Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , azos , Darksun80 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hocam ben yeni oyuncuyum, hesabım Legion paketinde yani Battle for Azeroth bile yok. Haliyle 110 level karakter ile pek gold kasılmaz diye düşünüyorum. En son baktığımda 1 aylık token fiyatları 180 - 250k arası değişiyordu. İşin özü aslında token için gold kasıp kasmamak değil, elin yabancısının 13 para verip alıp geçtiği şeye 120 para vermemek yada elde edebilmek için oyun içi amelelik yapmamak. Blizzard'ın bazı ülkelere özel fiyat çekmesi gerekiyor. Örneğin sanırım Rusya'ya ve bazı ülkelere çekiyormuş.

Bu arada 13ünden itibaren BFA herkese bedava olacak diye duydum.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, hep steam konusunda sizlerden bir şeyler öğrendim fırsatlardan haberim oldu ya da ne nasıl yapılır bu başlık altında yazan arkadaşlardan öğrendim. Kırk yılın başı bir işe yaramışız çok mu. Aslında bahseden arkadaşlar vardı ama tam olarak nedir nasıl yapılır biraz kafalar karışabiliyordu ben de elimden geldiğince açıklayayım belki işine yarayan olur dedim.

• pphammer kullanıcısına yanıt

Ben almak istiyorum yada aldık Xbox kısmını satmak istiyorum o işler nasıl olacak hesabımı veriyorum karşı tarafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox kısmını vermek için e-posta adresini xboxta ana hesap olarak girmek yetiyor. Hepsi bu. Bir daha ellenmiyor. Xbox sahibi kendi hesabini kullanıyor.

PC kısmında sıkıntı yok. Son sürüm win10 da bu e-posta ile oturum açılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yani ben bilgisayar kısmını aldım mesela birinden benim e-posta adresimi girecek öyle anladım ortak hesap muhabbeti şifre değiştirme muhabbeti falan olmayacak

• Örneğin abc@hotmail.com adresine Xbox gamepass aldınız. Yeni adres olsun daha temiz.

Xboxta bu adres ana hesap diye kaydediliyor. Isı bitiyor.

PC de yeni kişi olarak ekleyip yeni oturum açıyoruz.

Oyunları buraya yüklüyoruz. En temizi bu?

Ben de yeni ortak oldum. Henüz Xbox kısmını arkadaşım kullanmaya başlamadi.

Ama şunu yapabilecegini dusunuyorum. Benim pcde kullandığım abc@hotmail.com e-posta adresimi Windows oturumu ile açıp erisebilir. Bunu bir araştırmak lazım.

İçindeki kredi kartlarimi sildim. Yanlışlıkla oyun alınmasın diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Ekim 2020; 9:7:24 >

Şimdi oldu teşekkür ederim

• bu nasıl bi clickbaittir :D sayfaya girince fiyat artıyor

• arkadaşlar 2k21 almak istiyorum playstore ve oynasana sitelerinden hangisi güvenli ve neden steame göre daha ucuz bir dolandırıcılık olma ihtimali var mı?

ya da bildiğiniz başka güvenilir site var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jr.Harden -- 13 Ekim 2020; 11:12:59 >
  • jr.Harden kullanıcısına yanıt

Hocam normalde korsan tavsiye etmem ama,

1- 2k games yeni nba oyunlarını daha gösterirken bile maç göstermek yerine oyunun microtransaction bölümünü gösteriyor ve bu da oyunun genel kalite olarak size iyi bir deneyim sunmaktan çok cebinizdeki kalan parayı almak için yapıldığını gösteriyor.

2- Bu ekonomik şartlarda her sene az bi cila ile yenisi çıkan copy paste oyunlara para vermeyi uygun görmüyorum, tabi olay sizde bitiyor, kendi paranız istediğiniz yerde harcarsınız.

Sonuç olarak google da "skidrow 2k21" diye aratıp oynayın derim.

• Fanaticalın indirimleri başlamış 1 dolara oyunlar var:https://www.fanatical.com/tr//

Ana sayfa linkini bırakıyorum çünkü bütün indirimler görülebiliyor bu şekilde. Uygun fiyatlı oyun varsa birbirimizi haber edelim.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Fanaticalın indirimleri başlamış 1 dolara oyunlar var:https://www.fanatical.com/tr//

Ana sayfa linkini bırakıyorum çünkü bütün indirimler görülebiliyor bu şekilde. Uygun fiyatlı oyun varsa birbirimizi haber edelim.  

Şöyle bir baktım da hocam Fanatical doları direk güncel kurdan aldığı için fiyatlar Steam'e göre çok pahalı. Buradan almaktansa en kötü Steam kış indirimlerini beklemek en iyisi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Şöyle bir baktım da hocam Fanatical doları direk güncel kurdan aldığı için fiyatlar Steam'e göre çok pahalı. Buradan almaktansa en kötü Steam kış indirimlerini beklemek en iyisi bence.

