Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 41 Misafir (20 Mobil) - 32 Masaüstü23 Mobil1 Android
5 sn
267.214
Cevap
2.081
Favori
13.263.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10542
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107925 mesaj) Mobil (35184 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    6089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Epic Games bu sene ne oyunlar vermiş öyle

darksiders 1 warmastered edition
    darksiders 2 dethinitive edition
    kingdom come: deliverance
    assassin's creed: syndicate
    watch dogs 1
    world war z
    just cause 4
    gta 5 premium edition
    borderlands handsome collection
    civilization 6
    ark: survival evolved
    killing floor 2
    torchlight 2
    a total war saga: troy
    remnant: from the ashes
    hitman 1
    watch dogs 2
    football manager 2020
    PS Plus oyunlarını toplasan şunun yarısı etmez
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |

• Yüzbaşı
    861 Mesaj
    Merhaba. 2 saat once bana mail geldi. Gamepass pc 3.99 euro dan 7.99 euroya cikti diye. Size de geldi mi? Tam iki kati olmus. Iptal edeceğim zaman ayirip oynayamiyorum zaten. Bulunsun diye aydan aya ödüyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Aman Allahım Epic çıldırmış, bir foruma gireyim bakayım dedim FM 20 beleş olmuş, Epic reis yapıştırmış yine Epicin yeri başka, ondan başka kimse 20 liraya AC odyssey vermezdi. AC odyssey oynuyorum halen oyunu çok beğendim, originsi de alırım muhtemelen, odyssey ile benziyor mu? Odyssey evreninde adres sorsak, zütümüzdeki dona kadar alacak herifler. Biri de karşılıksız iş yapmaz mı yahu, oyun yapımcıları araya karşılıksız bilgi aldığımız iki üç görev ekleseymiş de ağzımız açık kalsaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 17 Eylül 2020; 21:28:31 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kaisersoze81

Merhaba. 2 saat once bana mail geldi. Gamepass pc 3.99 euro dan 7.99 euroya cikti diye. Size de geldi mi? Tam iki kati olmus. Iptal edeceğim zaman ayirip oynayamiyorum zaten. Bulunsun diye aydan aya ödüyordum
    XBOX Gamepass PC betadan çıkıyor ve fiyatı da artıyor bu zaten daha önceden açıklanmıştı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İNTEL CORE İ5 10500 CPU STOK 3.1 GHZ- TURBO BOOST 4.5 GHZ / 16 GB TeamGroup T-FORCE VULCAN TUF DDR4 3200 MHZ RAM /GİGABYTE Z-490M LGA1200 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yüzbaşı
    861 Mesaj

Anladım hocam. ayda 70TL benim için gereksiz bir masraf olacaktır. Bir kaç oyun zaten nedense açılmıyor. En temizi iptal etmek. Sağolun
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Avrupa'damı Türkiye'demi oturuyorsunuz bilmiyorum fakat fiyatı Türkiye için aylık 30 TL olacak haberiniz olsun 70 TL değil yani yurtdışında oturuyorsanız onu bilemeyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kaisersoze81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj

Aylık 15’di 30 olmuş şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaisersoze81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yurt dışındayım fakat Türkiye üzerinden abone olmuştum. Aylık 14.99 kesiliyordu. Bana gelen mail bu yönde. Bir ay daha bekleyeyim bakalım ne kadar kesilecek.
    Thank you for being a loyal subscriber to Xbox Game Pass for PC.

As of 17 September 2020, Xbox Game Pass for PC is ending introductory pricing and exiting Beta. As we are ending our introductory pricing, your recurring monthly subscription fee is increasing from £3.99 to £7.99; existing subscribers will keep their current subscription fee for 30 days. You will be charged the new price your first billing cycle after 17 October 2020, unless you choose to cancel your subscription before your next scheduled payment in your Microsoft account at Services & subscriptions.
    |
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Ultimate 45₺, konsol veya PC için sadece Game Pass 30₺ olmuş.

