Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13159. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (5 Mobil) - 24 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.517
Cevap
2.719
Favori
21.291.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epic'in bedavaya dağıttığı FM 2020 oyununu 500 TL'den mi satıyorlar yoksa Elf gözlerim yanlış mı görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Epic'in bedavaya dağıttığı FM 2020 oyununu 500 TL'den mi satıyorlar yoksa Elf gözlerim yanlış mı görüyor

Elf gözlerinde sorun var gibi hocam :D bende 219 TL

Bu arada bişey soracam.

1-2 ay önce Global steam wallet kod artık kullanılmayacak diye bi yazı görmüştüm halen öyle mi?

Euro ve Dolar steam wallet kod kullanılamıyacak şeklinde

edit: Fail olmuşum :D Steamden bahsediyorsunuz sandım hocam. Geriye dönük baktımda başka bi siteden bahsediyormuşsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 12 Ekim 2020; 19:4:2 >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası beni de şaşırttılar. Normalde Voidu her sene uygun fiyattan satıyordu, 18 ve 19’u oradan almıştım son senelerde ama bu sene böyle yapmaları gerçekten kötü. Kendileri kaybeder yapacak bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Yok hocam baya 500 TL'ye satıyorlar, FM 21 daha ucuz Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Bu arada evet Steam o konuya kısıtlama getirdi. Eskiden alınanlar aktifleşebiliyor mu bilmiyorum ama yeni alırsanız muhtemelen kullanamayacaksınız

• Company of Heroes 2, ₺1,55 Steam üzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Company of Heroes 2, ₺1,55 Steam üzerinden

Pahalı. 4-5 kez falan bedavaya dağıttılar. Kalıcı olarak bedava olsa da uğraştırmasalar. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Yerde ₺1,5 görsem tekmeler yol ortasına atarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Blizzard'ın Türkiye'de Yerel Fiyatlandırmaya geçmesi için #BlizzFixThePrice etiketiyle Twitter'da hashtag açılmış. Destek vermek isteyen olursa diye paylaşıyorum.

Kesinlikle destek olunmalı. WoW 1 aylık sürem dün itibari ile bitti, devam etmek istiyorum fakat sadece WoW'a her ay 13 EUR = 120 TL abonelik parası verebilecek halim yok.

Yeni ek paketleri de alalım desen ki olmazsa olmaz, 40-45 EUR'dan ittiriyorlar:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• pphammer kullanıcısına yanıt
    j.sahin kullanıcısına yanıt

Geçmiş sayfalarda @j.sahin nickli arkadaş benzer bişeyi açıklamıştı sanırım:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145827853

• XanthiN kullanıcısına yanıt

wow u türkiyede oynamak için gold kasmak şart gibi bir şey günde 1 saat farm ile ayda 2-2.5 token kasılıyordu en son, ben bütün blizzard oyunlarını öyle alıyorum birde yeni paketle birlikte para kasmak daha da kolay oluyor yani şimdi 40 euro verseniz ek paketin başlangıcında rahat 2 katı kazanılır

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Geçmiş sayfalarda @j.sahin nickli arkadaş benzer bişeyi açıklamıştı sanırım:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145827853

Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Hocam ben yeni oyuncuyum, hesabım Legion paketinde yani Battle for Azeroth bile yok. Haliyle 110 level karakter ile pek gold kasılmaz diye düşünüyorum. En son baktığımda 1 aylık token fiyatları 180 - 250k arası değişiyordu. İşin özü aslında token için gold kasıp kasmamak değil, elin yabancısının 13 para verip alıp geçtiği şeye 120 para vermemek yada elde edebilmek için oyun içi amelelik yapmamak. Blizzard'ın bazı ülkelere özel fiyat çekmesi gerekiyor. Örneğin sanırım Rusya'ya ve bazı ülkelere çekiyormuş.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Wow'a başlamak için çok kötü zaman seçmissiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Alıntıları Göster

Anlatım biraz karışık olmuş, tam anlamadım müşteri hizmetlerini arayıp tam olarak ne diyeceğimizi Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Ama Xbox Game Pass kısmını almak isteyen biri olursa ben de PC Game Pass kısmını alabilirim. Ayda 7 TL'ye 3 yıl boyunca Game Pass kullanmak süper avantajmış. 3 seneye Game Pass aylık fiyatı 70 TL olur bu gidişle..

