Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

5 sn
267.054
Cevap
2.081
Favori
13.251.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10537
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 24
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3975 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107773 mesaj) Mobil (35166 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
347 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    2609 Mesaj
    Demon's Souls haberi çok beklenmedik oldu sabırsızlıkla bekliyorum. Uzun zamandır Bloodborne'ın PC'ye gelmesi de konuşuluyor o da gelirse çok iyi olur.
    |
    |
    Yeni nesil oyunlar 80 EURO ve 70 Dolardan geleceği söyleniyor. Bu durum Steam'de çok fazla bizi etkilemez belki ama ilerleyen zamanlarda Steam kesinlikle kur güncellemesi yapacak gibi duruyor. Umarım en az zarar ile atlatırız bu durumu.
    |
    |
    Demon's Souls yalanlandı şimdi de, video kaldırıldı yazının hata olduğunu söylemiş sony.

https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

"Following the original publication of this story, Sony has told Kotaku that the trailer claiming Demon’s Souls would be coming to PC and “other consoles” was a mistake. The rep attributed the incorrect information to “human error.” Demon’s Souls will be exclusive to the PlayStation 5."

Hocam Battlechest'i uzun yıllar önce koleksiyonluk almıştım. Bendeki sanıyorum piyasaya ilk sürülen Battlechest. Bir de dijital kod olarak satılıyordu, karışıklık olmasın. Geçmiş yıllarda D&R'da falan görüyordum, yeni ek paketler çıktıkça tipini -ve muhtemelen içeriğini- değiştirdiler. Galiba kitapları da kaldırdılar. Battlechest 5.0 görmüştüm en son, demek ki böyle sürümleri vardı. Bende bir kaç tanesi var, kapalı kutu saklıyorum.

----------
    Edit.1 ek bilgi: WoW Battlechest satışı 2018 itibari ile kaldırılmış. Piyasada bulunmama sebebi bu olsa gerek:
    https://oyungezer.com.tr/haber/world-of-warcraft-battle-chest-satmayi-birakti-onceki-genislemeler-artik-abonelige-dahil/

Edit.2: burada bahsedilen dijital Battlechest olabilir. Gerçi dijitali kalktıysa fizikseli de kalkmıştır diye düşünüyorum.
    ----------

Artık World of Warcraft temel oyun veya Burning Crusade (1. ek paket) falan kalmadı. 1 ay sonra 8. ek paket Shadowlands çıkıyormuş, yani elimdeki şey o kadar eski kalmış. 10 yıllık kutudan çıkan kodu girdiğimde çalışması mutlu etti. Bu tee ilk oyunun kodunu girdim, World of Warcraft (temel oyun) olarak etkinleştirmesine rağmen hesabımı 6. ek paket Legion'a kadar upgrade etti. Demek ki yeni başlayan birisi olarak Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm... gibi old kodları da girseniz hesabınız mevcut paketin bir önceki paketine kadar upgrade olacak ve 30 günlük oyun süresi kazanacaksınız.

Bunu şu sebeple yazdım, doğrudan mevcut paketi yada gametime'ı pahalı fiyattan almaktansa -bulabilirseniz- eski paketlerden bir kod girin, hesabınız bir alt pakete kadar upgrade olsun ve 1 ay boyunca oynayın. Devam etmek isterseniz öyle güncel paketi alıp abonelik yaparsınız. Tabii bunları hiç yapmadan, önce oyunu indirin ve Starter olarak oynayın derim. İstediğiniz kadar karakter açıp 20 levele kadar kasabilirsiniz. Sınıf içi specialization seçme 10 levelde, talent verme ve dungeon'a girme 15 levelde, binek binebilme yeteneği 20 levelde açılıyor. Tüm bunları deneyimleyebilirsiniz. Azeroth'da dolaşmak için bile değer.

Deneyimli bir WoW oyuncusu olmadığım için tavsiyem ancak bu olur. Bir de şunları söyleyebilirim, World of Warcraft barındırdığı dünya, derin içerik ve çözülmesi gereken şeylerin çokluğu sebebiyle biraz güç bir oyun. Önceden başka oyunlarda MMO deneyimi ve takım bilinci kazanılmış olunması gerekiyor diye düşünüyorum, yoksa dungeon ve raid'lerde çuvallarsınız. Fakat oynadıkça öğrenilmeyecek şeyler değil, biraz üzerine düşmek lazım. Ha sadece görevler ile levelling yapılarak yüzeysel de oynanır ama o zaman neredeyse tüm içerik kaçırılır.

