Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 38 Misafir (24 Mobil) - 21 Masaüstü26 Mobil
5 sn
267.255
Cevap
2.082
Favori
13.266.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10543
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2118
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107952 mesaj) Mobil (35190 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9077 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    1303 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Martin Riggs

Yan hikaye ve aktivitelere hiç vakit harcamadım neredeyse. Ben sevemedim o aktiviteleri. Zaten ana hikayeyi o kadar sürükleyici yapmışlar ki diğer aktiviteler falan zaman kaybıymış gibi geliyordu hemen ana hikayeye dönüyordum tutamayıp kendimi :)

Yakuza Kwami 1 diyorsunuz yani sıraya göre. Bir bakınayım ona teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Disk olayı PC oyunculuğu için bir anlam ifade etmiyor fakat konsollarda kutu oyunların ayrı bir piyasası var. İnsanlar alıyor oynuyor sonra biraz altına satıyor yada takaslıyor. Böyle böyle döndürüyorlar ve neredeyse ceplerinden hiç para çıkmamış oluyor. Ayrıca bazıları avantajlı; ben konsol sahibi iken dijitali pahalı olup kutulusu neredeyse yarı fiyatına gelen oyunlar vardı. Oynadım bitirdim sattım ve neredeyse eksiye düşmedim. Yüksek boyutlu oyunlardan biri olan RDR2 yanılmıyorsam sadece 2 diskti. Boyutlar iyice büyüdükçe 3-4 disk koyarlar ama yine diskli versiyonunu yaparlar diye düşünüyorum.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2830 Mesaj
    Mafia Remake için son 5 gün. Bir an önce çıksa da oynasak ya Cyberpunk ile birlikte bu sene en çok beklediğim 2. oyun.

Mafia Classic'i oynamak bir türlü kısmet olmamıştı, ama Classic'i oynamamış olmam avantaj olacak benim için diye düşünüyorum, çünkü önceki oyunla kıyaslamadan oynayacağım. Umarım güzel bir Remake olmuştur, son zamanlarda çıkan Remake'ler hep güzel olmuştu, umarım seriyi bozmazlar.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Binbaşı
    1574 Mesaj
    Elimdeki kuponu harcamak için Epic mağazasına komple baktım, indirimli indirimsiz ne oyun varsa inceledim. Yine alabileceğim bir oyun bulamadım. Birkaç alternatifim var ama yine de almak istemiyorum.

Anno 1800 almak istiyordum fakat DLC olmadan oynanmıyormuş. Daha önce denemediğim bir türe de 100 TL üstü vermek istemiyorum. Ghost Recon: Wildlands Gold sürümü alabilirdim fakat o türü sevmiyorum hiç. The Division 2'yi de 15 TL'ye almama rağmen 2 saat oynayıp bırakmıştım. Ghost Recon: Breakpoint ise nefret edilen bir oyun. Bu yüzden fiyatına bile tam bakmadan geçtim. Crysis Remastered alasım var ama 73 TL bile fazla geliyor nedense. Bilemedim. Mortal Shell zamanında 40 TL idi. Bunu da geçtim. Snowrunner indirimde olmadığı için almayı düşünmüyorum. Jedi Fallen Order da EA Play'e gelir herhalde gelecek Ağustos ayına kadar.

Yani anlayacağınız dostlar, Epic eğer kupon vermeye devam etmezse veya Steam'den ucuza oyun getirmezse maalesef Epic alışverişlerimi noktalayacağım. Epic'e özel çıkacak oyunlar için bir şey diyemiyorum ama Steam kütüphanemde çok daha fazla oyunum olduğu için koleksiyonumu oradan yapmak istiyorum haliyle.

Yine de kuponu bulmuşken de kaçırmak istemediğim için saydığım oyunlardan önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Er
    7 Mesaj

The Crew 2 Gold Edition - 21 TL
    Assassin's Creed Origins Gold Edition - 21 TL
    Assassin's Creed® Odyssey Gold Edition (Assassin's Creed III Remastered ve Liberation Remastered de dahil) - 67 TL
    Far Cry 5 Gold Edition (Far Cry 3 de dahil) - 31,80 TL

Yukarıdakiler epic kupon ile uygun fiyata alabileceğin oyunlar. Ben The Crew 2 almak istiyordum fakat kuponumu kullandım :(((
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her alışverişe 60 TL çek veriyordu bir ara o zaman alsaydın baya kar ederdin

|
    |
    konur43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj

23 eylülde rocket league’i ücretsiz alırsanız 60 liralık yeni kupon verecek epic

|
    |
    konur43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5675 Mesaj

Anno için dlcsiz oynanmaz diye bir şey yok çünkü oyuna o kadar etkileri yok oyunu 200 saat oynadıktan sonra bir 50 saat daha oynamak istiyorsan farklılık olsun diye alınır anca bu dlcler
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır.

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

23 eylülde rocket league’i ücretsiz alırsanız 60 liralık yeni kupon verecek epic
    23 eylülde rdr 2 indirimi hala devam ediyor olacak mı acaba? 60 lira kuponu aldığımda tekrar almayı düşünüyorum.

Hack&Slash ve Deck Building türünü sevenler için güzel bir oyun.
    |
    |

People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul. One does not become enlightened by imagining figures of light, but by making the darkness conscious.
    - Carl Gustav Jung

Steam: Lautréamont

• Halen var mı öyle bir şey? 3-4 liralık oyun alayım devam ediyorsa.

|
    |
    mrthr3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok indirim döneminde vardı hocam yaz indirimlerinde

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Evet, Rdr 2'nin indirimi 24 Eylül saat 18.00'a kadar sürecek

|
    |
    Arthur.Morgan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam RDR 2 kupon ile beraber 140 liraya düşüyor. Seviyorsanız kaçırmayın sırf arada girip at sürmek bile çok zevkli
    |
    |

AC Odyssey Deluxe + Rocket League den gelecek olan kuponla da Season Pass ı satın alırsanız tosla geri iade ile beraber 35.5 ₺ ye Odyssey Ultimate sahibi olabilirsiniz.
    |
    |
    Sizce hangisi tatmin eder

• Binbaşı
    1651 Mesaj

Bence "Odyssey season pass" , New york zaten bedava olması gereken bir eklentiyi parayla satmayı tercih ediyorlar. Ayrıca The Division serisi hızlı fiyatı düşen bir seri...
    |
    |
    Ucan Hollandalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeni :Intel Core i7 7700k (4.2 Ghz.) | MSI Gaming PRO Carbon Z270 | GSKILL 16GB (2x8GB) CL15 TridentZ DDR4 3200MHz | Asus Strix ROG GTX 1080 |CORSAIR 128GB Force GS SSD| Intel 660P 1TB 1800MB-1800MB/s NVMe M.2| 500 GB Samsung SATA II | 2 x WD 3.5" 2TB Caviar Green Sata 3.0 | PSU : CoolerMaster Silent Pro 700W | CORSAIR CARBIDE SERÄ°SÄ° 300R Siyah Kasa
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

Eyw 👍

|
    |
    emrahcey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.