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hocam ben yeni oyuncuyum, hesabım Legion paketinde yani Battle for Azeroth bile yok. Haliyle 110 level karakter ile pek gold kasılmaz diye düşünüyorum. En son baktığımda 1 aylık token fiyatları 180 - 250k arası değişiyordu. İşin özü aslında token için gold kasıp kasmamak değil, elin yabancısının 13 para verip alıp geçtiği şeye 120 para vermemek yada elde edebilmek için oyun içi amelelik yapmamak. Blizzard'ın bazı ülkelere özel fiyat çekmesi gerekiyor. Örneğin sanırım Rusya'ya ve bazı ülkelere çekiyormuş.

Bugünkü Multiplayer videosunda da geçti bu konu. Orhun'un söylediğine göre Blizzard uzun süredir Arjantin, Rusya, Brezilya gibi ülkelerde bölgesel fiyatlandırma kullanıyormuş. Türkiye için de yapmamaları için hiçbir neden yok yani.

• quote:

Anlatım biraz karışık olmuş, tam anlamadım müşteri hizmetlerini arayıp tam olarak ne diyeceğimizi  

Ama Xbox Game Pass kısmını almak isteyen biri olursa ben de PC Game Pass kısmını alabilirim. Ayda 7 TL'ye 3 yıl boyunca Game Pass kullanmak süper avantajmış. 3 seneye Game Pass aylık fiyatı 70 TL olur bu gidişle..

Alıntıları Göster

sırası

2 adet 12 aylık gold live 180 180

6 liraya 1 aylık gamepass pc

6 liraya 3 aylık gamepass ultimate

65 liraya 12 aylık ea play

• quote:

sırası

2 adet 12 aylık gold live 180 180

6 liraya 1 aylık gamepass pc

6 liraya 3 aylık gamepass ultimate

Alıntıları Göster

Şimdi bu şekilde alınınca, 1 kişi Xbox'tan Game Pass Ultimate'e, 1 kişi de PC'den Game Pass Ultimate'e, 3 yıl boyunca sınırsız ve eş zamanlı bir şekilde erişebiliyor değil mi? EA Play gelince yine iki taraf da EA Play'e ulaşabilecek?

• quote:

Şimdi bu şekilde alınınca, 1 kişi Xbox'tan Game Pass Ultimate'e, 1 kişi de PC'den Game Pass Ultimate'e, 3 yıl boyunca sınırsız ve eş zamanlı bir şekilde erişebiliyor değil mi? EA Play gelince yine iki taraf da EA Play'e ulaşabilecek?

Alıntıları Göster

Evet

• quote:

Evet

Alıntıları Göster

Teşekkürler bilgilendirme için. Xbox konusundan bir Xbox'cı bulup almak lazım, kaçırılmayacak fırsat.

@j.sahin Sana da teşekkürler. Senin de mesajını geçen gün görmüştüm ama bu kadar sıcak bir fırsat olduğunu şimdi anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 12 Ekim 2020; 22:3:10 >
  • quote:

Teşekkürler bilgilendirme için. Xbox konusundan bir Xbox'cı bulup almak lazım, kaçırılmayacak fırsat.

@j.sahin Sana da teşekkürler. Senin de mesajını geçen gün görmüştüm ama bu kadar sıcak bir fırsat olduğunu şimdi anladım.

Alıntıları Göster

Ben aldim 2-3 günde Xbox hakkını sattım. İsteyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.