Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

5 sn
267.213
Cevap
2.081
Favori
13.263.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10542
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107924 mesaj) Mobil (35184 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    11760 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    'Humble You Can Pet The Dog Bundle' ve diğer aktif Humble paketleri:
    https://steamcommunity.com/groups/DHGrup/announcements/detail/2892956582944311661
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

STEAM'de Dragons Dogma Dark Arisen (CAPCOM) 30'a düşmüş... RPG sevenlere tavsiye edilir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Neco.

Bundle çıkar çıkmaz baktığımda en yüksek tier fiyatı 112,26₺ idi, anlaşılan fiyatı 90₺'ye çekmişler. Yine çok bu oyunlara.
    Tier 2 Shenmue için alınabilir, gerisi kötü bence de.
    |
    |

People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul. One does not become enlightened by imagining figures of light, but by making the darkness conscious.
    - Carl Gustav Jung

Steam: Lautréamont
  • Yarbay
    7242 Mesaj
    Sea of Thieves nasıl bir oyun arkadaşlar ?
    division 2 gibi single takılıp görevlere matchmaking ile rastgele oyuncu bularak gidebiliyor muyuz ?
    eğer direkt belirli arkadaş gerekiyorsa oynamak için almayacağım ama destiny division gibi rastgele eşleştirme varsa bir denemeyi düşünüyorum

edit: tamamen online odaklıymış direkt arkadaş yoksa oynanmıyor diyorlar vazgeçtim bu arada oyun indirimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 17 Eylül 2020; 23:12:46 >

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yarbay
    4923 Mesaj

Tamamen Online PvP ve PvE içerikli oyun. Yalnız oynayacak adamlara işkence ediyorlar oyunu PvP işin içine girdiği için ama oyunu beraber bir arkadaşla öğrenip oynandıktan sonra bence en iyi oyunlardan biri. Oyun tamamen korsanlık üzerine kurulu. İçerikleri ise en az 500 saate yakın oynanış sunuyor herşeyi yapmaya kalktın mı.

Oyun zor öğreniliyor ilk saatlerde ama alıştıktan sonra başka oyuna giremiyorsun. Bazen günlük 11 saat oynadığım oluyordu ve toplamda 200 saati devirdim 1 ayda.

Genel oyun hakkında yorum olarak yazdım diğer arkadaşlar da SoT almayı düşünüyorsa diye.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://store.steampowered.com/app/845070/The_Awesome_Adventures_of_Captain_Spirit/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 17 Eylül 2020; 23:25:30 >
    https://twitter.com/discord/status/1306654228589481991

1 aylık Discord Nitro + 3 aylık Game Pass 75 TL gibi bir fiyata geliyor konsolda kullanırsanız baya karlı oluyor pc için de değerlendirilebilir bence.
    (Discord kullanıyorum ama Nitronun ne olduğuyla ilgili en ufak bir bilgim yok.)

Edit: Discord Nitro Discord üzerinde ayrıcalıklar veriyormuş attığım linkten ona da bakabilirsiniz.

gamepass 3 aylık discord nitro veriyordu, o gelen 3 aylık nitro üzerinden 3 aylık gamepass almayı denedim ama boş envanter.
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bedava paradoksu denemesi: başarısız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

gamepass 3 aylık discord nitro veriyordu, o gelen 3 aylık nitro üzerinden 3 aylık gamepass almayı denedim ama boş envanter.
    Hocam öyle bişey olsaydı ortalık yıkılırdı suyunu çıkarmayalım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

|
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    3360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Humble yeni bundle yayınlanmış:
    https://www.humblebundle.com/games/you-can-pet-dog?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2_c_youcanpetdog_bundle

Tüm oyunlar --90 TL

Son 2 bundle gerçekten kötü mü bana mı öyle geliyor.
    tier 2 alıp, tier 3deki oyunu steamden alırsak 5 tl kardayız
    |
    |

• Yarbay
    7242 Mesaj
    beu çevirmen grupları kafayı yemişler gerçekten tamam emek var destek verelim ama abartıyor bazı gruplar darksiders genesis indirime girmiş yaması var mı diye bakayım dedim oyun 35 TL yama 25 TL :)
    |
    |

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj

Total war Troy verdi ilk günden.
    Şimdi de Roller Coaster Tycoon 3 verecekler. Çıktığı gün.

Fanatikler için anında alınacak oyunlar, ama casual oyuncuların çogunda olmayan oyunlar.
    Eski olmasına rağmen kaliteli oyunlar hocam.

Bunun yanında indirim ile verdiği oyunlarda az değil. 60 TL lik kupon ile çok iyi indirimler sağlıyor.
    |
    |
    Mr Sherlock Holmes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ahmet1040

Steamde Life Is Strange 2 ilk bölüm bedava veriliyor.dolaşırken şunu da gördüm bedava veriyormuş.Life is strange evreninde bedava demo paketi diyordu.Ekleyin hesaba dursun :)

https://store.steampowered.com/app/845070/The_Awesome_Adventures_of_Captain_Spirit/
    O oyun Life is Strange 2 ile bağlı ufak bir oyun 2 saat kadar süresi var LiS 2 oynamayı düşünen önce bunu oynuyor sanırım o yüzden bedava vermişlerdi.
    |
    |

EA pass dahil olması lazım o fiyata yalnız. Onunda etkisi olabilir artışta.
    |
    |
    kaisersoze81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her zaman ücretsizdi episode 1
    |
    |
    gargamel_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2.oyunun 1.bölümü hiç ücretsiz olmadı diye biliyorum. Her zaman ücretsiz olan 1.oyunun 1.bölümü değil miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    falldownnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2829 Mesaj
    Red Faction serisi Steam'de %80 indirim ile Historical Low. Armageddon ve Guerilla değerlendirilebilir.

https://store.steampowered.com/sale/red-faction/

Saints Row: The Third - The Full Package Steam'de %80 indirim ile Historical Low.

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/17933

Saints Row 4: GOTY Steam'de %80 indirimle 6.20₺ (Daha önce %84 indirimle 5₺'ye satılmış)

https://store.steampowered.com/agecheck/sub/47804
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

• Yarbay
    14201 Mesaj
    epic games'de 80 lira üzeri kupon harcanacak oyun var mı şuanda? iyi bir fiyata gelen?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
8,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.