Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11159. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 45 Misafir - 49 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.603
Cevap
2.720
Favori
21.298.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
    evet gta 5'te epey fark vardı ama bu eski oyunlarda yok sanırım pek fark.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

Ben 50 ye almıştım
    hep 50 tl'lik alan adam ????
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    yok hocam gamesatış indirimli haliydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

teşekkür ederim gta 5 'in yaz indiriminde 60 civarı satıldığını hatırlıyorum o yüzden bu oyunlarda da fark varmıydı diye sormak istedim. şu an gta 5 130 tl galiba
    gta 5'de fark olur herzaman yaz indiriminde minimum 30-40 kağıt daha ucuz olur ama eski gta oyunları koleksiyonunda ve la noire'da çok fiyat oynamaz hatırladığım kadar aynı fiyatlardı onlar yaz indirimindede
  • BL 1 ve 2 goty almıştım. Handsome paketi de 28 TL'ye geldi. BL TPS alcaktım zaten. miss
    Bu arada genelde en düşük TL olurdu. Bunda en düşük Rus rublesi. Neden acaba? Bir de indirim oranları farklı.
    https://steamdb.info/bundle/8133/
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoM07

BL 1 ve 2 goty almıştım. Handsome paketi de 28 TL'ye geldi. BL TPS alcaktım zaten. miss
    Bu arada genelde en düşük TL olurdu. Bunda en düşük Rus rublesi. Neden acaba? Bir de indirim oranları farklı.
    https://steamdb.info/bundle/8133/
    demek oluyoki borderlands yapımcılar daha fazla oyun satmak istiyor rusyada ve fiyatlar alım gücüne göre ayarlanıyor

• Gta v’in kuru 5,63₺ çekildi. Önceki kuru 3₺’di. O oyun %67 indirim alırsa 55₺ olur anca o zaman alırsınız. Tabii alabilirseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overwatchı önerirmisiniz ? Yani şuan oyuncu durumu nasıl veya pay to win mi ?

• yarıya doğru, ana karakterin kadın olması problem değil.
    kadına hangi rolün biçildiği önemli.
    bu misaldeki gibi dişi rambo oyunlarını tasvip etmiyoruz.
    istisnalar herzaman vardır olacaktırda ama burada istisnalar olağan gösterilip belirli güçlerin ajandaları doğrultusunda pazara sürülüyor bu oyunlar...
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler daha karar vermedim ama alırsam aylık bundle dan alırım

• 2k19 alın aldırın. baskete ilgim yok ama mypark modu şahane olmuş gta falan hikaye.

• quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

2k19 alın aldırın. baskete ilgim yok ama mypark modu şahane olmuş gta falan hikaye.

Modlarla uğraşacaklarına oyunun kendisini geliştirsinler önce 2k15 ten beri aynı oyun .ayrıca serverlarında düzelmesi lazım lagdan oynanmıyordu online modlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

2k19 alın aldırın. baskete ilgim yok ama mypark modu şahane olmuş gta falan hikaye.

Mikro ödemeleri de şahane

• Battelfield Bad Company 2 STEAM -85% 7,35TL [Kampanya 17.09'a kadar]
    https://store.steampowered.com/app/24960/

Bundle; Vietnam ve SPECACT Kit Upgrade 30,92TL
    https://store.steampowered.com/bundle/1243/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 10 Eylül 2018; 23:55:48 >
  • Ne kadar çok kıskanılan bir ülkeyiz.

Kıskançlıktan Türkçe dil desteği bile koymuyor Ubisoft (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Eylül 2018; 0:35:11 >
  • AC serisi bence "o kadar da kötü" satmıyordur TR'de, 5-6 dil olsa da Türkçe olmasa yine amenna ama 15 dil varken burada Türkçe olması lazım yani. Türkçe olsa satışlar çok artar çünkü AC'nin belli kitlesi var. Çekçe falan var abi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Ne kadar çok kıskanılan bir ülkeyiz.

Kıskançlıktan Türkçe dil desteği bile koymuyor Ubisoft (!)

Adamlar koymadan da her sene satıyorlar. Bu ülkede en çok oyun satan firmalardan biri Ubisoft ama dönüşü var mı bize, yok. Zaten seri iyice sıvadılar, en sevdiğim serilerden biriydi ama oynayacağımı sanmıyorum son oyunu.

Assassin's Creed ismi taşıyan bir oyunda Assassin yok. Umarım AC kitlesi Unity'de olduğu gibi tokatlar da kendilerine gelirler.

• Hocam Türkçe dil zor gelmesi için sağlam satması lazım demek ki satmiyor. Aslında ülkemizde baya kitlesi var ama neden Türkçe koymazlar anlamam. O kadar zengin firma bir sürü dil koyuyor bizim dili es geçiyor.

Rainbow çok ilgi gördü ülkemizde geç de olsa geldi. Bizim oyuncu kitlemiz ne yazık ki online oyun oynuyor single oyun oynayan çok az kemik kitle kaldı hele ki bu kurla oyun fiyatlari cep yakıyor artık.

Oyuna gelirsek Assassin's Creed'i çok severim 2008 den beri oynuyorum. Evet eski oyunlara nazaran o ruhu kaybetti ama Tarih atmosfer manzara için her türlü oynarım. Origins'i çok beğendim ben Mısır da dolaşmak çölde felan baya etkileyici hikaye artık aramıyorum zaten.

Assassin's Creed'in ölüsü 10 milyondan fazla satıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Eylül 2018; 1:25:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origins güzel oyundu hocam, ben de beğendim baya ama bu yeni çıkarttıları oyun Assassin's Creed değil. Altair, Ezio mezarlarında ters dönüyorlardır şimdi. Hidden blade olmayan Assassin's Creed mi olur? Daha şimdiden ortamlarda oyuna tepkiler var, çıktığında nolur bilmiyorum ama mekanikleri oyunu kurtarır diye düşünüyorum.

Bir de eğer Türkçe çıkacaksa Cyberpunk 2077, TES VI gibi yapımlara gelsin isterim açıkçası tercih hakkım olacaksa. Hem Witcher 3 hem Skyrim ülkemizde iyi satış yaptılar, belki eklerler (umudum yok ama olsun).

Yıllardır oynadığım ve her zaman savunduğum Assassin's Creed serisi tamamen öldü, o üzüyor beni. Rpg olması sıkıntı değil ama şuana kadar gösterdikleri oyun ile AC hikayesi değil de o evrende geçen başka bir hikaye görecekmişiz gibi geliyor. Bu da büyük hayal kırıklığı benim için. Yoksa dili çok önemli değil AC'nin, anlaşılır bir İngilizce düzeyi var.

• Yapicak bir şey yok hocam bende ayni görüsteyim. Altair ve Ezio gibisi gelmez bundan sonra.

Şey de çok güzeldi Arno muydu Unity de ki? Onu sevmiştim. Fakat Origins de ki elemana hiç isinamadim bana ruhsuz geldi çok. Yeni oyunda kadın karakter ile oynayacağım değişiklik iyidir her zaman erkek ile oynuyoruz.

He birde Edward Kenway vardı oda iyiydi. Black Flag da ki eleman.

Cyberpunk 2077 Türkçe gelirse fiyatı ne olursa olsun orjinal alırım hemen. TES 6 zor hocam ondan hiç ümit bağlamayın Bethesda oyunları hiç Türkçe gelmedi bu zamana kadar ben hiç hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Eylül 2018; 1:40:54 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.