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

• Binbaşı
    1327 Mesaj
    Microsoft, 1-2 oyun dışında dünya üzerindeki en avantajlı fiyatları bize sunuyor.

O yüzden fiyat arttı diye üzülmeyin, hala en ucuz Game Pass'i biz kullanıyoruz. Arjantin'den bile daha ucuza veriyorlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Xbox Game Pass beklenen fiyat artışı gerçekleşmiş.

Ultimate 45₺, konsol veya PC için sadece Game Pass 30₺ olmuş.

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass#join
    Hala çok erişilebilir bir fiyat olmuş halihazırda PC kullanıcısıyım son zamanlarda hangi oyuna Steam üzerinden bakıp almayı düşündüysem bir gireyim Xbox Game Passde ne kadar diyorum ve bakıyorum ki oyun bedava Kütüphane acayip geniş kesinlikle Steam üzerindeki EA Play gibi değil 30 TL tamamen değer. FM20 taa Marttan beri Game Passde mesela sistem çok güzel oturmuş kullanmayanlara da tavsiye ederim teker teker oyunlara para vericeğinize(özellikle Steam üzerindeki fiyatı 50 ile 150 TL arası oyunlara) alın Xbox Game Pass oynayın mis gibi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    413 Mesaj

• Yarbay
    6099 Mesaj
    Epic sayesinde bayabi ücretsiz/ucuz alım yaptık bu sene vallaha olmasa fenaymış.

Aklıma gelenler;

Ac Odyssey + SP 20 şer tl (Ac3)
    Ac Origins 20tl
    The Crew 2 20Tl
    Watch Dogs 2 Ücretsiz
    Detroit Become Human 20Tl
    FM 2020 Ücretsiz
    GtaV Premium Ücretsiz
    Civ6 Ücretsiz
    Hitman Ücretsiz
    Borderlands Handsome Coll Ücretsiz
    Just Cause 4 Ücretsiz

Aklıma gelen AA AAA yapımlar. Epic kral piyasada istediği yeri edene kadar inşallah dahada devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Necip Fazıl Kısakürek
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Project Highrise - oynaması 3 gün ücretsiz:
    https://store.steampowered.com/app/423580/
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Humble yeni bundle yayınlanmış:
    https://www.humblebundle.com/games/you-can-pet-dog?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2_c_youcanpetdog_bundle

Tüm oyunlar --90 TL

Son 2 bundle gerçekten kötü mü bana mı öyle geliyor.
    Artık ücretsiz 1 aylık Humble Choice kuponunu kaldırmışlar sanırım ya da bu bundle'ın fiyatı düşük diye kaldırmışlar.

Bundle kalitesinde IGN satın aldıktan sonra zaten ciddi bir düşüş var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 17 Eylül 2020; 22:35:4 >
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

• DH Yönetici
    11760 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Görmeyenler için toparlayayım:

Bu Haftanın Ücretsiz Epic Oyunları

Football Manager 2020 | 24 Eylül 18:00'e kadar:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/football-manager-2020/

Watch Dogs 2 | 24 Eylül 18:00'e kadar:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/watch-dogs-2/

Stick It To The Man! | 24 Eylül 18:00'e kadar:
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/stick-it-to-the-man/

24 Eylül - 1 Ekim arası verilecek:
    - RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition

DH Steam Grubu'na katılmayı unutmayın:
    https://steamcommunity.com/groups/DHGrup
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• DH Yönetici
    11760 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Xbox Game Pass'e hiç bulaşmadım, sisteminden ve yeterince oynayacak oyunum olduğundan dolayı bulaşmayı da düşünmüyorum fakat barındırdığı oyunlar düşünülünce fiyatı hala cazip. Çok süre geçmeden promosyon indirim kampanyası yapacaklarını da düşünüyorum.
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    241 Mesaj

Bundle çıkar çıkmaz baktığımda en yüksek tier fiyatı 112,26₺ idi, anlaşılan fiyatı 90₺'ye çekmişler. Yine çok bu oyunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 17 Eylül 2020; 22:44:50 >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
8,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.