Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri

Koronavirüs Özel
257.673
Cevap
2.028
Favori
12.222.796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri
Giriş
    2131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso.gomez

henüz pc ye çıkmayacak diye de bir açıklama yok

Alıntıları Göster
    Bende çıksın diye umut edenlerdenim.Ancak yukarıda da arkadaşın belirttiği gibi bazı oyunlar konsollara özdeşleşmiş artık.God of War gibi.
    Neden gta gibi önce konsola sonra beklediklerini aldıktan sonra pc tarafınada bir güzellik yapmazlar anlamış değilim.Sonuçta yine para kazanacaklar.Zannedersem konsol üreticileri ile aralarındaki anlaşmalardan kaynaklanıyor.

Bekleyip göreceğiz , yoksa heralde bende bu oyun sayesinde hem bu oyunu hemde oynayamadığım diğer oyunlar için bir konsol alacağım.

• Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Ben PS4 ile eş zamanlı değilde 5-6 ay sonrasında çıkacağını duymuştum. Ne kadar doğru görücez.
    |
    |

pc artık o eski pc değil.yakuza da pcye çıkıyor şuan örneğin.ilk rdr çıktığında konsollar daha revaçtaydı.
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Bende çıksın diye umut edenlerdenim.Ancak yukarıda da arkadaşın belirttiği gibi bazı oyunlar konsollara özdeşleşmiş artık.God of War gibi.
    Neden gta gibi önce konsola sonra beklediklerini aldıktan sonra pc tarafınada bir güzellik yapmazlar anlamış değilim.Sonuçta yine para kazanacaklar.Zannedersem konsol üreticileri ile aralarındaki anlaşmalardan kaynaklanıyor.

Bekleyip göreceğiz , yoksa heralde bende bu oyun sayesinde hem bu oyunu hemde oynayamadığım diğer oyunlar için bir konsol alacağım.

Alıntıları Göster
    tamamda bu oyunun god of war ile ilgisi ne? bu 2. oyunu serinin daha ve konsola özel diye bir şey söylenilmedi bu oyun için
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• DH Yönetici
    8572 Mesaj
    Döviz çok hızlı artıyor. Dolar 6,50 | Euro 7,50 TL civarında takılıyor. Ülkede ciddi bir ekonomik problem mevcut. Bu durum böyle giderse Steam'e yansıması muhtemeldir. Almak istediğiniz oyunlar varsa bir an önce elde etmeye bakın derim. Bir makale https://shiftdelete.net/steam-zam-tehlikesi-ile-karsi-karsiya
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso.gomez

tamamda bu oyunun god of war ile ilgisi ne? bu 2. oyunu serinin daha ve konsola özel diye bir şey söylenilmedi bu oyun için

Alıntıları Göster
    God of war ile ilgisi şu , bazı oyunlar var ki bu sadece god of war değil bilirsin sadece konsol için çıkan oyunlar.Bunun için illaki bir seri oyun olmasınada gerek varmı ondan da emin değilim.Rockstar bu oyunun dışında diğer tüm oyunlarını pc içinde çıkardı diye biliyorum.

Dediğim gibi umarım bu oyun içinde çıkarırlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: XanthiN

Döviz çok hızlı artıyor. Dolar 6,50 | Euro 7,50 TL civarında takılıyor. Ülkede ciddi bir ekonomik problem mevcut. Bu durum böyle giderse Steam'e yansıması muhtemeldir. Almak istediğiniz oyunlar varsa bir an önce elde etmeye bakın derim. Bir makale https://shiftdelete.net/steam-zam-tehlikesi-ile-karsi-karsiya
    Ilk okuduğumda fazla yazdın kurları herhalde demiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Steam kuru kaçtan alıyor acaba ?

|
    |
    Bu yaz kış indirimlerinde çoğu klasiği, güzel oyunu almıştım hatta lan acaba hepsini alıyorum hatamı yapıyorum ilerde indirim görür falan diyordum sonra dedim ki param varken alayım iyi ki de almışım bırak indirimi bu gidişte bir daha oyun oynayamıycağız, konsola da bi iki güne rdr2 yapıştırdık mı tamam. İlerde sadece the last of us 2 kalacak hayırlısı bakalım. Zaten yeni nesil konsolu rüyamda görürüm artık😥

|
    |
    Orijinal oyun devri bu kurlarla birlikte bittiğine göre korsan oyun konusu açabiliriz. Yakında yiyecek ekmek bulduğumuzda şükredeceğiz reyise.

|
    |

Bu istikrar bir harika.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    4308 Mesaj
    sanırım şuan steamdeki bütün parayı cs go key e basma zamanı 11.5 tl den satılıyor haftaya dolar 10 olsa iyi kar
    we happy few yayınlanmış 177liracık

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

sanırım şuan steamdeki bütün parayı cs go key e basma zamanı 11.5 tl den satılıyor haftaya dolar 10 olsa iyi kar
    Haftaya dolar 10 olursa tek derdimiz almadigimz key olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 11 Ağustos 2018; 0:20:48 >
    |
    |

Biraz açsana şu olayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10k ya buy olan tava 13k ya çıkmış kurdan
    https://steamcommunity.com/market/listings/578080/The%20Olive%20Branch%20-%20Pan

Anahtarlar 17 TL olmuş.

Orijinalden alıntı: mq1n

we happy few yayınlanmış 177liracık
    Yorumlarda 45-50 liraya aldım yazanlar var. Normal fiyatı nasıl 209'a fırlamış?

Market ve keyler zaten güncel kur ile çalışıyordu.
    |
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj

early access de 49liraydı bugün tam sürüm olarak yayınlandı
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,817
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.