Uzun bir yazı olmuş, lütfen bu mesajı olduğu gibi alıntılamak yerine forumun selameti için cevapla butonunu kullanın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB

• Yarbay
    10991 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Demon's Souls yalanlandı şimdi de, video kaldırıldı yazının hata olduğunu söylemiş sony.

https://kotaku.com/demons-souls-remake-also-coming-to-pc-timed-exclusive-1845082896

"Following the original publication of this story, Sony has told Kotaku that the trailer claiming Demon’s Souls would be coming to PC and “other consoles” was a mistake. The rep attributed the incorrect information to “human error.” Demon’s Souls will be exclusive to the PlayStation 5."
    Büyük ihtimalle tepki çekti o yüzden. Erken davrandılar bu duruma. Yüzde 99 horizon gibi gelecek yoksa koca video da böyle hata olmaz bence. Ha çıkışıyla mı gelir hayır elbette ama 2 sene sonra gelir kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

• Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 2 saat 38 dakika kadarı kaldı.

videosu daha iyi olur
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yarbay
    7238 Mesaj
    EPIC de kuponunuz varsa

The Division 2 Warlords of New York Edition (Ana Oyun + Warlords DLC) 28 TL ye geliyor.

Kuponunuz yoksa indirim 24 Eylüle kadar sürüyor. 23 Eylülde epic hesabına ücretisz rocket league eklerseniz kupon veriyor

Civ 6 Ücretiz aldıysanız Ultime Sürüme YÜkselyme baya uygun şuan kuponla Civ 6 The Platinum Edition Upgrade 85 TL

Ghost Recon Breakpoint Gold Edition 52 TL (Kuponla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 17 Eylül 2020; 3:57:10 >

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Yarbay
    3380 Mesaj

Division 2 sahibi olduğum için o sürümü alamıyorum. Sadece ek paket de 67,5 lira. Geçen indirim döneminde 83 liraya düşmüştü ek paket, 60 liralık kuponu kullanıp 23 liraya alayı planlıyordum, işim çıkınca kalmıştı. Şimdi de 67,5 liradan aşşağıya upgrade edemiyoruz.

Bu arada Ana oyun ve ek paket için 28 tl dehşet fiyat. Division 2'nin sadece ana oyunu bile 50-100 saat arası oynatıyor.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben hata olduğunu düşünmüyorum. Bir çok kez olduğu için, satış politikası olabileceğini düşünüyorum artık. Steam genelde gerçek satış fiyatından koyuyor, epic ilk gün altında, 1 gün sonra steam ile eşitliyor. Bu kadar çok hata yapılacağını sanmıyorum.
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatı uygun gözüküyor değil zaten normal satış fiyatının çok üzerinde 4100 TL.
    PS5 (500$) 3750 TL. /digital edt.(400$) 3000 TL.

Şu an TR satış fiyatı 7522 TL. Yani 1 PS5 kendinize, 1 PS5 devlete alıyorsunuz. 1 ekimden sonra 6300 Tl ye inmesi bekleniyor.
    |
    |
    Round Robin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Konsol fiyatları 3.000 TL olsa ne olacak, Sony paşa birinci parti oyunları 70$ olarak fiyatlandırmış. Sony TR'nin kaçtan vereceğini siz hesaplayın.
    hocam 80euro avrupa bölgesi icin

|
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Konsol alacaklara ALLAH akıl fikir versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5510 Mesaj

|
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Not:
    Kupon, alındığı tarihten itibaren 3 ay süreliğine geçerlidir.
    Club Units karşılığında kazanılan bir kupon, her seferinde bir sipariş için kullanılabilir.
    Kupon; sanal para birimi paketleri, Uplay+ aboneliği ve yayımlanan ürünler (kitaplar, BD vb.) haricinde Ubisoft Store'da satılan tüm ürünler için kullanılabilir.
    |
    |
    Kiivii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam teşekkür ederim hatırlatma için. Division 2 aldım. Oyunu epic ten mi uplayden mi indireyim. Epicten indirince uplay tekrar indirme yapıyor diye okumuştum bir ara.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.