Alıntıları Göster

Ben bundle fiyatlarının çoğunu beğeniyorum, içerdiği oyuna göre de alıyorum genelde istenilen bir oyun "uygun" fiyata düştüğü an alınmalı bence bekleme işini 300TL+ oyunlara yapmak daha mantıklı

• Impakt kullanıcısına yanıt

Steamde 57 TL'ye satılan rimworld fanaticalde 200 küsür tl 

• Spellforce 3 loyalty 42 tl alınır mı. Eski oyunları Warcraft 3 gibiydi. Bu da öyleyse oynanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Ben bundle fiyatlarının çoğunu beğeniyorum, içerdiği oyuna göre de alıyorum genelde istenilen bir oyun "uygun" fiyata düştüğü an alınmalı bence bekleme işini 300TL+ oyunlara yapmak daha mantıklı

Alıntıları Göster

Bundle'ları güzel evet ama tekli oyunlarda pekte fırsat olamıyor gerçi şu zamanda fırsat dediğimiz şeyler de çok azaldı malum kurdur, vergidir vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Steamde 57 TL'ye satılan rimworld fanaticalde 200 küsür tl 

Hocam bundlelara goz gecirin bir de guzel bundlelar var

Tabii kurlardan dolayı fırsatlar da sınırlı kalabiliyor.  

Bu arada farkli sitelerdeki indirimleri de tarayalim eger var ise buraya atalim herkes bilgilensin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 13 Ekim 2020; 16:29:23 >
  • Xbox Game Pass kampanyasından faydalanmak isteyen olursa, ki mutlaka faydalanın fiyatlar muhtemelen artacak, benim telefonda konuştuğum beyefendi bu fiyatların sebebinin Microsoft'un TL kurunu güncellememesinden dolayı dedi, bence Kasım ayı gelmeden mutlaka alın. 3 yıl boyunca ayda 7 TL'ye hem Game Pass hem de EA Play, kaçırılmayacak bir fırsat. Bir de EA Play, hem Game Pass'e hem de Game Pass Ultimate'a gelecekmiş, bilginiz olsun.

Microsoft'u aradığınızda da hiç "2 yıllık şundan, 1 aylık şundan, 1 aylık şundan" diye kasmanıza gerek yok. Telefonda direkt "Ben 3 yıllık Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorum" dediğinizde yardımcı oluyorlar. Bu kampanyadan haberleri var yani. Benim telefonda görüştüğüm beyefendi çok yardımcı oldu, hatta kendi söylediğine göre bu kampanyayı duyuran kişiymiş.

Sadece Microsoft hesabı açıp, Xbox profili oluşturup, içerisine kredi kartınızı ekleyin (banka kartları sorun çıkartıyormuş, kredi kartı kullanın o yüzden) , ondan sonra Microsoft'u arayın ve 36 aylık game pass istediğinizi söyleyin, onlar adım adım hallediyorlar.

• Bu arada Steam uzerinde daha onceden duyurdugum indirimli Yakuza 0, Kiwami, Kiwami 2 hepsi Xbox gamepassde ekliymis, koleksiyon amaci gutmeyip oyunu oynamak isteyenlerin bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 13 Ekim 2020; 16:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Xbox Game Pass kampanyasından faydalanmak isteyen olursa, ki mutlaka faydalanın fiyatlar muhtemelen artacak, benim telefonda konuştuğum beyefendi bu fiyatların sebebinin Microsoft'un TL kurunu güncellememesinden dolayı dedi, bence Kasım ayı gelmeden mutlaka alın. 3 yıl boyunca ayda 7 TL'ye hem Game Pass hem de EA Play, kaçırılmayacak bir fırsat. Bir de EA Play, hem Game Pass'e hem de Game Pass Ultimate'a gelecekmiş, bilginiz olsun.

Microsoft'u aradığınızda da hiç "2 yıllık şundan, 1 aylık şundan, 1 aylık şundan" diye kasmanıza gerek yok. Telefonda direkt "Ben 3 yıllık Game Pass Ultimate kampanyasından faydalanmak istiyorum" dediğinizde yardımcı oluyorlar. Bu kampanyadan haberleri var yani. Benim telefonda görüştüğüm beyefendi çok yardımcı oldu, hatta kendi söylediğine göre bu kampanyayı duyuran kişiymiş.

Sadece Microsoft hesabı açıp, Xbox profili oluşturup, içerisine kredi kartınızı ekleyin (banka kartları sorun çıkartıyormuş, kredi kartı kullanın o yüzden) , ondan sonra Microsoft'u arayın ve 36 aylık game pass istediğinizi söyleyin, onlar adım adım hallediyorlar.

Banka kartlariyla odeme yapilmasi mumkun degil mi?

ve 3 yillik istedigimizde ucret aylik olarak 7 TL cekiliyor degil mi toptan bir ucret yok yani

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.