Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11160. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir (6 Mobil) - 27 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.560
Cevap
2.720
Favori
21.294.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bethesda en sevdiğim firma ama hiç Türkçe oyunları yok evet. Adamların oyunları basit İngilizce de içermiyor, oyundaki metinleri toplasan roman oluyor. O yüzden İngilizce oynamak çok yoruyor beni Bethesda oyunu oynarken. Hiç umudum yok ama ekleseler gözüm kapalı ön sipariş veririm, diğer türlü TR yama beklerim mecburen.

Altair, Ezio ve Shay. Onlarca oyunu olan seride gerçekten karakter gibi hissettiren ve bana kendini sevdiren üç karakter oldu sadece. Bir de Evie Frye var. Tatlı, hoş bir ablamızdı. Bir dönem hikayeleri ile piyasayı silip süpüren Ubisoft ne hale geldi, çok üzücü. Assassin's Creed sadece bir suikastçilik oyunu değildi, altyapısı vardı. Derin bir evreni vardı, geçmişi gizemlerle doluydu. Günümüz hikayesi merak ettiriyordu. Maalesef yeni Ubisoft bunları bırakalı çok oluyor evet. Origins toparlar gibi oldu ama Odyssey rezalet bir şeye benziyor, oynayıp oynamama kararını çıktıktan incelemelere göz attıktan sonra karar vereceğim. Umarım yanıltır ve güzel bir iş olur. Oynarsam ben de kadın karakteri seçerim büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok ağır dil içeren oyunları mecbur Türkçe yama bekliyorum bende. Türkçe çeviren arkadaşlar da olmasa cidden oyunlar katlanamaz halde olucakti. Oynamadiysan eğer ki Vampyr oyununu öneriyorum bu sene çıkan müthiş oyun maalesef arada kaldı. Türkçe yama da var.

Gelecek hafta Shadow of the Tomb Raider geliyor.

Ekim ayında FH4, AC Odyssey ve RDR 2 geliyor. Ekim güzel.

2019 Ocak - RE2 Remake

2019 Şubat - Metro Exodus ve Days Gone

Beklediğim oyunlar :)

• Rdr2 konsolun çöp grafiklerinde harcanacak bir oyun değil, GTA V için sabrettiğim gibi bekleyeceğim. Tomb Raider'in 2. oyununu bile oynayamadım daha 3'ü geliyor. Zaman olsa oynanacak çok oyun birikti de zaman o kadar az ki. Teşekkürler hocam deneyeceğim Vampyr'i indirim görürse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 11 Eylül 2018; 3:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Rdr2 konsolun çöp grafiklerinde harcanacak bir oyun değil, GTA V için sabrettiğim gibi bekleyeceğim. Tomb Raider'in 2. oyununu bile oynayamadım daha 3'ü geliyor. Zaman olsa oynanacak çok oyun birikti de zaman o kadar az ki. Teşekkürler hocam deneyeceğim Vampyr'i indirim görürse.
    Evvelden Vampire Masquarade Bloodlines'ı bir kere dahi oynadıysanız, Vampyr kesmeyecektir, haberiniz olsun. İnsan ister istemez kalite olarak ikisini kıyaslarken buluyor kendini.

(İlginizi çekecek olursa, oyundan basitçe bahsettiğim şöyle bir inceleme yazım mevcut ama :Dhttp://www.oyunfest.com/vampyr-inceleme.html )

• Vampyr çok tek düze geldi bana. Dedektiflik kısmı, diyaloglar ve RP kısmı güzel. Ancak aksiyon kısmı tek düze. Çoğu silah işlevsiz geldi. 1-2 tane silah iş görüyor anca. Oyunda bir yerden bir yere giderken seni aksiyona zorluyor genel anlamda ve sıkıcı dövüş sistemi olunca oyun bir yerden sonra bayıyor. Aynı silah, aynı skiller, aynı dövüş hareketlerini sürekli tekrarlamak durumunda kalıyorsunuz.
    Gameplay videolarını izleyip karar verin.
  • mağazadan sebepsiz kaldırılan Last Remnant için çok geçmeden remastered duyuruldu. Ne leş bir dönemden geçiyoruz, bitmiyor şu remasteredlar.
  • Rdr2 pc için beklentiye girip kendinize yazık etmeyin derim çünkü oyun rockstarin konsola özgü oyunu aynı god of war last of us uncharted gibi konsola özel

O yüzden pc ye hiç bir zaman gelmeyecek rdr 1 ve 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Rdr2 pc için beklentiye girip kendinize yazık etmeyin derim çünkü oyun rockstarin konsola özgü oyunu aynı god of war last of us uncharted gibi konsola özel

