 1 Dolar = 7 TL olmuş, garip.
    |
    |

Fiyat yanlış mı girildi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2PÁC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Bilmiyorum ama alacaksanız elinizi çabuk tutun :)

Gamesatış eklemiş 71 tl orada.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben kaptım valla hocam.
    |
    |
    İsteyince oluyormuş demek ki.
    https://store.steampowered.com/app/412020/Metro_Exodus/

Adamlık görün adamlık. Wishlistimde ilk sırada olmayı neden hak ettiğini bir kez daha kanıtladı.

Edit: Üşenenler için standart sürüm $59.99/89 TL, gold sürüm de $84.99/123 TL. %75 indirimli alıyoruz diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 15 Ağustos 2018; 18:49:14 >
    |
    |

STEAM PROFİLİM

AMD Ryzen 5 2600 | Zotac GeForce RTX 2060 6GB | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.