Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri

Koronavirüs Özel
11 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 23 Misafir (14 Mobil) - 15 Masaüstü19 Mobil2 iOS1 Android
257.947
Cevap
2.030
Favori
12.237.569
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri
Giriş
    10347 Mesaj
    https://store.steampowered.com/publisher/bethesda Quakecon indirimleri erken başlamış anlaşılan. İyi oldu yatmadan Dishonored 2 indireyim.
    |
    |

Umarım kaçmazlar. Çünkü hem steam hem diğer platformlar da olan oyunların fiyatlarına bakınca Steam uyumlu olanı almak genel de daha mantıklı. Steam de daha fazla indirim oluyor. Sadece Steam geçtim bir site aynı oyunun hem Steam hem Uplay versiyonlarını satıyorsa genel de Steam versiyonlar ciddi oranda daha ucuz oluyor. Şayet firmalar kaçarsa biz oyun severler açısından ciddi sıkıntı olur çünkü diğer platformlar Steam gibi %50 indirim yaptıklarında bile Steam den daha palı oluyor oyunlar çünkü euro bazlı satış yapıyorlar oralar. Steam TL olarak sattığı için fiyatlar daha makul oluyorç
    |
    |
    Experto Crede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Umarım kaçmazlar. Çünkü hem steam hem diğer platformlar da olan oyunların fiyatlarına bakınca Steam uyumlu olanı almak genel de daha mantıklı. Steam de daha fazla indirim oluyor. Sadece Steam geçtim bir site aynı oyunun hem Steam hem Uplay versiyonlarını satıyorsa genel de Steam versiyonlar ciddi oranda daha ucuz oluyor. Şayet firmalar kaçarsa biz oyun severler açısından ciddi sıkıntı olur çünkü diğer platformlar Steam gibi %50 indirim yaptıklarında bile Steam den daha palı oluyor oyunlar çünkü euro bazlı satış yapıyorlar oralar. Steam TL olarak sattığı için fiyatlar daha makul oluyorç
    açık söylemek gerekirse bu saatten sonra euro dolar ile oyun alınmaz o işler geçti artık düşünsene 60 euro'a bi oyun alcan 366tl ediyor şuan için

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame

• Binbaşı
    1020 Mesaj
    Pes 2019 demo ne zaman gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1. paket 2 ve 3 ü içeriyor mu ben anlayamadım. Bilen var mıdır?
    Evil Within 2 yüzde 60 indirimle 106 TL'ye düşmüş. Bu hali bile benim için hala pahalı. Ağlıcam artık

Başka ne yaşandı kötü haber olarak ?
    |
    |
    Lord Bruce Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İçeriyor fakat Eylül de yeni ek paket gelecek onu içermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    matolimehmet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçenlerde 64 liraya geliyordu cd keyste. Almadık hata ettik dolarda yükseldi :(

|
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    2132 Mesaj
    Cdkeys digerlerine gore bazı oyunlarda banada avantajlı geldi.Gectigimiz gunlerde Middle Earth Shadow of war ı 10 dolara filan almıstım.179 tl gibi ucuk bir rakama gore gayet iyi.

Steam gittikce avantajını yitiriyor.Bu kurlar boyle giderse dahada durum kotulesecek gibi.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 8 Ağustos 2018; 9:33:33 >

# Nancy Botwin #
  • Yarbay
    11691 Mesaj

Ben de onu diyorum. Bir çok firma Steam den kaçarsa fiyatlar daha da palı olacak. Çünkü Steam ve bir kaç site dışında TL ile oyun satan yer yok. TL ile oyun satan sitelerin de pek çoğu Steam uyumlu olanları çok daha ucuza satıyor. Diğer platformlara kalırsak çok daha yüksek olacak fiyatlar.

Steam uyumlu bir oyunu geçenler de 60 TL almıştım aynı oyunun Uplay uyumlu olanı 200 TL di. Steam sürümlere yapıldığı kadar diğer platformlara indirim yapılmıyor. Çok nadirdir Steam'e göre daha fazla indirim yapılması.
    |
    |
    *GameOver* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Açıkçası bende durumu kötü görenlerdenim. Türk Lirası bu kadar değer kaybetmişken artık oyunun tamamen lüks olduğunu söylemek benim açımdan mümkün, başta eğitim ve hayat standartlarımı yüksek tutmak zorundayım. Elimde oynamadığım birçok oyun var onları oynuyorum ki yeni oyunlara çok meraklı değilim şu sıralar.

Bu gidişle oyun almak yılda 1-2 kereye inecek bir şey haline gelecek, Steam indirimleri her zaman bizim kurtarıcımız oluyordu sahip olduğu kur ile birlikte ama artık firmalara bir yere bağlı olmaktan kaçınıyor. Sebeplerini zaten yukarıda bir arkadaşımız yazmış. Türkiye'deki bu ekonomik şartlar, orijinal oyunlara olan talebi birkez daha ciddi oranda düşüreceğine inanıyorum en azından benim için öyle olacaktır, multiplayer ağırlıklı oyunlara devam.
    |
    |

• Yarbay
    10347 Mesaj
    Ben çalışmıyorken dolar 3 liraydı + patates bir laptop ile oynuyordum. Çalışmaya başladım kendi paramı kazanıyorum + güzeşl bir bilgisayarım var dolar 5.50’a dayandı.

Keşke oyunlara özel güzel bir sabit kur getirilse de herkes faydalanabilse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    11691 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

BioShock: The Collection'ı Steam dışından alan oldu mu? Her oyun ve dlc için ayrı key mi veriyor yoksa hepsi için tek bir key mi?
    İster Steam ister Steam dışından alın BioShock: The Collection paket bir şey olduğu için tek key verir diye tahmin ediyorum. Genel de peket olarak satılan oyunlar da bir adet key geliyor ve Steam'e o keyi girince tüm içerikler eklenmiş oluyor.

Cevap için teşekkürler. Bazen ayrı ayrı da verilebiliyor. En son Playstore'dan Max Payne 3 Complete Edition aldığımda her DLC için ayrı key vermişti. Yaklaşık 10 tane keyi elle girmek zorunda kalmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11691 Mesaj

Max Payne 3 Complete Edition dlc ayrı ayrı girmek zorunda kalmanız garip geldi. Şimdi siz böyle değince size yazdığım cevap konusunda tereddüte düştüm.
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Acaba oyun sayımız da DLC'lere eklenmiş olabilir mi? Bende de durum aynı. Ya dediğim gibi ya da minik eklentileri de DLC saymaya başladılar @mtnei hocamın dediği gibi

Alıntıları Göster
    Oyun sayım eklenseydi daha fazla gözükürdü. Neyse, sorunun genel olması rahatlattı. Düzelir herhalde. Ya da dediğiniz gibi eklentileri de saymaya başladılar. Cevap verenlere teşekkür ederim.

STEAM PROFİLİM

AMD Ryzen 5 2600 | Zotac GeForce RTX 2060 6GB | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz

Reklamlar
bankalar.org
emek server
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,864
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.