O yüzden pc ye hiç bir zaman gelmeyecek rdr 1 ve 2
    İnsan umutlanıyor işte.
  • Sims 3 Seasons dlc yine indirime girmiş. Yakında complete pack yaparlar mı acaba şimdi dlc'lere o kadar para vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 11 Eylül 2018; 13:46:37 >
  • Dolar ucuz olsa türkiyede daha sürdürülebilir bir hayat olsa güzel bir pc + playstation kombini ile kaliteli zaman geçirebiliriz ama yarınımızın garantisi yok bu ülkede Allah’a emanetiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Dolar ucuz olsa türkiyede daha sürdürülebilir bir hayat olsa güzel bir pc + playstation kombini ile kaliteli zaman geçirebiliriz ama yarınımızın garantisi yok bu ülkede Allah’a emanetiz
    Son yıllarda yaşananlardan sonra tek canla hala hayatta kaldığımız için hepimize madalya vermeleri lazım
  • Hitman'in şuan parça parça satılmadığını öğrendim ve yıkıldım illa goty almak gerekiyormuş
  • @Hakimichi-kun

Oynamadım hocam, ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş.

@falldownnn

180 TL verilecek bir oyun gibi durmuyor ama güzel bir indirim görürse göz atmayı düşünüyorum.

@JaReD22

Ben geleceğini düşünüyorum Rdr2'nin. Gelmese bile konsol var oynarım ama pcde oynamak istiyorum açıkçası. Konsol grafikleri leş gibi.
  • quote:

@Hakimichi-kun

Oynamadım hocam, ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş.

@falldownnn

180 TL verilecek bir oyun gibi durmuyor ama güzel bir indirim görürse göz atmayı düşünüyorum.

@JaReD22

Ben geleceğini düşünüyorum Rdr2'nin. Gelmese bile konsol var oynarım ama pcde oynamak istiyorum açıkçası. Konsol grafikleri leş gibi.
    "Konsol grafikleri leş gibi" :)

Valla konsol oyuncuları kızacak ama maalesef banada öyle geliyor.Bazen diyorum kurlar bu kadar uçmuşken pc parçaları ve oyunları bu kadar yükselmişken alıp optimazyon sorunu yaşamadan oynayamadığımız konsol oyunlarınıda oynamak için bir konsol almak.Ama elim varmıyor.Pc oyunculuğu herşeye rağmen bir başka.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

"Konsol grafikleri leş gibi" :)

Valla konsol oyuncuları kızacak ama maalesef banada öyle geliyor.Bazen diyorum kurlar bu kadar uçmuşken pc parçaları ve oyunları bu kadar yükselmişken alıp optimazyon sorunu yaşamadan oynayamadığımız konsol oyunlarınıda oynamak için bir konsol almak.Ama elim varmıyor.Pc oyunculuğu herşeye rağmen bir başka.

Alıntıları Göster
    Hocam gerçekten kötü, sonuçta konsolun amacı oyuncuya iyi bir perfonmans ile oyun oynatmak. Bunun için de diğer şeylerden taviz veriyorlar. Exc oyunları olmasa yüzüne bakılmaz pc gibi bir nimet varken. Keşke Sony de Microsoft gibi oyunlarını pc'ye de çıkarsa da bizi bu dertten kurtarsa.

• Beyler sıradaki steam indirimini gösteren sayaçlı bir site vardı neydi o?

• EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Benim demek istediğimde aşırı beklentiye girmeyin bu sefer pc ye gelmeyince üzülen sizler oluyorsunuz

• Evet hocam konsolda oynamak o kötü grafiklere birde 30 fps kilidine maruz kalmak kötü birşey ama işte adamlardaki de inat getirmiyorlar pc platformuna

Eger bu türde sağlam bir rakipleri olsa pc ye çıkardı oyun

• quote:

Rdr2 konsolun çöp grafiklerinde harcanacak bir oyun değil, GTA V için sabrettiğim gibi bekleyeceğim. Tomb Raider'in 2. oyununu bile oynayamadım daha 3'ü geliyor. Zaman olsa oynanacak çok oyun birikti de zaman o kadar az ki. Teşekkürler hocam deneyeceğim Vampyr'i indirim görürse.
    RDR 2 PC'ye geleceğini düşünüyorum hocam. İlk 1-2 yıl konsolun kaymağını yedikten sonra çıkarırlar.

Bildiğim kadarıyla ilk oyunun portu sorunlu diye çıkartmadılar. Yeni oyunda GTA 5 gibi yağ gibi akar PC'de bende 2 yıl sonra yeni sisteme geçmeyi düşünüyorum şimdilik 1050Ti ile idare edelim.

Vampyr'in tek eksisi bana göre oynanışı çok sığ keyif veremiyor. Ama hikayesi, atmosferi oldukça tatmin etti oynanışı göz ardı ediyorsun. Bir AAA yapımı olmasa da AAA oyunlara yakın bir kalitesi var. Türkçe yama da mevcut zaten yani oynanması gereken bir yapım diye düşünüyorum.

Vampir temalı kitaplara, filmlere ve dizilere ilgin varsa direk oynanılıcak oyunların arasında bu tarz yapım yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Eylül 2018; 17:31:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Beyler sıradaki steam indirimini gösteren sayaçlı bir site vardı neydi o?
    https://www.whenisthenextsteamsale.com/
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.