Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

12 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 34 Misafir (7 Mobil) - 35 Masaüstü11 Mobil
5 sn
267.290
Cevap
2.080
Favori
13.269.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10543
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107984 mesaj) Mobil (35193 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9078 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    507 Mesaj

sisteminiz ve aldığınız fps ye göre oyunun optimizasyonunda bir problem görükmüyor. optimizasyonuna problemli diyen arkadaşlar var da o yüzden merak etmiştim, teşekkürler.

tahminen sistemim 5700 xt + r5 2600 ile 1440p max. ayarlarda 80-90 fps alınabilir.
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: s1LENT

sisteminiz ve aldığınız fps ye göre oyunun optimizasyonunda bir problem görükmüyor. optimizasyonuna problemli diyen arkadaşlar var da o yüzden merak etmiştim, teşekkürler.

tahminen sistemim 5700 xt + r5 2600 ile 1440p max. ayarlarda 80-90 fps alınabilir.
    Sizin için sanal çözünürlük ile 2K ya aldım oyunu, ayarlar aynı. 50-60 fps ile oynuyorum 50’nin altına düşmüyor gece yağmurlu şehirde araba sürüyorum. Gayet iyi bence. 1440p de görüntü daha güzel oldu bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/
    |
    |

Eyvallah hocam sağol 👍

|
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilk çıktığında ₺'ydı. Steam'le aynı veya biraz düşüktü fiyatı. İstek listeme eklemiştim hatta.
    |
    |
    Informed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2k da grafiklerin çok güzel gözüktüğünü söylüyorlar zaten, mafia II yi yakın zamanda bitirip mafia I i hiç oynamamış biri olarak almaya can atıyorum fakat fiyatının 50-100 tl arasına gelmesini bekleyeceğim yılbaşına kadar
    |
    |

Orijinalden alıntı: s1LENT

2k da grafiklerin çok güzel gözüktüğünü söylüyorlar zaten, mafia II yi yakın zamanda bitirip mafia I i hiç oynamamış biri olarak almaya can atıyorum fakat fiyatının 50-100 tl arasına gelmesini bekleyeceğim yılbaşına kadar
    Fiyat biraz yüksek, indirimleri beklemeniz daha uygun olur. İlk oyunu zamanında deli gibi oynamamış olsam ben de almazdım. İndirime girmesini bekleyemedim o yüzden.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj
    rainway programını indirip kurduktan sonra steam hesabını bağlayınca "castlestorm" adlı oyun steam'a ekleniyor.
    Oyunun steam koleksiyon kartları mevcut.
    |
    |

Tek kelimeyle: ÜZDÜ!
    |
    |
    s1LENT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj

Zorlu yaparsak süreyi biraz uzatırız demişler hocam insan az uzun hikaye yapar da verdiğimiz paranın hakkını alırız. Assassin's Creed Odyssey her ne kadar ben dahil oyuncuların çoğunluğunu 30. 40. saatten sonra sıksa da adamlar 100 saatte biten oyunu Epic'de 20 TL'ye verdiler.
    |
    |

Monster Abra A5 V15.6.4 Intel Core i7 10750H | 16 GB(2x8GB) SAMSUNG DDR4 2933MHz | 512GB SAMSUNG PM981a M.2 SSD | 4GB GDDR6 nVIDIA® GeForce® GTX1650 (Refresh 2020 Sürümü) | 15,6 inç; FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Gaming Mousepad
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIK

Zorlu yaparsak süreyi biraz uzatırız demişler hocam insan az uzun hikaye yapar da verdiğimiz paranın hakkını alırız. Assassin's Creed Odyssey her ne kadar ben dahil oyuncuların çoğunluğunu 30. 40. saatten sonra sıksa da adamlar 100 saatte biten oyunu Epic'de 20 TL'ye verdiler.
    Adamlar hikayeyi baştan yazmıyorlar. Var olan bir oyunun remake'i bu, orijinal oyunun oynanış süresi de aşağı yukarı aynı. Hikayede ufak rütuşlar dışında bir değişiklik yok. Çok fazla değişiklik olsaydı klasik oyunun remake'i olmaktan çıkardı zaten. Fiyat yüksek deseniz haklısınız, buna ben de katılıyorum, fakat hikayeyi uzun yapsalardı demek doğru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuhleep -- 26 Eylül 2020; 21:29:33 >
    |
    |
  • Yarbay
    3526 Mesaj

• Yüzbaşı
    287 Mesaj

Yok haklısınız, Remastered yerine keşke Remake yapsalardı desem daha doğru olacaktı sanırım :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Yok haklısınız, Remastered yerine keşke Remake yapsalardı desem daha doğru olacaktı sanırım :)
    Şuanki oyun remake zaten. Remaster değil.

Remake'in Türkçesi 'yeniden yapım' olunca yani oynama süresi vs. de değişiyor diye biliyordum. Demek ki sabit kalabiliyormuş. O zaman ilk oyunla aralarında çok da fazla bir değişiklik olmamış, başı ve sonu aynı olacak illa da ortalara bir şey sıkıştırmamışlar diye anlıyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Remake'in Türkçesi 'yeniden yapım' olunca yani oynama süresi vs. de değişiyor diye biliyordum. Demek ki sabit kalabiliyormuş. O zaman ilk oyunla aralarında çok da fazla bir değişiklik olmamış, başı ve sonu aynı olacak illa da ortalara bir şey sıkıştırmamışlar diye anlıyorum.
    Hayır remake'de de değişiklik olmaz fazla. Remake değişikliği asıl olarak oyun motorunda, grafiklerde vs. olur. Hikaye vs. sabit kalır. Remaster ise grafiklerde orijinal oyunun cilalanması gibi düşünebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=QZLnnAgEQ6Y

Starcraft orijinal ve remastered karşılaştırması yukarıdaki videoda. Oyun birebir aynı içerik olarak.

Mafia ise remake örneği. Oyunda fazla - köklü değişiklikler olsa bu sefer oyun farklı bir oyun olurdu. Yine de eklemeler var görevlerde vs.

• Yüzbaşı
    890 Mesaj

Cyberpunk 2077'nin 19 Kasım da çıktığını biliyoruz ama perşembe günü olduğunu yeni gördüğümde acaba dedim... acaba Epic tam da o gün Witcher 3 GOTY'i bedava verebilir mi? Bence muhtemel...

@Round Robin Hocam yanlış anlamayın ama remake demek eski oyunu birebir yapmak da değil. Hangar13'ün oyun süresini orijinal oyunla aynı tutması ve açık dünya elementleri eklememesi tamamen tercih meselesi. Adamlar zaten Mafia 3 den açık dünya tasarımlarının beğenilmediğini bildiklerinden zannımca bu remake de de bundan vazgeçmişler ve bana sorarsanız oyunun ömrünü bildiğiniz kısaltıp tek deneyimlik bir olaya dönüştürmüş. Ha oynamadığımdan bir şey diyemem ama hikayeyi genişleteceklerini, yeni ara sahneler ekleyeceklerini vs söylemişlerdi ama yapmamışlarsa bilemem yoksa hikayeyi uzaltıp kısaltmaları kadar da doğal bir şey olamaz. Resident Evil 3 örneğinden de biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 26 Eylül 2020; 23:13:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Round Robin

• Yüzbaşı
    287 Mesaj

Şimdi daha net oturdu hocam eyvallah yordum biraz seni
    |
    |

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.