Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
30 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 3 adet TF key 40 lirayı geçiyor. 6 adet CS key 90 küsür lira ediyor. Hey allahım ne günlere kaldık nerden nereye geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Borderlands: The Handsome Collection bende 34 e düşüyor alanır mı? The pre sequel mi var hiç oynamadım yüklü duruyor

Parayı uzun zamandır rafta gömmeyi düşünüyorum ama yarım kalmış oyun almak istemiyorum early access bi kez ağzımı yaktı...
    Borderlands iyidir, hatta türünün en iyilerinden biri bana göre. Hikaye anlatma kaygısı olmamasına rağmen oldukça güzel bir hikayesi ve evreni var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gta collection ile la noire complete edition düşüp düşeceği bu mudur ? %70 indirim var şu an, başka indirim zamanlarında(black friday vs.) daha fazla düşer mi?
  • hocam tam aklımda değil yalan yanlış olmasın ama geçtiğimiz 1 ay içindeydi diye hatırlıyorum. ağustos ortası sonu gibi olabilir. 22ye falan aldım sanırım.
  • Arkadaşlar ben düşen kartları hep satıyorum da hiç koleksiyon tamamlamadım. Acaba koleksiyon tamamlayınca kartlar satılır halde kalıyor mu yoksa siliniyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar gta collection ile la noire complete edition düşüp düşeceği bu mudur ? %70 indirim var şu an, başka indirim zamanlarında(black friday vs.) daha fazla düşer mi?
    en büyük indirim yaz indirimi o da aşağı yukarı bukadardı

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    Benim hesabımda paket 32,73 TL gözüküyor. Pre-sequel season pass olsaydı kesin alırdım da bu haliyle ana oyunlara sahip olmak daha iyi sanki. Season pass olmadan verdikleri DLCler aynı mı?
  • Kartları birleştirip yapıyorsun koleksiyonu hocam. Sence silinmez mi. :) Birleştirdiğin zaman 1 arka plan, 2 adet ifade veriyor. Ben ve genelde rozet(koleksiyon) yapacaklar yaz veya kış indirimlerini bekliyor. Arka plan ve ifadelerin yanında indirimlere özel koleksiyon kartları da düşüyor. Yüksek fiyatlara bu kartlar satılıyor.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Hocam Pre-sequel season pass'ın içeriği şunlar:
    - Handsome Jack Doppelganger
    - Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught
    - Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack
    - Lady Hammerlock the Baroness Pack
    Zaten bunlar handsome paketinin içinde var hatta Shock Drop Slaughter Pit de yanında fazladan geliyor.

Nereden bakarsak bakalım bu paket bayağı iyi.

Reddit'te şuan bu paketi tartışıyorlar.
    https://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/9eekzb/steam_daily_deal_borderlands_the_handsome/
  • Evet şahsen ilgilenmediğim oyunlarda öyle bir durum mevcut.

Ama biraz az smiley kullanmamışmısın, bence birkaç tane daha ekleyebilirdin!?
  • Doğru, siz ana karakteri bayan olan oyunları sevmiyordunuz..
  • Arkadaşlar cahilliğime verip açıklama yaparsanız çok sevinirim.
    Ben steamde Hitman almak istiyorum ancak oyuna girdiğimde ücretsiz oyna butonu var satın al kısmı yok aşağıda ise game of the year edition kısmı var oradan sadece episode 1 i alabilir miyim o bitince sonra 2 yi bu şekilde ilerleme yapabilir miyim yani gerçi tıklayınca satın al yine çıkmıyor bu oyun nasıl alınıyor yardım edinn

• Ana karakteri bayan olur, baba karakteri erkek olur zaten.

Bu esbiriden sonra burnum qanadı.
  • teşekkür ederim gta 5 'in yaz indiriminde 60 civarı satıldığını hatırlıyorum o yüzden bu oyunlarda da fark varmıydı diye sormak istedim. şu an gta 5 130 tl galiba

• sroad kullanıcısına yanıt
    Ben 50 ye almıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Aldım paketi uzun süredir season pass indirimi bekliyordum. İlk oyunlardan eksiklerde tamamlandı. 20 Tl ye geldi toplam.
  • Borderlands 2 düzenli olarak sizinle oynayacak arkadaşınız var ise inanılmaz keyifli bir oyun oluyor. Tek başına oynaması insanı sıkabiliyor ancak biz her gün girip 1-2 görev yapıp çıkıyorduk öyle olunca çok keyifli bir hal alıyor Borderlands.
  • Sertandikici kullanıcısına yanıt
    Hocam o sadece trial olarak aliniyor free ise, digerlerinde yine parasini verip oyunu tam alabiliyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    season pass teki dlcleri zaten handsome içinde barındırıyor. ben de ondan dolayı hemen aldım. season pass yoktu bende.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.