Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri

Koronavirüs Özel
18 Kayıtlı Üye (15 Mobil) ve 27 Misafir (19 Mobil) - 11 Masaüstü34 Mobil23 Android
257.676
Cevap
2.028
Favori
12.223.327
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri
Giriş
    4316 Mesaj

Banada tek anahtar verdiler Max Payne 3 oyununda. Tek bir anahtar ile tüm içerikleri ekledi hesabıma. Playstore'dan alınmıştı.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Frost

Oyun sayım eklenseydi daha fazla gözükürdü. Neyse, sorunun genel olması rahatlattı. Düzelir herhalde. Ya da dediğiniz gibi eklentileri de saymaya başladılar. Cevap verenlere teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Benim yaklaşık 350 idi dlc sayısı şimdi 584 oldu oyun sayım da tam 233 yani ondan işkillendim :D
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Pes 2019 demo ne zaman gelir
    geldi
    https://www.donanimhaber.com/oyunlar/haberleri/PES-2019-demo-cikti.htm
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • DH Yönetici
    8572 Mesaj

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Teğmen
    128 Mesaj
    böyle fiyatların tee ben batırdılar ülkeyi
    |
    |

Orijinalden alıntı: HankMoodies

İki aydır aylık origin Access alamıyorum. 4 euro başlarda uygun geliyordu. Şimdi 24 TL 'den fazla...
    Aboneliğe ara verince, yüklü oyunlar otomatik olarak diskten siliniyor mu? Daha sonra tekrar abone olunca, oyunları da tekrar mı indirmek gerekiyor? Veya steam'in yedekleme işlemi gibi bir şey var mı?

Silinmiyor, sadece oynayamıyorsun.
    |
    |
    mahtant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: XanthiN

Gerçek mi diye kontrol ettim steam sayfasını ve hayrete düştüm . Niye böyle yazmışlar ki ? Ya da kim yapıyor bunu ?
    |
    |

Doğru yazmışlar bu fiyatlar tam bir soygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Silinmiyor hocam sadece satın alın diyor. Fifa 18 i güney Kore vpn ile 40 TL'ye alınca sadece Bf1 için değmez dedim. Ayrıca oyun dosyalarını bir yere taşıyın sonra oyunu silin. Yeniden yüklerken %1 olunca yüklenen yere atın dosyaları, doğrulayıp yüklemeyi bitiriyor. Uplay de böyle.

|
    |

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1165 Mesaj

Silinmiyor hocam sadece satın alın diyor. Fifa 18 i güney Kore vpn ile 40 TL'ye alınca sadece Bf1 için değmez dedim. Ayrıca oyun dosyalarını bir yere taşıyın sonra oyunu silin. Yeniden yüklerken %1 olunca yüklenen yere atın dosyaları, doğrulayıp yüklemeyi bitiriyor. Uplay de böyle.

|
    |

# Nancy Botwin #
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Merhaba,

Fallout 4 Season Pass almayı düşünüyorum indirimde, ana oyuna sahibim. Season Pass aldıktan sonra DLC'leri ayrı ayrı veya Game of the Year Edition olarak satın almama gerek kalmıyor değil mi?

Hayır hepsi gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Brujáh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim.
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatlandırma $ olduğu için eskisi kadar uyguna gelmiyor fakat cdkeys sitesi düşünebilir. Haftada bir, 10 günde bir falan günlük indirimleri de oluyor. Üzerine de facebook sayfalarından +%5 indirim kodu alabiliyoruz.

https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-4-game-of-the-year-edition-pc-steam-cd-key
    |
    |
    Agababangida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun oyun satış sayfasında referanslı %35 indirimli oyun satan bir arkadaşımız var. Kendisinden Goty versiyonunu 86 TL ye alabilirsiniz. Ana oyun ise, 43 TL ye geliyor. PM den ulaşırsanız konusunun linkini atabilirim.

@Agababangida
    |
    |
    Bahsedilenler: Agababangida
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF B350M-PLUS Gaming || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GeForce GTX 1070 AERO 8G OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || Intel 660P 512GB NVMe 3D QLC || Seagate BarraCuda 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE 7200 RPM || Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" 144Hz 2K
  • Yarbay
    10339 Mesaj

D&R’da yaz indirimi var. Belki kutulu oyunlar indirimdedir. Ben haziranda Fallout 4 GotY 80₺ almıştım. Bi bakın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Agababangida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok iyi oldu bu türde zaten güncel olarak 4 tane kendini kabullendirmiş isim vardı. Runic Games in kapatılmasına rağmen Torchlight serisinin ölmemesi beni sevindirdi umarım içine etmezler Torchlight markasının.
    |
    |

Satın almak için PM
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,972
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.